از گل و زنان

هر چند ما نه خاص از حضور گل رز و بابونه در بهشت باغ وجود دارد یک اشاره از حضور ‘درخت که لذت بخش است به نزد’ در کتاب پیدایش. برای قرن ها, گل, شده اند نسبت به رمان و گفته شده است که قرن ها پیش لاله شد ارزش تر از طلا در هلند. زنان در نتیجه می تواند بخشیده شود برای اتصال بسیار اهمیت به گل.

“چگونه می تواند به شما می گویند که شما به من دوست دارم که شما هرگز مرا یک گل” گفت: کسی که من دوست دارم به هسته. تلاش های ارائه شده برای اثبات عشق من بیبهره ضرورت یک گیاه ” شیرین و لذت بخش به نظر می گرفت قابل مقایسه با هر ماموریت غیر ممکن وظایف یک نفر می تواند به یاد داشته باشید. این موضوع به استراحت قرار داده شد تنها پس از اطمینان که آن را خریداری کند. چه جالب است این واقعیت است که سطح اهمیت داد به گل برابر آنچه داده شده توسط زنان اگر فقط اندازه گیری از مخالف به پایان می رسد. من را فراموش کرده به خانه آورد گل و دوباره آن را حدس میزنن متعاقب آن در فضای خانه است.

من می خواهم اغلب سرمایه گذاری ساعت گرانبها در افکار برای پیدا کردن سرنخ به این دلیل است که ارتباط ویژه ای بین گل و جنس عادلانه تر است. آنچه متداول است در هر دو ‘زیبایی’- دلپذیر به چشم. ‘وجود دارد بسیاری از دیگر خلاقیت زیبا’ یک واقعیت است که تنها به پرتاب یک میمون آچار به قرار جدید پیدا کردم دلیل از معدن و در نتیجه هدفمند نادیده گرفت. زیبا در حالی که آنها بلوم و ‘زیبا ترین از همه آنها دارای خار’ یک واقعیت است و درست در آن تحت اللفظی و آن metonymic مفاهیم.

من در نهایت او یک دسته گل زیبا از گل رز قرمز. رضایت در او شاهد گسترده ای لبخند و کفر او شد ارزش پول است. او برداشته شود تمام گل از بسته بندی و قرار داده شده در یک شیشه ای-کشتی پر از آب به لبه. من شوکه شده بود به یاد بگیرند که گل زندگی می کردند بیش از یک هفته – حفظ زیبایی خود را در همه آن زمان است. توسط 2 هفته تغییرات منظم آب در رگ و آبپاش آب نمی تواند کاهش سرعت پژمرده روند. آن را در نهایت خشک تنها به پرتاب به زباله دانی. به من اشاره کرد چیزی از اهمیت زیادی است.

در حالی که من برای اولین بار مشاهده ارتباط گل و زیبایی بود که همه هیجان انگیز افکار است که رخ داده است به من در مثال دوم در مورد رابطه بين گل و عاشقانه است که همچنین می تواند به این مفهوم را میرسانند که از زیبایی و عشق است. گل های زیبایی و عاشقانه همه لذت بخش حتی به حد جوانی یک unredeemed روح پر از ناامیدی; نشان دادن دلیل به نگاه زیبا در کنار زندگی به یک مرد است که از دست همه امید. بخش غم انگیز این است که هیچ کدام از آنها طول می کشد یک ابدیت. گل تمام عیار با تمام زیبایی های آن طول می کشد تنها چند هفته; زیبایی-با همه آن عاشقانه بود که یک گل و یا دارای یک روند طبیعی پژمرده آن اجتناب مهربان بود.

تحقق ارزش چیزی است که در کوتاه مدت باعث می شود من درک کنند که چرا زنان عاشق گل تا حد زیادی. ممکن است زیبایی آن می تواند عاشقانه اما قریب الوقوع واقعیت تنها چند هفته چنین زیبا ایجاد شده در قلمرو خود را باید به سرقت رفته خود را دل. من شروع به سقوط در عشق با گل و زنان و حدس بزنید چه ؟ – عاشقانه زیر آنها را. ما همه را هلاک روزی و همه ما می دانیم که روزی خواهد رسید در گردش چشم. آن است که ارزش یادگیری از گل و زنان که ” مهم نیست که چگونه کوتاه زمان خود می پرورانند و آن را با لطف و زیبایی است.’ اجازه دهید همه ما گسترش به سمت زیبا خودمان دروغ گل در این باغ زندگی است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>