کارگران مسن تر دست و پنجه نرم کردن با خطر ابتلا Covid-19 در کار

Beatriz Rangel, یک دختر از 78 ساله بسته بندی گوشت می آمد کارگر Saul سانچز برگزار شد تا عکس از او را در خانه اش در Greeley, Colo., پس از درگذشت او در ماه آوریل است.

عکس: جیم urquhart/ایسنا

در 78 سال Saul سانچز در زمان غرور در روال: تا قبل از ساعت 5 در Greeley, Colo., گوشت پردازش گیاه به گیر خوب فضای پارکینگ و خواندن کتاب مقدس قبل از shift خود را. پس از کار او را به خوردن شام و به خواب رفتن.

در مارس 19, آقای سانچز به خانه آمد باران و رفت و مستقیما به دخترش گفت. او گفته اعضای خانواده او خسته شده بود اما به کار می رفت روز بعد در کارخانه متعلق به JBS ایالات متحده آمریکا Holdings, Inc. آن را تبدیل به آخرین روز خود را در خط پردازش که در آن او تا به حال برش گوشت به مدت سه دهه است. هفته بعد او در بیمارستان بستری شد با Covid-19. دو هفته بعد او درگذشت. کلرادو فرماندار اعلام وضعیت اضطراری به دلیل بیماری همه گیر در مارس 10, و اضطراری ملی اعلام, به دنبال در مارس 13.

آقای سانچز بود که برای اولین بار از شش نفر از کارکنان JBS را گریلی گیاه به مرگ پس از آلوده شدن با کروناویروس به گفته مقامات اتحادیه. تمام شش از جمله آقای سانچز شد 60 یا قرار دادن آنها در معرض خطر بالاتر از Covid-19 با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

در گوشت, گیاهان, حمل و نقل پایانه های, پست, دفاتر و محل کار بسیاری از کارگران مسن تر باید ادامه مشکلات ناسازگار بودن در با وجود این افزایش خطر ، در برخی موارد اخلاق کاری قوی از یک نسل از کارگران نگه داشته و آنها را در راه آسیب است و اعضای خانواده گفت: در حالی که دیگران نگه داشته و کار به پرداخت صورتحساب حتی پس از مقامات بهداشتی فدرال هشدار داد در اوایل ماه مارس است که افراد مسن با آن مواجه خطر بیشتر است.

بسیاری از شرکت ها افزایش یافته است تلاش های خود را برای محافظت از کارگران از این کشور شروع به تعطیل. در همان زمان خطر قرار گرفتن در معرض می تواند باقی بماند به عنوان ایالت ها اجازه می دهد بیشتر محل های کار برای باز کردن. بسیاری از دولت های فدرال و ایالتی بازگشایی برنامه می گویند مسن تر و یا در غیر این صورت ساکنان آسیب پذیر باید در خانه بمانند در حالی که دیگران به بازگشت به کار.

دولت فدرال و ایمنی سازمان را به میدان فرستاد شکایت از کارگران و طرفداران از حداقل 34 محل کار ابراز نگرانی که کارگران مسن تر و یا کارکنان با شرایط بهداشتی پیش موجود نیست که به درستی محافظت می شود و یا در برخی از موارد اطلاع از coronavirus در محل کار یک بررسی از ایالات متحده, وزارت کار, پایگاه داده با شکایت از طریق 28 مه را نشان می دهد. شکایت در بازه زمانی از یک ماشین-قطعات کارخانه در ویرجینیا که در آن کارگران مسن تر گفته می شود گفت که آنها نمی خواهد که شغل خود را برگزار می شود اگر آنها در خانه مانده و به یک مرکز تماس در کالیفرنیا که در آن کارکنان از جمله افراد سالمند مشغول به کار در 2 متر از یکدیگر است.

حدود 80 درصد از Covid-19 مرگ و میر در آمریکا هستند و افراد 65 ساله و مسن تر با توجه به CDC. در سراسر کشور گروه سنی که نشان دهنده 7 درصد از کل نیروی کار با توجه به اداره آمار نیروی کار است که در حال رشد بوده است به طور پیوسته به عنوان کارگران مسن تر زندگی می کنند و اغلب با بهبود بهداشت و آموزش و پرورش به عنوان حقوق بازنشستگی را تضعیف کرده اند.

