ارواح و سالن!

با افتتاح سالن های زیبایی و سرو وجود دارد بسیار هیجان در ‘ثانیه’air. در نهایت selfies را می توان بدون اضافه کردن سیاه و سفید به خاکستری!! ما ابرو نیاز نیست نگاه مانند یک jacco ابرو و دیگر هیچ! با تشکر از آسمان!

زنان به طور خاص thronged به مورد علاقه خود را hangout را با مورد علاقه خود را به مردان خود آرایشگر منظور من است. ? آزادی را گرفته اند از ذکر مردان در اینجا چون طبق آمار 74 درصد از مو درمان می شود, رنگ و برش توسط مردان در هند.

محله سالن شد مملو بود و آن را غیر ممکن است شامل کنجکاوی من به عنوان من تو را دیدم خود را حرفه ای در, سفید, شخصی, دنده محافظ, با, چهره, سپر, دستکش, et all. این نگاه به عنوان اگر وجود دارد یک فیلم علمی تخیلی ساقه رفتن. موسیقی در پایین سرعت کارکنان غوطه ور در ارائه خدمات به طور منظم از یک مانیکور, پدیکور, رنگ مو و غیره. آن را تقریبا به نظر می رسید به عنوان اینکه ما تا به حال حمل و نقل به سیاره ای ناشناخته. تقریبا به نظر می رسید!

زیبایی از آن همه بود و به رغم این صندلی که در تناوب است که فضا جلوگیری نمی کند خانم ها از داشتن خود را پی در پی جلسه غیبت. آن را به حال شده است هفته پس خانم ورما تا به حال دیده نشده Mrs Sinha. هر دو زنان طراح پیزلی ماسک را بر روی آنها. در حال حاضر جامعه شایعات ناقص است و با جامعه نگاه درست!!

آن را به حال شده است در حالی که از خانم Rajalakshmi نشده بود صحبت به خانم Deshmukh. وجود دارد بنابراین مقدار اطلاعات به اشتراک گذاشتن.. تاج شد اخبار قدیمی!! Sunaina سگ ساخته شده با stray, Gauri شکست تا با او نامزد Chaya خود اعلام کرد خودش را به عنوان یک godwoman! آن را در واقع خنده دار به شنیدن آنها با یکدیگر صحبت و خنده به عنوان باربر whisked خود را قیچی خود را تقسیم به پایان می رسد..

فقط دو هفته قبل از زمانی که مشروب الکلی مغازه شد “مجاز” به هند عبور عظیم 300 کرور فروش در روز 1. کسی تا به حال به دوباره پر کردن GOI خزانه!! خورشید خطوط اجتماعی فاصله.. هیچ چیز آمد در راه رفع تشنگی ما برای دانش و یا برای مکالمه.

مهم نیست که چقدر سخت زندگی می شود, آنچه که من عاشق ترین است که روح از هند هرگز نمی تواند کاهش… تاج یا نه.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>