عکس: Jason اشنایدر

شنبه: یک پست از یک همسایه هشدار من که داروخانه های محلی فقط در صورت ماسک.

چهار شنبه: پسر من تبدیل به یک رکورد جهانی گینس فینالیست برای “طولانی ترین زمان یک کودک نو پا است و توجه به پدربزرگ و مادربزرگ در یک چت تصویری.”

پنج شنبه: من به طور موقت فرار دفتر خانه من به شنا کردن با کوسه کودن.

شما می دانید که بزرگ شرکت با تکنولوژی ساخته شده تمام است که اتفاق می افتد ؟ Facebook. تبریک زوکربرگ و شرکت ، این بیماری همه گیر ممکن است بوده است فقط آنچه شما نیاز دارید.

جدید ما coronavirus واقعیت مواجه ما با یک چالش شدید: توقف فیزیکی ما selves از بودن در تماس با تقریبا همه چیز و همه کس و در عین حال متصل باقی می ماند در تمام راه های ممکن. اتفاقی که جهان Facebook ساختمان شده است برای همه همراه است.

“ما برای ساخت ابزار برای کمک به مردم در ارتباط با مردم آنها را می خواهید و به اشتراک گذاری آنها چه می خواهند و با انجام این کار ما در حال گسترش مردم ظرفیت ها برای ایجاد و حفظ روابط” رئیس اجرایی مارک زوکربرگ نوشت: در سال 2012 نامه ای به سهامداران در پیشبرد این شرکت ارائه عمومی اولیه.

Facebook مارک زوکربرگ مدیر عامل شهادت به کنگره سال گذشته است.

عکس: اندرو Harrer/مهر نیوز

و ساخت و یا حداقل به دست آوردن این ابزار این کار را کرد. Facebook, گروه, Facebook Live, پورتال تصویری-تماس با جعبه Facebook متعلق به Oculus مجازی هدست واقعیت—نه به ذکر Instagram و واتساپ—همه انجام بخشی خود را به دوباره ایجاد اجتماعی ما پارچه دیجیتالی. آنها نیز همه نسبت به رقبای خود.

فقط یک مشکل: آنها می آیند از مگا فن آوری های غول پیکر است که در زمان استفاده از شعله افکن به حریم خصوصی ما.

این تقریبا دقیقا دو سال پس از Facebook را کمبریج Analytica رسوایی. آن را نیز حدود دو سال پس از من در مورد نوشت: چرا Facebook لازم نیست برای گوش دادن به ما میکروفون. پس از همه, که, من نمی #deletefacebook اما من قول داد تا یک گام به عقب از محصولات آن است.

واقعیت این است که این شرکت را جمع آوری بیشتر اطلاعات شخصی از آن نیاز به انجام خدمات ارائه می دهد کاربران بوده و گریزان و حتی نادرست که در مورد خواسته همه که جمع آوری داده ها.

در عین حال فقط یک هفته به خود جداسازی من اشاره Facebook متصل به دوربین در پسر من است.

این آزمون نهایی از آنچه که ما در حال حاضر به زندگی با بعد از همه ما یاد گرفته ایم بیش از دو سال گذشته: زندگی ما را بهتر و یا حداقل آسان تر خواهد شد ما به فن آوری های غول پیکر عبور خود را سریع و شل گرفتن حریم خصوصی دارند ؟

به اشتراک گذاری افکار خود را

که فن آوری به شما شده است با استفاده از نگه داشتن در تماس با عزیزان این هفته گذشته ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

فقط می خواهم با آن را آسان برای فراموش کردن همه بد Facebook مسائل است. آیا شما نگران نباشید من یک جدول زمانی دستی بی اعتمادی:

سپتامبر 2017: ما آموخته است که به منظور نفوذ 2016 انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده, روسی, عملیات هدفمند کاربران در Facebook با نژاد و مذهب و منافع مانند مالکیت اسلحه های مؤتلفه پرچم و Ivanka Trump طلا و جواهر خط. “اوه اوه” مارک زوکربرگ اساسا می گوید.

مارس 2018: The Cambridge Analytica رسوایی: اطلاعات شرکت کار در مغلوب ساختن پیشی جستن کارزار برداشت داده ها از میلیون ها نفر از ادراک و فهم کاربران از طریق یک ایرانی Facebook نرم افزار با استفاده از اطلاعات به هدف تبلیغات سیاسی. Big ol’ عذرخواهی از زوکربرگ در این یکی—و ظاهر در کنگره است.

