پیر, لپ تاپ, تبلت یا تلفن ؟ در اینجا چگونه آنها می تواند کمک به شما در حال حاضر

فراموش نکنید خرید یک فانتزی Facebook پورتال و یا آمازون اکو نشان می دهد. حفاری های قدیمی خود را, قرص, و یا گوشی های هوشمند و خانگی را ایستادگی کردن از یک جعبه سیم آویز و یا حتی یک کارتن تخم مرغ. وال استریت ژورنال را جوانا استرن همه تبادل نظر و راهنمایی شما نیاز دارید.

تماس همه ماری کوندو defiers! بله, شما, که, مبارزه, مبارزه خوب و حاضر به بخشی با آن ترد گرد و خاکی از 9000 پوند لپ تاپ در زیر زمین خود را که ما هر دو می دانیم جرقه مطلقا هیچ شادی.

همکار ابزار hoarders در حال حاضر زمان ما است.

عکس: تصویر عکس توسط امیل Lendof/وال استریت ژورنال; عکس: iStock

در هفته گذشته من تبدیل شده است a 10-year-old لپ تاپ به یک سریع Chromebook 8 ساله اپل را به صورت تصویری-چت آلات و 15 سال تلویزیون را به یک مانیتور دوم. که خنده در حال حاضر?

بزرگ Stay-در-خانه آزمایش از سال 2020 به چپ فن آوری خرده فروشان به دنبال مانند صبح روز بعد از جمعه سیاه. (غمگین شنبه؟) بسیاری از الکترونیک نمی خواهد کشتی از آمازون تا پایان ماه آوریل است. و مطمئن با نام تجاری جدید به علاوه-$800 اپل لپ تاپ و تبلت—که من در روند بررسی—می تواند به شما ASAP اما این بحران بسیاری از ما فکر میکنیم ما splurgey رفتار است.

بنابراین به جای به بهبود است که خانه جدید دفتر/کلاس درس/ورزشگاه بیایید همه سعی کنید که چه ابزار سازندگان ترجیح ما نیست: حفاری, پیر tech جای فرض کنید ما همیشه نیاز به خرید چیزهای جدید.

چند قوانین ایمنی قبل از شروع می کنیم: اگر ابزار است ترک خورده و یا بد در هم شکسته هر گونه شانس را ندارد. صبر کنید به آن را تعمیر و یا بازیافت آن است. اگر یک باتری است bulged همان چیزی که. اگر چیزی را نمی توان به روز شده را به آخرین نرم افزار بررسی با تولید کننده به مطمئن شوید که آن را حداقل می شود وصله های امنیتی. (بیشتر در زیر کلیک کنید.)

بنابراین در حال حاضر با Swiffer ورق در دست بیایید احیای برخی از فن آوری!

نویسنده پیر Lenovo ThinkPad T400s از بازگشت در ویندوز ویستا روز در حال حاضر اجرا می شود Neverware را CloudReady کردن یک چوب USB.

عکس: جوانا استرن/وال استریت ژورنال

لپ تاپ های قدیمی

شما می دانید که Chromebook خود بچه است ؟ گوگل سیستم عامل کروم مبتنی بر منبع باز سیستم عامل نام سیستم عامل کروم و آن را با این نسخهها کار به خوبی بر روی کامپیوتر با اسب بخار کمتر از سه چرخه.

گوگل ارائه نمی دهد سیستم عامل کروم برای نصب بر روی ماشین های قدیمی تر اما یک شرکت به نام Neverware ارائه می دهد CloudReady یک نسخه از آن کروم سیستم عامل اجرا می شود که یک کروم-مانند مرورگر با تمام وب گوگل برنامه های شما می خواهید. شما فقط نمی تواند اجرای برنامه های آندروید مانند جدیدتر Chromebooks. (مانند مرورگر گوگل کروم و Chromebooks به طور کلی مسائل مربوط به حریم خصوصی با استفاده از وب در حالی که به سیستم وارد شده با یک حساب گوگل هنوز هم اعمال می شود.)