برخی از صنایع که باز ماند از طریق coronavirus مربوط به خاموش شدن ناگهانی یک به خصوص سهم بالایی از کارگران مسن تر ، کارگران 65 ساله و مسن تر را تا 12 درصد به 16 درصد از رانندگان اتوبوس, پیک پزشکان و دندانپزشکان با توجه به اطلاعات وارد شده توسط موسسه بروکینگز. 116 مرگ و میر ناشی از Covid-19 عوارض گزارش شده توسط دو اتحادیه که نماینده رانندگان اتوبوس و کارگران حمل و نقل که در آن وال استریت ژورنال می تواند شناسایی سنین 19 شد 65 ساله و مسن تر 30 شد و در اوایل دهه 60 و بیشتر از دیگران بودند در 50s خود را.

می توان آن را دشوار اگر نه غیر ممکن است برای تعیین اینکه چگونه و در کجا کسی بیمار می شود.

هارولد پگر, 68, در مارس ادامه رانندگی مسیر خود را از 10 سال به عنوان یک رفت و آمد راننده اتوبوس از آناپولیس, Md., به واشنگتن دی سی در هر روز است. او می خواست به حال بازنشسته سال قبل از آن در کنار همسرش, او گفت:, اما آنها در بدهی و نیاز او را به خاطر بدست آوردن پول است.

در اواخر ماه مارس گفت که همسرش جانت پگر در مورد یک مسافر که سرفه اغلب در اتوبوس, اما او گفت که او نمیفهمد خود شانس ابتلا به کروناویروس پايين بود. چند روز بعد او شروع به علائم است که او chalked به عفونت سینوس, اما آنها بدتر شده و او در نهایت آزمایش مثبت برای coronavirus با توجه به همسرش. در آوریل 10, او درگذشت.

خانم پگر گفت که او نیز Covid-19. او صحبت کرده بود به شوهرش در مورد رفتن به کار می کنند. “به من گفت: شما در بالا عامل خطر گروه” او به یاد می آورد. “او مورد اعتماد مردم دیگر خواهد بود فقط به عنوان دقیق به عنوان او بود.”

یک مربی USA Inc. سخنگوی این شرکت شده است به درستی پرداختن به کروناویروس خطرات توزیع دست ضد عفونی کننده و ضد عفونی کننده دستمال مرطوب و تمیز کردن و ضد عفونی اتوبوس شبانه. چند روز پس از آقای پگر مرگ این شرکت شروع به توزیع ماسک پارچه به رانندگان گفت:, و اضافه کرد که ایمنی کارکنان و مسافران است که این شرکت در اولویت است.

درک این که چگونه بدن پاک کروناویروس جدید در حال تبدیل شدن مهم تر به عنوان ایالات متحده شروع به بازگشایی شده است. وال استریت ژورنال را Daniela هرناندز توضیح می دهد که چگونه بدن در مبارزه با عفونت و چرا احساس بهتر نیست مساوی بودن ویروس رایگان. تصویر عکس: لورا Kammermann

خانواده تئودور نیکسون 63 ساله مکانیک برای فیلادلفیا Septa سیستم حمل و نقل گفت: آنها می خواسته اند او را به رفتن به محل کار اگر آنها تا به حال شناخته شده و خطرات ناشی از گسترش عفونت در محل کار.

آقای نیکسون شروع به نشان دادن نشانه هایی از این بیماری در 20 مارس با تب و سرفه و تنگی نفس. او درگذشت مارس 30. ویلی براون رئیس اتحادیه کارگران حمل و نقل محلی که نشان دهنده Septa کارگران گفت: اقتدار می دانستم که آقای نیکسون بیماری و در ابتدا شکست خورده برای هشدار دادن به دیگر کارگران است. در مجموع 14 کارگران در همان حمل و نقل انبار آزمایش مثبت برای این ویروس با توجه به قدرت.

یک Septa سخنگوی گفت: این سازمان به دنبال دقیق پروتکل که شامل اطلاع همکاران از کسانی که تست مثبت برای coronavirus.

