Coronavirus را تهدید می کند سلامت کشور است. این Kamravirus بدتر است; آن را تهدید جمهوری خود و ویروسی شیوع دنبال کرد. بنابراین ملت می خواهم به دانستن آنچه که انجام می شود در مورد این بدتر خطر است. Aeroplanes بردار برای هر دو گونه است. شما باید به پرواز در از چین به عنوان یک پتانسیل حامل سابق, اما شما می توانید حذف ویروس به طور کامل توسط بدخیم Kamra حتی در یک بخش داخلی.

اولین مورد شناخته شده شناسایی شد هفته گذشته روی یک بوم-LKO پرواز. قربانی شد تا کاملا اشغال شده در لپ تاپ خود را که او به نظر می رسد بی پیرایه. با این حال کسی بود که با نفوذ به اندازه کافی به اطلاع هواپیمایی وزارت. انتظار برای چنین فنی به عنوان خلبان گزارش محترم وزیر خود را چرخش به عمل است. پس از همه Kamra نبود فقط یکی دیگر از ویروس و هوا خطرناک نژاد ضد ملی است. نیلی هشدار بود شروع به پریدن کرد تا یک هشدار قرمز توجه کنید برای همه شرکت های هواپیمایی.

دانستن اینکه چه چیزی لغزنده artiste این بیو تروریستی است که تمام حالت های متقابل کشور سفر هستند که در دولت تیررس. شما می پرسید چگونه ممکن است برای قرار دادن همه ما از راه دور ایستگاه های راه آهن و تلفن nakas تحت نظارت? چه-جی شما متوجه نمی به طور فزاینده آشکار? بزرگ بهایی است – همه چیز.

پس از شرکت های هواپیمایی بودند که حامل ویروس بیایید تجسم مته. Coronavirus و ایستاده کمیک ملحق خواهد شد و اسلحه و چاقو و اسپری های آئروسل در لیست ممنوع و اقلام است. قبل از خاموش ‘ببندید Coronavirus ماسک” نشانه ای روشن شود. ایمنی نسخه ی نمایشی خواهد شد بهینه سازی: ‘باید وجود داشته باشد یک افزایش ناگهانی در فشار دولت این کمدین ماسک را مجبور به رها کردن. Co-مسافران باید آرام باقی می ماند و تنفس به طور معمول با وجود حضور ترساندن عناصر.’ بعد, مهماندار هواپیما را به پایین راهرو درخواست ویروسی و غیر ویروسی?’

قبل از فرود او اعلام خواهد کرد: “لطفا مراقب باشید در حالی که باز کردن سطل های سربار از سیاسی چمدان مستعد ابتلا به تغییر در طول پرواز. قبل از پیاده لطفا بررسی کنید که شما گرفته اند تمام اموال خود را با شما عینک, تلفن همراه, حزب انتخاب شود. با تشکر از شما برای نگه داشتن شرکت هواپیمایی مورد علاقه خود را ایمن از ویروس خطرناک است. یک اقامت دلپذیر در X شهر. یا آرام به بعد سفر خود را به قرنطینه اردوگاه/ ایستاده کمیک’ بازداشتگاه.’

* * *

الک هوشمند گفت: “Nirbhaya تجاوزگران: عدالت با تاخیر است عدالت به دار آویخته شدند.”

سلب مسئولیت : این مقاله در نظر گرفته شده است برای آوردن لبخند به چهره شما. هر اتصال به وقایع و شخصیت ها در زندگی واقعی تصادفی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

آموزش سئو