شما خودتان را غافلگیر کنید!

من آمد در سراسر این بسیار سرگرم کننده پدیده وقتی که من آغاز شده در زندگی حرفه ای من به عنوان یک جامع سلامتی, پزشک. من استفاده می شود به مربی تیم ملی ورزشکاران و C-مجموعه مدیران در سلامت خود و عملکرد سفر. هر مشاوره همیشه شروع با درک از خود ‘روز معمولی’ – چیزی که آنها می خوردند چگونه آنها نقل مکان کرد, سطح استرس خود را و فعالیت خاص. من می توانید آنها را در آغاز کار خسته کننده از نوشتن یک ‘3-بعد ردیاب’ با بسیاری از خوراکی و شکایت خود را به پایان می رسد! آنها تا به حال به ضبط همه چیز را آنها خوردند و آیا برای 3 مستمر روز (با استفاده از یک روش بسیار ساده و سریع گلوله فرمت).

آنها متنفر بودم این! آنها را به سرعت تلاوت خود را ‘روز معمولی” برای من در اولین نشست خود با مطلقا هیچ نیاز به زمان واقعی ردیابی. “اما من تقریبا همان چیزی که هر روز! استثنائات بسیار کمی! من قسم می خورم!” و یا “من لازم نیست که زمان برای این کار! من جلسات بی پایان خانواده! لطفا فقط به من بگویید چه کاری انجام دهید برای از دست دادن وزن و بیایید با آن انجام می شود! من باید دنبال کلمه شما می خواهم آن را در کتاب مقدس!” و “بیا yaar! Mein jhoot ناهی bolti! به من اعتماد ندارد!” برخی بسیار خنده دار از لحظات ما تا به حال وجود دارد… و وقتی که من اصرار داشت که ما 3 روز پیگیری به هر حال آنها را با اکراه در را. فقط به نگه داشتن خود را در قلب من خواهد خود را حفظ ‘روز معمولی’ شرح و سپس مقایسه با خود 3-بعد در زمان واقعی ردیابی.

99 ٪ از زمان هنگامی که ما پس از 3 روز از زمان واقعی ردیابی آنها خواهد بود مبهوت. با دور چشم آنها را بخواهید من در حیرت صدای “این است که سحر و جادو تاریک? این چیزی است که من فکر کردم من…” گاهی اوقات آنها حتی اصرار دارند که اینها غیر طبیعی 3-روز. زندگی معمولا متفاوت نیست (در حالی که همه دیوانه وار خود را محکم فشار و wringing مچ خود را). به حداقل می گویند, آنها همیشه نگران. آنچه که آنها فکر می کردند آنها را و آنچه را که آنها در واقع انجام شد کاملا متفاوت است. 3-بعد ردیاب به آنها مدرک انکار ناپذیر در سیاه و سفید. “درک” و “واقعیت” دو چیز بسیار متفاوت است.

روند نوشتن فعالیت های روزانه خود را هر چند نیاز به برخی از تلاش این است که یک ابزار بسیار قدرتمند است. ما را فورا ببینید فاصله بین آنچه ما می دانیم و آنچه از ما ‘انجام’ – فاصله بین شما و کسی که شما ‘می خواهید به. شما قادر خواهید بود برای دیدن آنچه که شما نمی خواهید برای دیدن و گوش دادن به آنچه که شما نمی خواهید به شنیدن – به عبارت دیگر ما با ما انکار و فرار از واقعیات است.

و شما در نهایت می توانید تمام پاسخ های شما:

  • “من خوردن تا آگاهانه. اما چرا من نه از دست دادن وزن? این نفرین از کار زن!”
  • “من به اندازه چند گرم از کلم بروکلی و مرغ من نیاز به غذا خوردن. من تمرین 2 ساعت در روز. هنوز هم من عملکرد ورزشی نشدم.”
  • “من باید به دقت ساختار برنامه, غذا, برنامه, برنامه تمرین, هدف, سیستم – همه چیز! اما چرا من خیلی خسته و مغز مرده تمام وقت در محل کار؟!”
  • “هر آنچه که من انجام می دهم این مشکل تیروئید را ترک نمی کند من…”
  • “من همه چیز را در زندگی و در عین حال من افسرده.” و بهترین از همه,
  • “من نمی دانم چه باید بکنید. لطفا به من بگویید چه باید بکنید.”