خبر بزرگ: هنگامی که شما نصب کرده اید CloudReady در مک یا ویندوز PC تنها چیزی که شما از دست رفته است که جدید-لپ تاپ بو. (واقعیت: لپ تاپ های جدید بوی خوشمزه است.) خبر بد: نصب نرم افزار طول می کشد برخی از فناوری و تخصص و حدود یک ساعت. لطفا خود را به 1000 قطعه پازل می توانید صبر کنید.

این فرآیند نیاز به یک جدیدتر ویندوز کامپیوتر مک یا Chromebook که شما با استفاده از به بار نرم افزار را بر روی یک 8GB-یا-بزرگتر از درایو USB. پس شما را از طریق فرایند که به وضوح توضیح داده شده در اینجا شما با نصب این نرم افزار بر روی لپ تاپ. (Neverware دارای یک لیست از سیستم مورد نیاز اینجا.) در سال 2009 Lenovo ThinkPad T400s که به طور معجزه آسایی هنوز هم در حال کار کردن Wi-Fi مرورگر کروم میره همراه هموار. در واقع من نوشت: برخی از این ستون فوق العاده ThinkPad صفحه کلید. آنها اصلا کیبورد مانند آنها استفاده می شود.

می توانم با استفاده از آن به عنوان کامل-ماشین زمان ؟ هک هیچ. اما برای نوشتن و یا وب ساده کار اطمینان حاصل کنید. من بزرگترین مسئله است ؟ لپ تاپ باتری به سختی نگه می دارد یک بار دیگر من را به نوازش به خروجی دیوار.

یک نکته از من Chromebook-دوست داشتن همکار کریستوفر میمس: آیا این کار را به یک Chromebook. سعی کنید سرعت که فقط آن را تنظیم مجدد به تنظیمات کارخانه و به روز رسانی آن را به جدید ترین نسخه سیستم عامل.

یک نسل چهارم اپل هنوز دستگیره FaceTime اما آن را فاقد ویژگی های جدیدتر مانند چند نفر تماس و متحرک مواجه است.

عکس: جوانا استرن/وال استریت ژورنال

گلي

همسایه من تا به حال او را ترک 2012 اپل برای مرده در اتاق زیر شیروانی. آن را در حال حاضر زنده است و به خوبی در اتاق نشیمن.

او می گفت: آن را بیش از حد آهسته به انجام هر کاری و باتری به ضرب گلوله کشته شد. اولین مشکل من حل شد با بازگرداندن اپل به تنظیمات کارخانه. ذخیره عکس ها و هر چیز دیگری که مهم است و سپس رفتن به Settings > General > Reset > Erase All محتوا و تنظیمات. من همچنین به روز رسانی به آخرین سیستم عامل های پشتیبانی شده در دستگاه—های خوب قدیمی iOS 10 در این مورد.

جنبه های منفی وجود دارد به بودن در یک سیستم. نه تنها شما را از دست ندهید آخرین امکانات شما همچنین ممکن است دست به روز رسانی های امنیتی. اپل نسخه پچ برای دستگاه های قدیمی تر اگر آن را احساس می کند آنها مهم است. برای مثال در سال گذشته از آن منتشر شده یک وصله امنیتی برای iOS 9 و 10 دستگاه. اندروید بسیار سختتر از آنجا که بسیاری از های مختلف گوشی و تبلت های برندهای. این اندیشه امنیت سایت را فراهم می کند لینک به منابع مفید.

همانطور که برای همسایه من باتری مشکل ؟ آن را آهسته به شارژ اما خوب به نظر می رسید پس از آن. من هم او را خریده 10-پا رعد و برق بند ناف بنابراین او می تواند آن را نگه دارید متصل به دیوار.