در JBS گیاه در گریلی حدود یک ساعت در شمال دنور حدود 3200 کارگران فرایند حدود 6000 گاو در روز. گیاه کارگران 224 بین 60 تا 70 سال با توجه به محلی ایالات مواد غذایی و تجاری بین المللی کارگران اتحادیه مقامات و 37 مانند آقای سانچز بود بیش از 70.

Estela Hernanez برگزار شد یک عکس از پدرش Saul سانچز که در اوایل سال جاری از Covid-19; او تصمیم به بازنشستگی این آمدن ماه اکتبر.

عکس: جیم urquhart/ایسنا

متولد در ساکاتکاس, مکزیک, آقای سانچز رفت و به کار در گریلی گیاه حدود 30 سال پیش و پس از آوردن خانواده اش به ایالت کلرادو برای مراقبت از خود پس از آن-5-year-old daughter بود که بیمار با نارسایی کلیه با توجه به دخترش Beatriz Rangel. برخی از جوان شرکت کارگران در کارخانه او را به نام “پاپا.”

پس از CDC هشدار داد که افراد 60 ساله و مسن تر در معرض خطر بیشتری از عوارض ناشی از کروناویروس, کیم Cordova جمهور از محلی UFCW اتحادیه فصل خواسته JBS در 18 مارس به پیدا کردن راه هایی به جای بالا خطر ابتلا کارگران به عنوان شناسایی شده توسط CDC.

در مارس 20, JBS ارائه مرخصی با حقوق برای کارکنان 70 سال یا مسن تر به گفته یک سخنگوی این شرکت. او گفت: این شرکت با رعایت و اغلب بیش از CDC دستورالعمل و گسترش سیاست خود را به پوشش کارکنان 60 سال و بالاتر و یا در حدود 11 درصد از JBS ایالات متحده آمریکا نیروی کار.

جوش های شهرستان در بخش بهداشت عمومی و محیط زیست در مارس 4 نامه گفت: تحقیقات نشان از درک یک “کار در حالی که بیمار” فرهنگ در گریلی JBS گیاهی میان برخی از کارکنان.

بخش نقد و بررسی از موارد در آن زمان نشان داد که 64 درصد از کارگران که تست مثبت برای Covid-19 کار کرده بود در حالی که علامت دار و مسری به دیگران با توجه به گزارش.

کارگران در خارج از JBS, ایالات متحده گوشت پردازش تسهیلات در گریلی در آوریل 27.

عکس: مایکل Ciaglo/مهر نیوز

Covid-19 و محل کار

  • Coronavirus کشته شدن چندین فدرال اکسپرس کارگران در نیوآرک تسهیلات (مارس 4)
  • کسب و کار در تلاش برای بازگشایی از ویروس خاموش (20 آوریل)
  • چه رئیس می تواند—نمی تواند—شما را فراموش (مارس 12)

JBS اختلافات مقامات بهداشتی’ خواص گیاه, فرهنگ, سخنگوی گفت. وی با اشاره به دیگر ارزیابی از جمله مارس 20 یادداشت پس از CDC بازدید به کارخانه که اشاره نمی کار-در حالی که بیمار فرهنگ است.

JBS شروع به خاموش کردن گیاه مارس 13, پس از بحث و گفتگو با مقامات بهداشتی دولت. آن را بازگشایی حدود دو هفته بعد با پارتیشن بین ایستگاه های کاری جدید سیستم تهویه و محل آزمون.

خانم Rangel گفت که او و خواهر و برادر خود را به حال التماس کرد با آقای سانچز برای سال بازنشسته شوند. در یک نقطه او گفت: او در مورد بازنشستگی در اکتبر 2019 اما به جای آن تصمیم گرفت به کار نگه دارید تا اکتبر سال 2020—هنگامی که او را تبدیل 79.

“او گفت:” من خسته عسل,’ ” خانم Rangel گفت. “به او داشتن یک شغل و رفتن به محل کار یک امتیاز بود.”

نوشتن به یعقوب Bunge در [email protected] Alexandra Berzon در [email protected] و کریس ماهر در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>