نگاه واقعی خود را در زندگی روزانه در نوشتن و شما در یک لحظه چه چیزی اشتباه است و آنچه شما نیاز دارید را تغییر دهید.

روزنامه نگاری باز کردن درب به خود آگاهی. آن را به شما نشان می دهد آنچه شما نیاز به رها کردن و از آنچه شما نیاز دارید بیشتر. مواد غذایی است. زمان. خواب. کار می کنند. بازی. جامعه. خانواده. معنویت. امور مالی. خلاقیت. شفقت. آنچه که بیش انجام می شود. آنچه که underplayed. همه چیز نازل شده است – به عنوان روشن به عنوان روز روشن است.

تفاوت بین سالم-مبارک-افراد موفق و کسانی که در تلاش است – در خود آگاهی و اصلاحی ، آنچه در جامعه مدرن فاقد ترین بازتاب. بازتاب قبل از عمل درست. در نظر گرفتن زمان به منعکس کننده هر روز به بیرون آمدن از خود ساخته ما ‘داستان’ در مورد زندگی ما و به جای تعمق در واقعیت ما افکار و کلمات و سیره – این قدرت را به طور کامل متحول کند ما در هر جنبه ای است.

پرسش ها پورتال. آنها باز فکر ما را به تمام جهان جدید است. پس از در نظر گرفتن یک نگاه در آنچه که ما انجام داده اند هر روز در اینجا 4 سوال است که می تواند زخم التیام یابد و ما آزاد:

1) چه هستم من افتخار امروز ؟ (این یک سوال به شدت می تواند در قرعه کشی ما را از منفی ارزش خود مسائل و کمک به ما این باور را در خودمان)

2) چه می توانم انجام داده اند بهتر است امروز ؟

3) آنچه در بالا من 3 اولویت برای فردا ؟

4) چه هستم من سپاسگزار برای ؟

مطرح کردن هر سوال با کودک مانند کنجکاوی. نگه داشتن نفس در 100% از این گفتگو. بود بی رحمانه صادقانه و در عین حال مهربان است. سعی نکنید به خودتان پیشدستی کردن. و بالاتر از همه, گوش دادن عمیق برای پاسخ درون. شما می شود شگفت زده در آیات و حکمت می باشد که می راند تا خود را از طریق روزنامه نگاری.

نوشتن هر روز خود را اعمال و آموخته های شما کمک خواهد کرد کشف myriads از رمز و راز که شما را تحت تاثیر قرار سلامتی و شادی. این دعوت دیدگاه های تازه و راه تعجب آور از نگاه آشنا. شیطان همیشه در کمین فقط زیر آگاهی خود را معلق در هوا در جهل خود و امتناع از دیدن آشکار است. این شیطان دارای رشته خود را در برابر رشد و پيشرفت. افشای شیطان و نور را کور او.

حتی علم می گوید وجود دارد 4 مرحله برای تغییر پایدار و شکل گیری عادت:

  • مرحله 1: ناخودآگاه و بی کفایتی (جهل)
  • مرحله 2: آگاه بی کفایتی (آگاهی)
  • مرحله 3: آگاه صلاحیت (آموزش)
  • مرحله 4: ناخودآگاه صلاحیت (تسلط)

جهل در مورد خودمان است شماره 1 مانعی برای ما خوب بودن. به عنوان شما رشد عاقلانه شما توافق می کنید که ما هرگز یادگیری را متوقف در مورد خودمان. آن است که یک عمل روزانه. خود آگاهی پایه و اساس صلح و شادی و موفقیت. زمان را هر روز حتی فقط 5 دقیقه به منعکس کننده بر روی کاغذ.

من به شما قول می دهم – شما خودتان را غافلگیر کنید!

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>