وجود بارهای از همه چیز برای انجام با یک آی پد به عنوان شما در ویدیو بالا من تصمیم به ایجاد برخی از خانه قرص می ایستد و به نوبه خود این را به تصویری قابل حمل-چت ماشین که همیشه آماده برای FaceTime با پدربزرگ و مادربزرگ. را که, Facebook پورتال! من هم نصب زوم Google Hangouts و واتساپ برای بیشتر تصویری-گزینه های چت. (صحبت از ویدئو چت خواندن همکار من نیکول Nguyen اخیر قطعه برای راهنمایی های بیشتر و گزینه های.)

دیگر همه چیز برای انجام با یک قرص:

•تبدیل آن به یک مانیتور دوم با استفاده از اپل خود Sidecar ابزار و یا یک برنامه مثل دو نفره (هر چند بررسی الزامات مورد نیاز).

•به نوبه خود آن را به یک تلویزیون کوچک با دانلود فیلم ها و جریان-تصویری نرم افزار.

•تبدیل آن به یک یاور آشپزخانه با برنامه های مانند AllRecipes, Epicurious و استفاده از سیری برای تنظیم یک تایمر است.

معلوم بازنشسته آیفون 6 می سازد کنترل از راه دور تلویزیون.

عکس: جوانا استرن/وال استریت ژورنال

گوشی های قدیمی

بسیاری از تبلت, راهنمایی درخواست برای تلفن های قدیمی بیش از حد. با توجه به این که اپل کنترل از راه دور تلویزیون است که آسان تر به از دست دادن بیش از یک AirPod در صندلی هواپیما من گرفتند به من ترک خورده آیفون 6 و تبدیل آن به یک اضافی کنترل.

من قادر به استفاده از اپل خود را از راه دور برنامه برای آن وجود دارد بارهای از گزینه ها بسته به نحوه ترکیب و مطابقت با دستگاه های خود را. Roku و آمازون آتش تلویزیون های دارای آندروید و iOS برنامه های که پشتیبانی از راه دور بی سیم ویژگی های.

یک چیز بسیار مهم: غیر فعال کردن iMessage و دیگر خود را اپل خدمات در این دستگاه است. آخرین چیزی که شما می خواهید به طور مداوم dinging پیام های پاپ آپ.

چیزهای دیگر شما می توانید با یک گوشی هوشمند:

•تبدیل آن به یک دوربین امنیتی با یک برنامه مثل Manything یا AlfredCamera.

•تبدیل آن به یک بچه بازی و سرگرمی ماشین با برخی از این برنامه های توصیه شده توسط همکار من جولی اصطلاحات—کامل با کنترل والدین.

•برخی از ایده های دیگر: هوشمند-صفحه اصلی کنترل از راه دور برای اولین بار در دوربین برای بچه ها, یک ساعت زنگ دار/sleep tracker.

قدیمی تلویزیون

که تلویزیون قدیمی شما ممکن است یک 4K, HDR, نمایش, اما آن را هنوز هم می تواند یک مانیتور دوم برای خانه جدید خود را ، شما فقط نیاز به حق دانگل. من نیاز به یک HDMI-to-USB-C دانگل به قلاب من MacBook Pro به یک 40 اینچ ال ای دی, تلویزیون من تا به حال در گنجه. با توجه به این واقعیت است که آن را در واقع بزرگ شود همه چیز را در من طرفدار صفحه نمایش من پیدا کردم آن را به بهترین استفاده از آن برای تماشای فیلم.

من هنوز هم از ان استفاده می کند برای پی سی یا بلک بری, اما خوشبختانه برای من فقط به دنبال در آنها هنوز هم جرقه شادی. و همه ما می تواند استفاده از یک کمی بیشتر از آن در حال حاضر.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چه چیزی شما را با ابزارهای? هر گونه پیشنهادات و انتقادات در مورد چگونه به آنها را به زندگی جدید? پیوستن به مکالمه زیر.

—برای اطلاعات بیشتر, وال استریت ژورنال, تکنولوژی, تحلیل, بررسی, مشاوره و سرفصل ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما.

نوشتن به جوانا استرن در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de