قیمت نفت تار و مار به آمار ایالات متحده در اقتصاد منطقه ای

به عنوان یک $484 میلیارد بسته کمک برای کسب و کارهای کوچک حرکت می کند به خانه دولت در وزن و کمک به شرکت های نفتی; ویسکانسین خواهان سو در طول اقامت در خانه سفارش; Netflix نوشته های فوق العاده خطرناک مشترک رشد. وال استریت ژورنال است Jason بلینی آخرین در این بیماری همه گیر. عکس: علامت فلیکس/AFP

غلت قیمت نفت را گسترده منطقه ای اثرات در اقتصاد ایالات متحده ضربه متحده دور در صحرا از تگزاس بود که موتور ملی انرژی بوم در طول دهه گذشته است.

وایومینگ, آلاسکا, اوکلاهما, داکوتای شمالی و غرب ویرجینیا همه بستگی دارد بیشتر در معادن و انرژی استخراج از تنها ستاره امور خارجه با توجه به وال استریت ژورنال محاسبات اقتصادی دولت خروجی داده.

اوهایو و پنسیلوانیا خود را افزایش مواجهه انرژی در دهه گذشته البته از سطوح پایین به عنوان آنها شروع به پریدن کرد در fracking انقلاب که شنود گذاشته قبلا استفاده نشده ذخایر شیل در درجه اول برای گاز طبیعی.

ملت در حال حاضر چهره های تاریخی کاهش اقتصادی در تولید و اشتغال به دلیل اجتماعی-فاصله اقدامات و تعطیلی کسب و کار به تصویب رسید و برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus. مانند تگزاس, دیگر انرژی محور متحده در حال حاضر در صورت اضافه از غوطه وری قیمت نفت که ممکن است outlast همه گیر شوک.

“آن نیز باقی خواهد ماند یک باد مخالف رفتن به 2021 به عنوان گسترده تر شرایط اقتصادی شروع به بهبود گفت:” کارل Kuykendall منطقه اقتصاددان با IHS Markit, یک تحقیقات اقتصادی شرکت است.

بیشتر به طور فعال معامله آمریکا قرارداد نفت خام وست تگزاس اینترمدیت در معاملات آتی برای تحویل نفت در ماه ژوئن کاهش یافته است 43 درصد به $11.57 بشکه در روز شنبه یک روز پس از قرارداد نفت خام ایالات متحده معیار زیر صفر کاهش یافته است برای اولین بار در تاریخ. نفت صاحبان به طور موثر به دیگران پرداخت به آن را در دست خود را و آن را ذخیره کنید.

درد در صنعت نفت خواهد شد به احتمال زیاد موج دار شدن از طریق بخش دیگر از کسانی که اقتصاد از دولت است. افرادی که از دست دادن شغل در انرژی را صرف کمتر با سرريز در بازار مسکن, خدمات صنایع و خزانه دولت است.

وایومینگ بستگی به استخراج و تولید انرژی برای 16.4 درصد از همه اقتصادی دولت خروجی به مراتب بیشتر از تگزاس با 7.8% پس از صرف مقدار از سه دهه گذشته تنوع بخشی به صنایع جدید از جمله فناوری. آلاسکا در 15.3 درصد از خروجی اوکلاهما در 11.7% و داکوتای شمالی در 10.3%.

“این تلخ در وایومینگ. هیچ راه بهتری برای توصیف آن حال گفت:” پیت Obermueller رئیس جمهور از نفت Association of Wyoming.

وایومینگ شده بود با تکیه بر ثابت درآمد نفت به تغییر دور از زغال سنگ تولید شده در کاهش و همچنین کاهش قیمت گاز طبیعی.

در حال حاضر آقای Obermueller گفت كه فقط شش سکوهای نفتی فعال در کشور را از 30 حدود یک سال پیش. این تعداد می تواند به صفر در ماه ژوئن. او تخمین زده حداقل 1700 در مشاغل مرتبط با صنعت نفت در حال حاضر از دست داده است.

با توجه به وایومینگ صنعت نفت گروه مالیات و حق امتیاز را از نفت و گاز تولید کمک حدود 1.4 میلیارد دلار به دولت خزانه در تقویم سال 2018 که به مقدار حدود نیمی دولت سالانه صندوق به طور کلی. این تصادف که تغییر خواهد کرد.

