در یک تاریخی قضاوت دیوان عالی کشور حکم داده است که تمام زنان افسران در ارتش باید در نظر گرفته شده برای کمیسیون دائمی و واجد شرایط برای فرمان ارسال در تاریخ همتراز با افسران مرد. این یک گام بزرگ برای برابری جنسیتی در ارتش و هموار راه را برای زنان افسران اعطا برتر مسئولیت های متناسب با قابلیت های خود را.

حکم یک قرار از مرکز استدلال که زنان افسران نمی تواند دستور داده شده پست ها به دلیل ترکیب ارتش شد و عمدتا مرد و برگرفته از روستایی پس زمینه. آن را تا به حال همچنین با اشاره به محدودیت های فیزیولوژیکی و خانواده تعهدات از زنان افسران. اما دادگاه راس رد این زمینه و تأکید بر نیاز به تغییر در طرز فکر.

در واقع زنان افسران انجام شده تحسین در ارتش و حتی led شرکت ها و جوخه های سربازان – از جمله سربازان مرد – در ده مبارزه با سلاح های پشتیبانی. بنابراین وجود دارد هیچ دلیلی که چرا آنها نمی توانند داده می شود مستقل فرمان بزرگتر سازند مانند گردان. در واقع در ارتش خارجی بیش از حد روند نسبت به زنان مسئولیت بیشتر. به غیر از اسرائیل که در آن زنان از سربازان خدمت کرده در بخش مبارزه با نقش از سال 1995 آلمان اجازه داده است زنان در جنگ از سال 2001. استرالیا باز همه مشاغل در دفاع از خود نیروهای خود را برای زنان در سال 2013 و پاکستان القاء آن اولین زن خلبان جنگنده در همان سال. درست است نقش های رزمی هنوز باز نشده به زنان در هند از افسران ارتش. اما که در حال حاضر زنان می تواند پر سرهنگ و بالاتر در ارتش خدمت سپاه مهمات, آموزش و پرورش, سپاه, قاضی, مدافع, عمومی, مهندسین, سیگنال و هوش و غیره است که قطعا یک گام در مسیر درست است.

در نهایت مطالعات نشان داده اند که هورمون تستوسترون یک هورمون مردانه – منجر به تحریف ادراک از ریسک نسبت پاداش در هر تلاش. اگر مردان مستعد ابتلا به مصرف غیر منطقی خطرات در جنگ داشتن همه نر ارتش منجر به افزایش امکانات از جنگ است. داشتن زنان بیشتر ماموران فرماندهی از جمله واحدهای رزمی را در نتیجه کاهش خطر ابتلا به چنین جنگ – که پیامدهای ویرانگر تحت 21st شرایط. این جایی است که هند و جهان, باید به رهبری.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im