حافظه و حک

سوالات خواسته شده از تاریخ است. مجسمه در حال سرنگون موسسات حمل و اسامی کسانی که یک بار به عنوان بزرگ خواسته شده است که به تجدید نظر خود را انتخاب و یک فیلم مانند بر باد رفته, کلاسیک که نسل بزرگ شده بود به اختصار حذف شده از کاتالوگ یک جریان سایت گفته می شود حاوی ‘نژادی و تعصبات قومی’. این است که لازم است قانون اصلاح این همه اشتباه با راه های که در آن برندگان و بازندگان منصوب شد تاریخ ؟ و یا آن را یک عمل دستکاری با گذشته به نام پاک کننده آن ؟ ما به جای یک نوع عدم تحمل با دیگری ؟

هر گونه غالب حساب از تاریخ است که تقریبا لزوما نه قسمت پاک و یک قسمت حافظه است. تنها جنبه های خاصی از یک چشم انداز وسیع به نام گذشته می شود برداشت و مندرج به عنوان یک حساب کاربری از آنچه اتفاق افتاده است. قدرتمند نوشتن تاریخ ما و در نتیجه جای تعجب نیست که آن را به ما می گوید داستان های خود را. باید که حساب در حال حاضر تعرض مصون و یا می توان آن را رونویسی با یک نسخه کامل تر? با ما قهرمانان را تغییر دهید به عنوان آنچه که ما جشن می گیرند در آنها است.

در هر صورت این مجسمه با طبیعت آن واقع شده است در حال حاضر. آن را نمی علامت ما چگونه احساس خود را در مورد یک فرد یک بار, اما در مورد احساسات ما امروز. آن است که امروز ادای احترام به دیروز; آن نه صرفا در حفظ حافظه اما جشن آن است. چرا ما باید همچنان به افتخار حافظه است که ما دیگر گرامی? مگر اینکه شکل تاریخی در سوال همچنان به تجسم ارزش های ما نگه هوا امروز, چرا باید ما را یک نماد ایجاد شده برای بیان هدف اعتلای خود و یا حافظه ؟ یکی می تواند استدلال می کنند که فرد سهم نیاز به دیده می شود در چارچوب نظام ارزشی از دوران که به آنها تعلق دارد. به سختی می توان چیزی قرار گرفتن یک ‘خواب’ حساسیت در 17 قرن هفتم ، هوشیار تاریخی ارزیابی خواهد نیاز به هر شکل تاریخی خود را در زمينه مناسب اما انتخاب این که آیا به جشن می گیرند که فرد یا نه هنوز هم می تواند منعکس کننده احساسات از امروز.

آنچه به نظر می رسد مانند یک عمل پاک کردن از حافظه است که در واقع یک عمل ایجاد یک حافظه یک حک. کسی که مجسمه سرنگون و یا نام آن از بین می رود از یک موسسه بود و در بسیاری از موارد در حال حاضر فراموش شده در هر ماده ، مراسم تجلیل از

راه پاک کردن حافظه قدرتمند آمار و ارقام از تاریخ تبدیل به صرف نشانه یا کامل در فرم مخفف است که به ندرت استفاده می شود. چند از این ارقام اقامت در ما فعال خاطرات; آنچه که مهم است حضور خود را در زندگی ما اما اخراج خود را. حذف این بناهای نمادین است این بنای تاریخی که ما در حال ایجاد برای امروز.

تنها راهی است که ما به طور کامل می تواند درک عمق ریشه دوانده تعصبات جاسازی شده است که در ما است که با به چالش کشیدن به لحاظ اجتماعی پذیرفته مفاهیم عظمت است. آن است که دقیقا توسط یک مرتد برچیدن پیش درآمد را احاطه کرده است که برخی از کلید چهره های تاریخی است که ما قادر به درخشش نور در چگونه عمیقا جاسازی شده ما تعصبات هستند.

قدرتمند و لازم است که این طبقه بندی از عظمت آن می توانید به سرعت فرود به یک cultish صورت عدم تحمل. انتخابی و نمادین واژگونی یک روایت تاریخی ارزش است اما اگر تلاش بودند تبدیل به تحت اللفظی و همه از تاریخچه بودند به پاک از ارقام تلقی مشکل پس از ورزش خواهد رسید به یک کاریکاتور از خود است. گذشته را تبدیل به یک توجه داشته باشید گالری از کپی از امروز ترجیح ایدئولوژیک حالت.

همچنین مهم است به منظور جلب یک تمایز بین عمل می کند جشن و اعمال اسناد و مدارک. از بین بردن بر باد رفته از کاتالوگ به عنوان مثال به نظر می رسد پس از یک شبیه کد است اما در واقع یک رویکرد متفاوت به حافظه در دسترس نباشد. صرف این واقعیت است که یک فیلم در یک دوره خاص و منعکس کننده ارزش ها و تعصبات از آن زمان به اندازه کافی به لعنت آن را در حال حاضر. به عنوان یک سند آن آشنایی خود را به تفسیر. آن است که به معنای به عنوان یک بنای یادبود به هر یک سنی یا یک سیستم ارزش. بر خلاف یک مجسمه است که برای همیشه معاصر به موجب آن حضور یک فیلم لزوما یک محصول از این دوره در آن ساخته شده بود. آن را حمل آن چارچوب در درون خود دارد یا به صراحت یا به طور ضمنی. تلاش برای پاک کردن آن وجود تنها یک راه برای پاکسازی خود ما تاریخچه و برای حذف نشانه های بزرگتر اگر اغلب بی خبر همدستی. در هر صورت ما نمی مصرف نمایندگی از دیگر عصر غیرانتقادی – آنها به عنوان اسناد و مدارک از آنچه گذشت به عنوان جریان اصلی حکمت بار و مهم است که به خودمان یادآوری کنیم که.

ما ممکن است militate در برابر این ایده از بازنویسی تاریخ است اما ما تفسیر آن را در همه زمان. در اثر آنچه از تاریخ به معنای به ما این است که مایع به عنوان آن را باید لزوما بود. این

مشکل با این گزاره است که تاریخ هر دو به عنوان آن نوشته شده است و تفسیر می شود موضوع شایع قدرت پویایی ، در غیاب یک اصل اجماع مشترک ایدئولوژیک چشم انداز, تاریخچه تبدیل به یک عرصه به شدت مورد اعتراض جهان بینی. هنگامی که ما قبول این ایده می شود آن را سخت به استدلال می کنند در برابر این حرکت توسط دولت بی جی پی به تغییر نام جاده ها بودند که برای یادبود اسلامی و حاکمان گذشته است. نامگذاری یک جاده پس از یک شخصیت تاریخی است که به منظور خدمت به یک هدف مشابه به عنوان یک مجسمه. اگر حزب در قدرت معتقد است که این حاکمان را نشان نمی ایده ملت است که آنها می خواهند به جشن می گیرند و سپس این مجسمه آنها را سرنگون.

شاید آنچه که ما نیاز به حالت های حافظه است که می تواند گرفتن پیچیدگی یک شخصیت تاریخی است که نمی اتخاذ یک روش ساده دودویی قهرمان/تبه کار و یا مترقی/عقب. اصرار به آوردن تاریخ تا به سرعت با ایده های معاصر است که هر دو لازم و خطرناک است. روایت است که لذت می برد بلامنازع باید به چالش کشیده اما در انجام این کار یکی از باریک نسخه به خوبی می تواند جایگزین.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de