مارس 2018: این شرکت می گوید: “اکثر مردم در Facebook” می تواند به حال اطلاعات خراشیده توسط بازاریابان استفاده می شود که یک ویژگی است که توزیع اطلاعات پروفایل متصل به کاربران و آدرس ایمیل و شماره تلفن.

سپتامبر 2018: این شرکت می گوید هکرها به دست اورد دسترسی به حدود 50 میلیون حساب. Facebook: اظهارات emoji?

که فقط یک سال! من می توانم در: خبر جعلی نفوذ خدمات و نگرانی درمان محتوای مدیران و عدم توانایی به سرعت حذف محتوای خشونت آمیز.

بله اما خوب آه…در حال حاضر ؟ Facebook بسیار مفید و موثر! هر کدام از این پس غنی شده زندگی من در حال حاضر اجتماعی خانواده دور.

Facebook Groups. هیچ راه بهتری برای ارتباط با جامعه محلی خود را. مطمئن وجود دارد اما همسایه من شهر Facebook مادر احساس می کند بیشتر شبیه به یک باشگاه از هیئت مدیره پیام. در طول این بحران به ما کمک به یکدیگر با ارسال تا اطلاعات به روز در مورد شهر ها و فروشگاه ها و لوازم و ارائه مراقبت از پیشنهادات.

شروع هفته آینده Facebook آغاز خواهد شد تشویق افرادی که اجرای محلی و Covid-19 گروه های مرتبط برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات قابل اعتماد در مورد Covid-19 از سازمان بهداشت جهانی ، CDC ،

Facebook می گوید آن را ندارد استفاده از مطالب شما در پست و یا شرکت در گروه برای هدف قرار دادن آگهی; اما عضویت خود در یک گروه ممکن است “اطلاع رسانی آگهی خود را تجربه” یک Facebook سخنگوی گفت.

در علاوه بر این به گروه در Facebook, برنامه, تمام اخبار پر است از دوستان قدیمی و خانواده های خود را stuck-at-home تجارب است. من به مراتب بیشتر کشیده شده را به پست تر از حد معمول سیاسی BS من به دیدن استفاده می شود وجود دارد.

دوست من بحث شد که Facebook را تبدیل به یک محل که در آن مردم جمع برای یاداوری دوستان و خانواده که فوت کرده اند از ویروس. با پیشرفته memorialization امکانات Facebook در حال حاضر بهترین دیجیتال قبرستان در اینترنت.

Facebook پورتال. من نمی خواهم به مانند پورتال. من حتی حاضر به نقد و بررسی آن در زمینه حفظ حریم خصوصی. و در عین حال, dammit, I love پورتال. وجود دارد من آن را گفت.

ورود به Facebook Messenger یا واتساپ بر روی صفحه نمایش لمسی و شما می توانید ویدئو تماس با هر یک از مخاطبین خود را. با دو پورتال شما می توانید انیمیشن های تعاملی storybooks—مهم برای یکی از صفحه کلید میباشد. پس از من با مامان پوشیدن دیجیتال پاپیونی کلاه و عینک, خواندن پسر من “Itsy Bitsy عنکبوتی” او فریاد “دوباره مادر بزرگ!” به عنوان پدر و مادر من و پسر من خندید “سه خوک کوچک” من در واقع شروع به پاره کردن. در حالی که ما FaceTime چند بار در روز, پورتال رقبا “یخ زده 2” برای نگه داشتن توجه خود را.

جوانا استرن مادر تلاش می کند از Facebook پورتال داستان ویژگی زمان با نوه اش.

عکس: جوانا استرن/وال استریت ژورنال

Facebook می گوید آن را ندارد گوش به مشاهده و یا نگه داشتن محتویات تصویری یا صوتی در تماس است. شبیه به یک آمازون اکو پورتال است که همیشه گوش دادن به یک “هی پورتال” سریع (یا “الکسا” سریع اگر شما را قادر می سازد آمازون دستیار بر روی دستگاه). پورتال دارای دکمه فیزیکی برای غیر فعال کردن میکروفن و دوربین.

