اوهایو فرماندار مبتنی بر علم COVID-19 پاسخ برنده دو حزبی ستایش

قبل از تنها یک مورد از COVID-19 گزارش شده بود در ایالت اوهایو رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine آغاز اعمال محدودیت های گسترده. خفیف ادب جمهوریخواه ممنوع تماشاگران از مقیاس رویدادهای ورزشی و اولین فرماندار در کشور به مدارس دولتی است.

در حال حاضر به عنوان اوهایو به تدریج شروع به بازگشایی و کارشناسان بهداشت عمومی می گویند فرماندار اقدامات سریع و به احتمال زیاد کمک دولت جلوگیری از سرنوشت همسایه شمالی آن, میشیگان, یا این که از بسیاری از سواحل شرق نقاط داغ.

در زمانی که پاسخ به این ویروس به نظر می رسد به طور فزاینده ای مشخص شده توسط تعصب فرماندار DeWine را غیر سیاسی واقعیت رویکرد مبتنی بر به دست آورده است او را ستایش دیگران از هر دو طرف راهرو. واشنگتن پست-نظرسنجی ایپسوس یافت که 86 درصد از رای دهندگان اوهایو تایید راه آقای DeWine است برخورد با کروناویروس – بالاترین امتیاز را از هر گونه فرماندار. به بسیاری از اوهایو فرماندار قطعا غیر زرق و برق دار سبک رهبری – یک شایستگی به شکل دهه تجربه – به نظر می رسد آنچه مورد نیاز در این لحظه از بحران است.

فرماندار DeWine خود را سریع به استرس است که با توجه به مخاطرات سیاست کنار نقطه.

“ما در حال برخورد با مردم زندگی می کند” او می گوید: در یک مصاحبه. “این مهم ترین تصمیمات من را همیشه در زندگی من است.”

قبل از تنها یک مورد از COVID-19 گزارش شده بود در ایالت اوهایو رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine آغاز اعمال محدودیت های گسترده. خفیف ادب جمهوریخواه ممنوع تماشاگران از مقیاس رویدادهای ورزشی. او توصیه می شود که دانشگاه به حالت تعلیق در کلاس های حضوری. او اولین فرماندار در کشور به خود دولت مدارس دولتی و او مبارزه برای به تعویق انداختن اوهایو اولیه انتخابات.

این حرکت ممکن است به نظر می رسید رادیکال اما به عنوان اوهایو در حال حاضر به تدریج شروع به بازگشایی داشتن ثبت شده کمتر از 2000 مرگ و میر تا کنون کارشناسان بهداشت عمومی می گویند فرماندار اقدامات سریع و به احتمال زیاد کمک دولت جلوگیری از سرنوشت همسایه شمالی آن, میشیگان, یا این که از بسیاری از سواحل شرق نقاط داغ.

در زمانی که پاسخ به این ویروس به نظر می رسد به طور فزاینده ای مشخص شده توسط تعصب فرماندار DeWine را غیر سیاسی واقعیت رویکرد مبتنی بر به دست آورده است او را ستایش دیگران از رسانه ها و آسمان بالا تایید اعتبار از رای دهندگان در هر دو طرف راهرو. به بسیاری از اوهایو فرماندار قطعا غیر زرق و برق دار سبک رهبری – ثابت صلاحیت شکل های دهه تجربه – است که دقیقا آنچه مورد نیاز در این لحظه از بحران است.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک خدمات عمومی همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.

“راه من با نزدیک شدن به این است که به همه اطلاعات به تکیه بر بهترین علم در دسترس است که می گوید:” فرماندار DeWine در مصاحبه ای با مانیتور قرار گرفت که در اواسط ماه مه. “چهل سال از انجام سیاست و دولت اشتباهات من ساخته شده است چرا که من به اندازه کافی حقایق … و من اعتماد ندارد من غریزه روده. و من غریزه روده در طول این بوده است که ما نیاز به حرکت سریع تر.”

قدیمی, اوهایو, سیاستمدار است که در زمانهای گوناگون و به عنوان ایالات متحده سناتور کنگره و دولت دادستان کل شده است که اغلب دارای برچسب “درس خوان” یا “خسته کننده” با توجه به رام شیوه و رسوایی-رایگان حرفه ای. اما که پایین کلید تصویر ماسک roll-up-your-آستین نگرش کسی که فقط می آید و می شود کار انجام می شود می گوید: جو Hallett, بازنشسته روزنامه نگار سیاسی نوشت که برای چند اوهایو روزنامه ها.

“تجربه مسائل می گوید:” آقای Hallett. “DeWine شده است در داخل دولت است و می داند که چه اهرم به جلو و فشار. او کسی نیست با توجه به مانع است.”

آقای Hallett شاهد است که سرسختی دست اول در سال 1994. در حالی که پوشش آقای DeWine انتخاباتی برای مجلس سنای ایالات متحده خبرنگار یافت و سپس-معاون فرماندار دروغ گفتن در صندلی عقب خودرو, تلاش برای عبور سنگ کلیه. او در درد اما حاضر به لغو آن شب رویداد.

“مبارزات او به بیرون از ماشین می رود و در وجود دارد حدود 100 تا 150 نفر در آنجا به شام و DeWine winces راه خود را از طریق درب و فورا رفتار خود تغییرات می گوید:” آقای Hallett. “او می رود از جدول به جدول و حرکت هر دست تنها درد و رنج در داخل اما هیچ کس عاقل تر.”