یک یادداشت اخیر از وایومینگ قانونی خدمات دفتر حزبی بازوی قوه مقننه پیش بینی که برای سال مالی آینده قیمت نفت در هر بشکه می تواند به سقوط تا آنجا که 70 درصد کمتر از قبل پیش بینی و تولید می تواند با کاهش آنجا که 30 درصد بالغ بر حدود 334 میلیون از دست دادن درآمد.

“این بوده است مثل این است که در یک آسانسور که در آن کابل جامعی و ما نمی رسید و در عین حال گفت:” رابرت Godby معاون دانشگاه وایومینگ مرکز انرژی مقررات و سیاست تجزیه و تحلیل.

آمریکا قیمت نفت سقوط به زیر صفر برای اولین بار در تاریخ سیگنالینگ کمی ظرفیت ذخیره سازی وجود دارد. وال استریت ژورنال را Spencer Jakab توضیح می دهد که ما چگونه به اینجا رسیدیم و چه به انتظار آینده. عکس: لئونارد اورتیز از طریق گتی ایماژ

آلاسکا ندارد شخصی درآمد و یا به طور کلی خرید و فروش و مالیات و ترک آن به شدت وابسته به نفت مربوط به مالیات بر درآمد است.

Mouhcine Guettabi استادیار اقتصاد در دانشگاه آلاسکا در انکوریج گفت: دولت در حال حاضر برش بودجه خود را به مدت شش سال و در حال حاضر چهره های حتی بزرگتر فشار است. آن را ممکن است نیاز به نوبه خود به منابع جدید درآمد, گفت, چنین به عنوان درآمد یا مالیات بر فروش.

اضافه کردن به آن چالش: دولت به نظر می رسد به از دست دادن آن فصل گردشگری به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس که به طور معمول به ارمغان می آورد در حدود 1.5 میلیارد دلار در چند ماه خیلی از افراد که از کروز بازدید کنندگان است.

“دولت می یابد خود را در یک واقعا مخاطره آمیز در محل گفت:” آقای Guettabi.

لوئیزیانا بررسی در طول دو هفته گذشته از ماه مارس زمانی که قیمت نفت هنوز بالاتر از 20 دلار در هر بشکه نشان داد و اعضای دولت در امور نفت و گاز در انجمن پیش بینی برش تولید و کارمندان به میزان 70% در عرض چهار ماه کاهش است که می تواند هزینه دولت بیش از 24 ، 000 شغل و 2 میلیارد دلار در دستمزد.

لوئیزیانا, Oil & Gas Association جمهور Gifford بریگز گفت: این گروه در روند به روز رسانی این پیش بینی در قیمت های اخیر سقوط. “اعضای ما هستند به من گفتن که آنها به دستور این زمینه خود مردم شروع به بستن در تولید بلافاصله,” او گفت:.

در اوکلاهما تولید و خدمات نفتی شرکت گذاشته شدن صدها نفر از کارگران در هفته های اخیر. تعدادی از دولت های حفاری در عملیات در کاهش نیم تا 24 از آغاز سال است.

“ما شاهد مقیاس اخراج به عنوان رتبهدهی نشده است, اما من می ترسم ما فقط در آستانه که گفت:” تام Seng, مدیر دانشگاه تولسا مدرسه انرژی, اقتصاد سیاست و تجارت است.

S. I. R. Q,LLC کوچک خدمات نفتی شرکت مستقر در ویللیستن N. D به طور معمول صرف سپتامبر طریق ممکن است اعزام خدمه به حفاری سایت برای گرم کردن آب استفاده می شود برای fracking. آخرین آن مشتری تولید متوقف شده. این شرکت اجرایی تاد ویلیامز است که به دنبال راه های دیگر برای استقرار شرکت ناوگان کامیون. او انتظار دارد که این شرکت قطع می تواند در حدود شش ماه با هیچ نفتی کار می کنند.

“حتی اگر ما کامیون کار شاید من رفتن به پیدا کردن شغل دیگری” او گفت:.

نوشتن به کیم Mackrael در [email protected] کاترین بلانت در [email protected] و دن Frosch در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>