در #143Day پنسیلوانیا نشان می دهد که محبت را نمی توان قفل شده

آقای راجرز آن را دوست داشت: یک روز فوق العاده مهربان به همسایگان خود.

روز جمعه – پنسیلوانیا دوم سالانه 1-4-3 روز یک مناسبت زمانی که مقامات دولت مردم را تشویق به اشتراک گذاری خود را اعمال محبت و قدردانی است. در این سال تمرکز بود اولین پاسخ دهندگان و ضروری کارگران که در معرض خطر سرایت در طول coronavirus بیماری همه گیر.

این طرح آغاز شد و در سال 2019 وقتی پنسیلوانیا رژیم صهیونیستی است. تام گرگ اعلام 143rd روز از سال یک روز از مهربانی به افتخار دولت محبوب مهربانی حامی و مروج فرد راجرز که صرف بیشتر از زندگی خود را در داخل و اطراف پیتسبورگ. این تعداد تا به حال معنی خاص به راجرز بازتاب تعدادی از نامه های مورد علاقه خود را با عبارت “من شما را دوست دارم.”

در این سال دولت راه اندازی یک وب سایت درخواست از ساکنان برای به اشتراک گذاری اعمال خوب خود را – از خرید یک وعده غذایی برای یک همسایه به نوشتن با تشکر از شما توجه داشته باشید برای یک پست تحویل – تحت هشتگ #143DayInPA.

“اعمال محبت باید همیشه اتفاق می افتد, اما این یک راه وجود دارد که در آن تشویق به پیگیری آن برای به اشتراک گذاری آن گفت:” Gisele Fetterman همسر پنسیلوانیا معاون فرماندار جان Fetterman.

او بنیانگذار رایگان فروشگاه 15104 فراهم می کند که رایگان و غذا و لباس و دیگر ملزومات به جامعه در کوران کوچک hardscrabble جراحی در نزدیکی شهر پیتسبورگ. پس از این فروشگاه مجبور شد به طور موقت نزدیک در گیر او به جمع آوری بیش از $20,000 در سوپر مارکت گیفت کارت برای افرادی که نیاز به.

“همسر من یک پیاده روی 1-4-3 هر روز” گفت: او شوهر, خالکوبی شهردار سابق Braddock.

در حال رشد و شوهر گفت: آنها با الهام از “Mister Rogers’ Neighborhood” و آن درس عشق و سخاوت و مهربانی برای بچه ها و بزرگسالان است.

“برای من, Mister Rogers بسیار شخصی من یاد گرفتم به زبان انگلیسی صحبت تماشای Mister Rogers وقتی که من یک جوان مهاجر در این کشور هرگز دانستن من می خواهم تا پایان در پیتسبورگ گفت:” خانم Fetterman که به ایالات متحده آمد با خانواده اش از او بومی برزیل به عنوان یک مهاجر مستند نشده و بعد تبدیل به یک شهروند ایالات متحده.

“یکی از اولین خاطرات من بود در زمان آقای راجرز در تلویزیون” شوهرش گفت. “پنجاه سال بعد این پیام است که نه تنها هنوز هم مربوطه اما مرتبط تر و لازم تر از همیشه امروز است.”

با کلیک بر روی “نمایش برخی از عشق” را فشار دهید و 1-4-3 روز وب سایت ارائه می دهد پیشنهادات در مورد چگونه برای به اشتراک گذاشتن مهربانی: “توصیه یک فیلم خوب به یک دوست; به اشتراک گذاری این اعتبار برای های اخیر دستاورد; طبخ برای شما مهم دیگر; سگ خود را در یک پیاده روی طولانی; تأمل در یک لحظه زمانی که شما غلبه ترس است.”

دانشگاه پیتسبورگ نیز مشخص شده بعد به یاد می آورد میراث فرد راجرز با برجسته اعمال محبت در جامعه محلی است.

“سه راه وجود دارد,” دانشگاه گفت: در یک صدای جیر جیر “به موفقیت نهایی: راه اول این است که به نوع راه دوم این است که به نوع و راه سوم این است که به نوعی می شود.”

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس. در حالی که nonstop اخبار جهانی در مورد اثرات coronavirus را تبدیل به امری عادی, بنابراین, هم, هستند, قصه های مهربانی. “یکی از چیز خوب” است در ادامه سری AP داستان با تمرکز بر glimmers از شادی و خیرخواهی در زمان تاریک است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>