نزدیک به 30 سال بعد آقای DeWine مهار این آرام نبوده دوباره به سرعت گسترش COVID-19.

واشنگتن پست-نظرسنجی ایپسوس منتشر شد مارس 12 یافت که 86 درصد از رای دهندگان اوهایو تایید راه آقای DeWine است برخورد با کروناویروس – بالاترین امتیاز هر فرماندار دریافت کرد در آن نظرسنجی و محکم هر دو حزب (دموکرات ها در واقع دارای شغل خود را کمی بالاتر از جمهوری خواهان). در مقابل 45 درصد از رای دهندگان مورد تایید رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از تلاش.

فرماندار خودش را سریع به اخراج تعداد کسانی که به رسمیت شناختن است که آنها به احتمال زیاد برای آمدن به پایین به عنوان چالش حرکت به مرحله جدید. و او تاکید می کند که با توجه به مخاطرات سیاست کنار نقطه.

“کسانی که در نظرسنجی شماره خوب هستند اما نه اون جایی که آنها در حال رفتن به ماندن – و این خوب,” او می گوید. “ما در حال برخورد با زندگی مردم است. اینها مهم ترین تصمیمات من را همیشه در زندگی من است.”

در اوایل مطبوعات روزانه جلسات با فرماندار و تیم خود را از کارشناسان بهداشت عمومی به سرعت تبدیل شد نخست-زمان مشاهده برای هزاران نفر از Ohioans مشتاق برای کسب اطلاعات در مورد این ویروس را گسترش و دولت را مستند سفارشات.

“[آنها] خیلی خوب بودند در ارائه ایده ها و مردم این فرصت را برای هضم آنها و روند آنها را قبل از آنها اجرا شد می گوید:” دبورا Hellmuth Bosner که اجرا می شود یک اپتومتری تمرین در کلمبوس منطقه است. “این در مورد تنظیم انتظارات. من همیشه قادر به شروع به آماده سازی به عنوان یک [business] چه خاموش کردن روش نگاه می خواهم که در آن ما ممکن است نیاز به رفتن.”

در آغاز بحران قبل از مقدار داده شده بود جمع آوری آقای DeWine اغلب تاکید بر کمبود اطلاعات و عدم اطمینان به مردم است. برای گرگ Laux, یک وکیل محاکمه در سینسیناتی آن طراوت بود به شنیدن یک سیاستمدار بود پس پرده و یا اعتراف به ندانستن چیزی. او می گوید: این جلسات نیز نشان از اعتماد آقای DeWine مکان در اوهایو وزارت بهداشت مدیر دکتر امی اکتون و دیگر کارشناسان علمی.

“در یک بحران, من فکر می کنم مردم برای اعتماد به نفس, کسی که آگاه است, یک متخصص و صالح می گوید:” آقای Laux که started a Facebook fan گروه برای آقای DeWine. “مایک DeWine یکی از بهترین رهبران سیاسی از طول عمر من است.”

هنوز هم نه همه Ohioans توافق کرده اند که با فرماندار گیری. تظاهرات و راهپیمایی در مقابل خانه ملت در طول ماه های آوریل و مه درخواست فرماندار برای بازگشایی دولت است. او تا حدی relented در آوریل 28, معکوس یک سفارش است که مورد نیاز مشتریان خرده فروشی به پوشیدن ماسک.

اما خواه فرماندار باقی مانده است مصمم است که با پوشیدن یک ماسک است که یک ماده از بهداشت عمومی است و “نه در مورد سیاست” – یک تضاد کامل با همکار جمهوری خواه رئیس جمهور تهمت که آشکارا اجتناب پوشیدن ماسک ،

به برخی از آن ها قابل توجه است که فرماندار اوهایو – استقرار جمهوری خواه خود را برای تمام فعالیت های سیاسی – را چنین به طور قابل توجهی متفاوت از رویکرد حزب رهبر فعلی. اما در طول 12 سال در آمریکا آقای DeWine به طور کلی به عنوان یک میانه رو جمهوری خواه بود که در زمان حاضر به جفتک انداختن خط حزب و کار با دموکرات ها ،

مایک Curtin سابق خبرنگار و سردبیر در کلمبوس دیسپچ که تحت پوشش فرماندار گسترده در طول دوره زندگی حرفه ای او می افزاید که در این مرحله در حرفه خود فرماندار است که “انسان آزاد است.”

“تفاوت بین فرماندار DeWine و مایک DeWine در سیاسی قبلی تکرار است که او می دانست که این آخرین توقف” او می گوید. “اگر این یک مایک DeWine 25 سال جوان تر از او است و او احتمالا نمی خواهد بود کاملا به عنوان مستقل به عنوان او شده است.”

آقای Curtin – که بخشی از سهام در یک لیگ کوچک بیس بال تیم متعلق به فرماندار DeWine را تا زمانی که او به فروش آن در سال 2019 – می گوید که آزادی کمک کرده است فرماندار باقی می ماند و داده محور در طول این بحران غذای خود را از کارشناسان بهداشت عمومی مشاوره.

“این اجازه می دهد تا او را به دنبال علم بود و درست به قلب خود را,” او می گوید. “مردم تمایل به درک که, و این که چرا او را گرفتن مجازی ایستاده O – او را به حال خود معتبر خود را.”

یادداشت سردبیر: به عنوان یک خدمات عمومی همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>