شده اند وجود دارد بیش از حد بسیاری از نوبت و تاب از حوادث که تغییر این دوره از سیاست و همچنین تاریخ این کشور است. اخلاق و استقلال و دموکراسی ناسیونالیسم و آینده کشور در بسیاری از موارد وابسته به نفر رانندگی این دوره از وقایع و بیشتر از این مردم رانده شدند و با ذهنیت و راحتی در بسیاری از موارد حتی تحت تاثیر خود علاقه بیش از حد مصرف پناه از آرمان مفاهیم. در زمان این ایدئولوژیک راحتی هزینه بیش از حد عزیز به سیاست های این کشور و حکومت. اگر ما نگاهی به برخی از این تبدیل آنها ممکن است ما را به تعجب که چه اتفاقی می افتاد اگر این پیچ و تاب و از وقایع نمی خواهد جای گرفته اند و مردم را به مقصد منجر به این تبدیل را اعمال برخی بیشتر احتیاط و حقوق صاحبان سهام اجازه می دهد طبیعی زنجیره ای و جریان حوادث را دنبال کنید. برخی از این حوادث همچنین ممکن است باعث تاسف برای مردم ایجاد آنها و فقط ممکن است در طول زمان احساس توبه و ندامت.

در طول نوزده بیست سالگی و سی سالگی Netaji Subhas شد بالاترین محبوب رهبر کنگره و پر جنب و جوش جوانان کشور personifying رویاهای خود را نه تنها از استقلال هند بلکه از لحاظ اقتصادی توسعه یافته و پر جنب و جوش هند است. هر چند کار در کنار نهرو Netaji شد ferociously هوشمند crazily پرشور و عمیق ناسیونالیستی ترک نهرو دور پشت در کلی محبوبیت است. به عنوان رئیس جمهور از جوانان کنگره دبیر کنگره منجر به کنگره رئیس جمهور او تمام پتانسیل بودن بی چون و چرای رهبر حزب. اما در سال 1939 هنگامی که او تکرار برنده کنگره در انتخابات ریاست جمهوری شکست Pattavi Sitarammya شد بیش از اندازه کافی برای هضم نهرو-گاندی ترکیب و مهاتما اجازه دهید آن را علنی شناخته شده است که او نمی مانند Subhas بودن انتخاب مجدد و Pattavi شکست او را شکست. آن را بیش از حد برای Subhas بیش از حد که شاید ستایش مهاتما بیش از نهرو بود – او راه جدا از کنگره و در زمان راه خود را بیش از حد دور از کنگره است. کنگره هیچ چیز برای جلوگیری از Subhas ترک کنگره و نه احساس راحت در توسعه است. تا به حال کنگره جذب خود آتش و محبوبیت و مهاتما قرار دادن دست خود را بر روی سر خود را به شکل و بافت از کنگره به عنوان یک حزب و همچنین مستقل هند شده اند که بیش از حد متفاوت حتی درک. پس از استقلال بیشتر از این کنگره می خواستم سردار پاتل برای تبدیل شدن به نخست وزیر اما مهاتما آیا مایل نهرو به این کشور منجر شود. یک بار دیگر همان داستان Netaji تکرار شد در کنگره و سردار هم با خوشحالی و رسما افتخار مهاتما خواسته های خود است.

این نشان می دهد که نهرو بود نه یک انتخاب خوب برای, برتر, اما جرم حمایت و همچنین خواسته های رتبه و فایل کنگره بود قطعا بیشتر به نفع Neta جی و سردار در با توجه به زمان و مهاتما همانطور که در برخی از شرایط دیگر بیش از حد استفاده می شود بلامنازع و غیر قابل فسخ احترام و عشق او فرمان غالب بیش از آن نظر محبوب. این شاید هم از بدو تولد به بالا فرمان فرهنگ در کنگره سیاست که در سراسر احزاب و همچنین در دوران آمده و از بالا فرمان’ خواهد شد و همچنان باقی می ماند نامرئی اما قوی ترین قدرت در احزاب است. همچنین دانه نادیده گرفتن شایستگی و رفتن با انتخاب افرادی که اهمیت در حزب کاشته شد و کنگره را در تغذیه و پرورش ساخت درخت پوشش این حزب با سمی آن سایه برای همه زمان ها آمده است.

