ما تا به حال یک مهمان بسیار ویژه بازدید از ما در هفته گذشته و در یک رویداد بزرگ در احمدآباد Modiji معرفی رئیس جمهور ایالات متحده به عنوان هند, دوست, ‘Dolund مغلوب ساختن پیشی جستن’.

اینترنت بلافاصله منفجر شد به giggles, خوشحال با آنچه در اصطلاح اشاره به هندی. هر چند با این کشور متقاعد شده بود که این صرفا یک شرم آور mispronunciation از رییس جمهور, نام, من باور دارم که Modiji بود و در واقع او پرداخت بالاترین تعریف. شما ببینید اولین آهنگ ‘Macho Man’ توسط مردم روستا پخش شد به هرالد مغلوب ساختن پیشی جستن ورود به Motera ورزشگاه با شعر مانند هر مرد می خواهد به یک ماچو macho man” و ” بدن…می خوام touch my body? آن را بیش از حد بدن من ” و سپس Modiji ساخته شده خاص این جناس اثبات که مغلوب ساختن پیشی جستن است در واقع آنقدر مردانه که در حالی که مردان معمولی محتوا با یک, او دارای دو ابزار با شکوه مردانگی.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال سخنرانی در “Namaste مغلوب ساختن پیشی جستن” رویداد در سردار پاتل ورزشگاه در احمدآباد. (عکس از آسوشیتدپرس)

مغلوب ساختن پیشی جستن بازگشت این تعریف با تبریک سرخپوستان با ‘NaMoste’. لطفا باور کنید وقتی که من به شما بگویم که این دیگر نه یک خطای اما یک ادای احترام به دوست خود نام مستعار NaMo. من نمی توانم بگویم همان عبارت دیگر که او بگیرد اما مانند احمدآباد و Sachin و من اب زیر کاه احساس است که او جزئی از سکته مغزی در حالی که تلاش برای گفتن Swami Vivekananda. در تمام فیلم های این رویداد شما می توانید او را به رفتن رنگ قرمز در نیمه راه از طریق کلمه قبل از او فقط سرفه کردن هر صامت به ذهن می آیند و به پایان می رسد تا با ‘Vivekamunun.’ گمان می کنم ما باید فقط به او Param ویر چاکرا برای شجاع بودن به اندازه کافی به حتی تلاش است که نام.

هند البته رفته بود همه را به تحت تاثیر قرار دادن بازدید کننده خارجی. ما ساخته شده از دیوارهای آجری در طول مسیر از رئیس جمهور و کاروان.

من استدلال می کنند که بر خلاف باور عمومی این بود که پوشش های فقیرنشین اما از آنجا که هر کس می داند تهمت شیفتگی خوب دیوار.

پس از ماچو مرد رویداد مغلوب ساختن پیشی جستن رفت به آگره به یاد تاج محل, نوای عشق ابدی است که او به ملاقات با همسر سوم. در روح Rin آگهی catchline – ‘Bhala uski kameez meri kameez se safed kaise’ ما شده اند و نه رقابتی بیش از برخی از به یاد ماندنی safedi. در راستای این بازدید ما پاک تاج محل پایین با استفاده از خاک رس بسته آلوچه آب و گمان می کنم پرتاب در برخی از مواد شوینده و همچنین تا ما زردی آرامگاه بود که به عنوان سفید را به عنوان برگ برنده را در کاخ سفید.

وجود دارد یکی دیگر از مشکل کمین در پس زمینه: آنچه که ما در مورد بوی آلوده Yamuna که حمله به رهبر بزرگ به عنوان او را تحسین یکی از هفت عجایب جهان ؟ به او پرتاب کردن بوی نه به معنای واقعی کلمه در این مورد ما در پرتاب 17 میلیون لیتر آب به Yamuna امید است که ما آمده ایم از این رفتارهاي وضعیت بوی گل سرخ.

دانستن این نور افکن شد بصورتی پایدار و محکم در هند در طول مغلوب ساختن پیشی جستن دیدار ما در حال انجام بهترین ما می تواند به کشور ما را به درخشش درخشان اما پس از آن تا به حال به تماشای در وحشت به عنوان آن شروع به رایت به جای.

نه خیلی دور از حیدرآباد خانه که در آن تهمت ملاقات NaMo اجتماعی خشونت گرفت و در نتیجه خانه ها و مغازه ها که به آتش کشیده شد ده ها تن کشته و صدها نفر مجروح شدند.

مغلوب ساختن پیشی جستن در بخشی خود را حاضر به اظهار نظر در این درگیری ها حاکی از این است که او نمی بحث در مورد فردی حملات هوایی و کا ماده اساسا کسب و کار در هند و نه خود را. برای یک بار رئیس جمهور ایالات متحده درست بود. آن است که کسب و کار در هند. کسب و کار ما برای پاسخگو کسانی که برگرفته اون سوی خاکستر سوخته از زمینه اجتماعی بی اعتمادی به فروزان نفرت. آن کسب و کار ما است که به ما اجازه تعصب اجرای بدون کنترل در خیابان های ما. و آن کسب و کار ما است که به ما اجازه داده اند مردم به غارت و کشتن هر یک از دیگر به نام دین و با استفاده از خدا به عنوان بهانه ای برای انجام کار خود را نقطه مقابل.

در همین حال دادگاه عالی مواخذه پلیس دهلی برای ثبت نام دپو در برابر BJP رهبران مانند Kapil میشرا Anurag Thakur, Parvesh ورما برای ارائه نفرت سخنرانی که در عمل به عنوان محتمل باعث. من امیدوارم که حزب حاکم طول می کشد ادراک و متعهد در تمیز کردن خانه با حد تعصب به عنوان نمایش داده شد به عنوان بخشی از برنامه اخیر “mehmaan nawazi’.

مغلوب ساختن پیشی جستن سفر به هند هزینه ما حدود 100 تومان کرور روپیه و او نیز موفق به فروش 3 میلیارد دلار ارزش از آمریکا تجهیزات نظامی. هر چند بزرگ ایران است که او انتظارش را ندارد محل برگزاری به این ضرب المثل که دشمن من دشمن من دوست و با دشمن مشترک در این مورد واضح است که چین دو مرد معامله های غول پیکر, در آغوش گرفتن به جای.

‘Dolund’ تهمت صرف در مجموع 36 ساعت در هند و سپس با عجله به خانه بود که احتمالا بیشتر به شکم خود را از قلب خود را. شما ببینید با وجود همه ما خم شدن به عقب لطفا ما محترم مهمان ما قادر به ارائه وعده غذایی مورد علاقه خود که با توجه به زمان طولانی ساقی به خوبی انجام می شود, استیک گوشت گاو. در یک بیت از یک cownundrum ” ما تصمیم گرفتیم به او خوراک کلم بروکلی, سمبوسه به جای.
حالا که دوستان من یک ظرف است که سخت است حتی برای ما خوب قدیمی سرخپوستان به معده است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im