بازی های المپیک به تعویق افتاد: حق تماس شامل Covid-19 اما اعتماد ژاپن برای برگزاری یک بزرگتر رویداد سال آینده

در یک تصمیم بی سابقه ای از بازی های المپیک توکیو میله میله برای شروع در ماه جولای به تعویق افتاده است و در حال حاضر برگزار شود تا تابستان سال آینده در آخرین. تصمیم گرفته شد پس از نخست وزیر ژاپن اعلام کرد و کمیته بین المللی المپیک (IOC) توافق برای به تاخیر انداختن بازی ها در نور از coronavirus بیماری همه گیر. هر دو طرف بودند و تمایلی برای به تعویق انداختن مگا رویداد ورزشی و تنها چند روز پیش بود زخم اعتماد به نفس است که این بازی برگزار خواهد شد که در هر برنامه.

آنچه به نظر می رسد که مجبور کمیته بین المللی المپیک و ژاپن در دست است که گروه کر در حال رشد از ورزشکاران المپیک و فدراسیون های بین المللی در سراسر جهان برای به تعویق انداختن بازی به صورت کلی ایمنی. کانادا گفته بود نمی شود آن را ارسال ورزشکاران خود به توکیو مگر اینکه بازی ها به تعویق افتاد, یک سال. نروژ و استرالیا ساخته شده مشابه اظهارات. با شرق آسیا و منطقه در حال همه گیر کانون با توجه به ووهان منشاء ویروس, میزبانی بازی های المپیک در توکیو در این مقطع و اجازه می دهد هزاران نفر از طرفداران ورزش به فرود در شهر شده اند یک کابوس است. بسیاری از ورزشکاران که در حال آماده شدن برای توکیو قفل شده خارج از آموزش در هفته های اخیر با توجه به همه گیر.

درست است ژاپن را مالی قابل توجهی آمار به دلیل تغییر زمان. اما آنچه مهم است در حال حاضر برای توقف Covid-19 گسترش – ژاپن خود را 1,193 موارد و 43 مرگ و میر – به طوری که تمیز کننده coronavirus-رایگان بازی برگزار می شود در تاریخ بعد. و با توجه به فرهنگ ژاپن است از بهره وری و غنی یکی می تواند بسیار خوشبین است که توکیو بازی های المپیک خواهد بود و حتی بزرگتر هنگامی که آن را در نهایت اتفاق می افتد. به غیر از یک جشن ورزشی, برتری, آن همچنین می توانید علامت های جهان پیروزی بیش از coronavirus بیماری همه گیر.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>