پست بنارس رهبران کنگره نمی تواند آشتی به یک اجماع نام از میان آنها به عنوان رهبر حزب بود و نه ایجاد ایندیرا گاندی با سازماندهی انتخابات او به عنوان رهبر این حزب بود که در جایی در بالای این حزب به رهبری حزب و کشور با ذاتی امید که او فاقد هر قد و قامت یا در مهمانی یا در توده های او خواهد بود ارسال به دیکته از رهبران که اجرای دولت توسط پروکسی. اما به زودی او را به نوبه خود جدول سقوط با رئیس حزب بود و حزب را اسیر سازمان ناتوان ارزش آن را پویا و در نتیجه این کشور بیش از حد خواهد پرداخت قیمت به خطر انداختن روح دموکراتیک در همه زمینه ها است. تا به حال کنگره رفته به صورت صادقانه انتخابات برای رهبر آن و یا توافق بر یک نامزد اجماع از میان کارفرمایان برخی از چاشنی رهبر خواهد پدید آمده اند برای تبدیل شدن به نخست وزیر و قطعا ایندیرا گاندی را نداشته اند در تصویر. این امر نیز به نوبه خود تاسیس سالم سنت دموکراتیک در حزب.

در این میان آنا تحریک علیه فساد – عمدتا بومی در برابر فساد سیاسی – در نظر گرفته شده و قوی چارچوب قانونی برای چک کردن آن بود که مصرف این کشور توسط طوفان سوامی Ramdev آمد به دهلی نو برای پیوستن به تحریک و شروع Dharna در Ramlila زمینه. همه اول benchers کنگره به رهبری و نه کمتر از آن همه قدرتمند Pranav Mukherjee وجود دارد را دریافت کنید و سعی کنید ساکت سوامی در فرودگاه. جمعیت عظیمی که در Ramlila زمین برای پیوستن به Dharna با سوامی. اما در طول نیمه شب پلیس سرکوب آشوبگران به سوامی فرار از زمین در یک زن لباس برای فریب پلیس. او همچنین خود را رها اعتراض و dharna شد و نه دیده می شود از روز بعد. او موفق به فرار نشده و در مواجهه عمل پلیس با تعداد زیادی از هواداران, وجود, کل وضعیت را یک شبه تغییر. او ممکن است شده اند lathi شارژ و/یا دستگیر و زندانی شده است که سوخت تحریک و سوامی را تشخص روح از اضطراب. اضطراب در حال حاضر تمام علائم از تبدیل شدن به یک انقلاب و این امر در حال گسترش مانند آتش سوزی بیش از همه به حال سوامی مواجه پلیس خشم که نیمه شب. علاوه بر این حزب حاکم در دولت از همه زمان کم محبوب پشتیبانی می کند.این کشور به شدت مورد نیاز به تحریک و بیداری بود که در این کشور علیه فساد که گرفته اند که در مجموع شکل های مختلف در زمان به دنبال داشت سقط راه آن بود.

اگرچه هیچ فضایی برای ifs و buts در عرصه سیاست همیشه احساس بی دست و پا زمانی که خلق و خوی مردم هستند یا نه سنجیده درستی یا بیان حکم و احساسات هستند نه احترام رهبران ، اغلب از ما دیدن دستکاری و فریب و سردرگمی در ساخت, پاسخ نوری المالکی, بازسازی و سرنگونی govts توسط احزاب سیاسی مختلف رفتن بیش از حد و بسیاری از بار مخالف از اختیارات مردم. هر کسی می رود با هر یک از دیگر و هر برگ هر کسی تشریح این عنوان را از مردم خود را. شده اند وجود دارد محض سوء استفاده و سوء استفاده از مقامات ناشی از قیمومیت و کسانی که بیش از حد همیشه نامیده می شوند به عنوان اراده مردم و یا در علاقه مردم. نه وجود دارد بسیاری از پر جنب و جوش دموکراسی در جهان اما شگفت آور ما باقی می ماند یک کشور است. غنی سازی و تقویت روح دموکراسی است که به عنوان مهم رشد و توسعه اقتصاد آنها فقط مانند روح و بدن هر دو مکمل و مکمل یکدیگر. رهبران شانه بیش از حد از تاریخی پاسخگویی از شکل دادن و ساختن اخلاق و اخلاق از فردا. انتخابات برگزار شد و هر پنج سال اما مردم رهبران تمرین دموکراسی روزمره – اندازه گیری تجربه توضیح و زندگی می کنند تا به خلق و خوی مردم هر لحظه و تنظیم در حرکت زنجیره ای از پیشرفت تحولات مثبت ایجاد شیوه های سالم و کنوانسیون.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net