و در حالی که Facebook می گوید از آن استفاده نمی پورتال تماس و یا دستورات صوتی برای تبلیغات آن ممکن است استفاده از اطلاعات در مورد چگونه شما استفاده از محصول—چگونه اغلب شما تماس چه برنامه های استفاده می کنید و غیره.—برای تبلیغات است.

Facebook می گوید: 129 دلار-و-up پورتال شاهد افزایش فروش و استفاده در هفته گذشته است.

Oculus تلاش. پورتال اجازه می دهد تا شما ببینید افراد دیگر است; $399 Oculus تلاش این شرکت بدون کامپیوتر مورد نیاز VR هدست در واقع اجازه می دهد تا شما فرار از خانه خود را.

اگر تا کنون وجود دارد برک آوت حاضر برای VR آن را در حال حاضر. من swum با کوسه مدیتیت در ساحل رفته و به یک Cirque du Soleil نشان می دهد. نیز وجود دارد بازی های اجتماعی که در آن شما می توانید دیگران را به چالش مسابقات رقص یا راکت ، پس از سالها احساس مانند یک پروژه علمی و فناوری در نهایت احساس آماده برای توده ها. اگر چه موفق به پیدا کردن آن. با توجه به کروناویروس سخت افزار مربوط به تاخیر تولید آن به فروش می رسد. Facebook می گوید این کار برای بازگرداندن دسترسی ASAP.

اگر تا کنون وجود دارد برک آوت حاضر برای Facebook را Oculus تلاش VR تکنولوژی آن را در حال حاضر.

عکس: جوانا استرن / وال استریت ژورنال

و Facebook می گوید که در حالی که آن را استفاده نمی کند خود واقعی جنبش در VR برای تبلیغات اگر شما وارد این شبکه اجتماعی در Oculus آن را به جمع آوری اطلاعات در مورد استفاده شما از آن برای اطلاع رسانی آگهی خود را کسب و کار.

چیزهایی مانند که به خاطر آوردن من به عقب به جدول زمانی از بی اعتمادی. من نگران تکیه به شدت در Facebook به خصوص در این زمان بی سابقه. آیا شرکت—و بله دیگر غول تکنولوژی—با استفاده از این به عنوان یک فرصت برای dial-up داده مجموعه ؟ و به چه منظور است ؟

بیشتر از جوانا استرن

  • متنفر از خانه خود را از Wi-Fi? اجازه دهید آن را حل کنند. 19 مارس سال 2020
  • شما باید گوشی خود را تمیز کنید و به مبارزه با کروناویروس? قطعا… شاید. مارس 12 سال 2020
  • شما می توانید آی فون خود را با دستمال مرطوب ضد عفونی کننده 9 مارس سال 2020
  • کار از خانه به دلیل Coronavirus? این فن آوری خود را رفع 5 مارس سال 2020

“رهبران با استبدادی گرایش تمایل به استفاده از بحران به عنوان پوشش برای اجرای نظارت گفت:” راجر McNamee اولیه Facebook سرمایه گذار و نویسنده کتاب “Zucked: بیدار شدن از خواب به Facebook فاجعه است.” “ما نباید به اینترنت سیستم عامل از هر فرصتی برای استفاده از coronavirus همه گیر به تجاوز در حقوق مدنی ما—آن را بیش از فقط حفظ حریم خصوصی است.” او می گوید: او خود را با استفاده از Facebook صرفهجویی و انرا لمس یک پورتال است.

مشاوره دادن در این وضعیت دشوار است و قطعا نه به عنوان ساده به عنوان به شما گفتن چه روتر برای خرید. بهترین من می تواند ارائه است که فکر آن را تمام و وزن را بهره مند و در مقابل هزینه های هر سناریو.

با وجود پسر من عشق تازه کشف شده برای پورتال من احتمال جایگزینی آن با یک لبه پنجره رساند تا اپل. پدر و مادر من می توانید لباس تا در لباس و خواندن کتاب واقعی یا من سعی کنید برخی interactive storybook. من مایل به صرف زمان بیشتری را با Facebook در حال حاضر, اما من هنوز آماده نیست برای آن را به نقطه یک دوربین و میکروفون در خانواده من است.

برای اطلاعات بیشتر, وال استریت ژورنال, تکنولوژی, تحلیل, بررسی, مشاوره و سرفصل ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما.

نوشتن به جوانا استرن در joanna.stern@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de