از Covidiots و دیگر موانع اجتماعی فاصله

یک بحران مانند Coronavirus به ارمغان می آورد جلو بسیاری از قهرمانان مردم بیرون رفتن از راه خود را برای کمک به دیگران selflessly. آن را نیز به ارمغان می آورد به سطح بسیاری از مردم را انتخاب کنید که به عمل در بزرگتر منافع جامعه است. ما آنها را در ما عناوین روزنامه, در فضاهای عمومی و در محلات. برخی از آنها رفتار احمقانه است اما بسیاری از آن را کاملا خطرناک نه تنها برای خود بلکه برای هر کس دیگری. انفجار در موارد آورده بی پروا رفتار اعضای Tableeghi جماعت یک گرافیک اشاره گر به طور بالقوه اثر مخربی از جمله اقدامات است. و این به هیچ وجه تنها یک نمونه وجود دارد بسیاری از دیگر موارد بی پروا رفتار در قسمت چند که به پایان می رسد تا با به خطر انداختن خوب بودن از بسیاری از.

ایمان مذهبی قطعا می تواند عمل به عنوان یک توانمندساز از این نوع رفتار است. در سراسر کشور و ادیان وجود داشته است پراکنده در موارد زیادی کرد که دست انداختن اجتماعی فاصله هنجارها و تبدیل به نقاط مهم برای گسترش عفونت است. وفادار توافق یک presumptively با ارزش به آنچه آنها را به عنوان ضرورت ایمان خود و این کمک می کند تا آنها را به غلبه بر هر گونه نگرانی که ممکن است در غیر این صورت باید متوقف و آنها را از درگیر شدن در رفتار مخاطره آمیز. دین امتیازات ایده تعالی از افزایش فوق مواد واقع در اینجا-و-اکنون و با تمرکز بر ‘عالی’ اهداف است. این به برخی از رهبران مذهبی ظاهرا بی حد و حصر اعتقاد به عدالت از اقدامات مهم نیست که چقدر آنها ممکن است در مقابل این تعرض مصون و بی رحم اصول علم است. قدرت دین می آید در بخشی از توانایی خود را به گردش مردم به دور از خود را بیشتر با فشار دادن نگرانی های روزمره را تابع خود منافع محدود در اعتقاد به این که چیزی بزرگتر و با ارزش تر است.

دیگر کاتالیزور است که مردم را تشویق به چشم پوشی و یا سرپیچی از محدودیت های که قرار داده شده است در محل می آید از یک باید به دنبال آشنا هنجارهای اجتماعی. مراسم عروسی و مجالس ترحیم و جشن ها بوده است یک منبع قابل توجهی برای گسترش عفونت است. در اینجا دوباره, این نسبت خطر پاداش در درگیر شدن در به طور بالقوه خطرناک رفتار می شود پیچانده شده. عاطفی ضرورت از بازی تعیین نقش اجتماعی لغو نیاز به احتیاط. وجود غلط راحتی که برگرفته از بخشی از یک گروه بزرگی نادیده گرفتن این واقعیت است که این دقیقا منبع خطر است.

سیاست و دیگر عرصه است که می تواند باعث یک واکنش مشابه. ما را دیده اند بسیاری از موارد از سیاستمداران در ادامه به دست انداختن قوانین تعیین شده توسط خود را ilk زمانی که سیاسی فرصت خود را ارائه. این کاهش در سراسر احزاب حتی با رهبران حزب حاکم شاهد هیچ مشکلی در مجامع عمومی و متفرقه مراسم. تقریبی فرصت نمرات بیش از این ممکن است در آینده خطر و احساس شکست ناپذیری را که می آید با قدرت می افزاید: گرایش به شانس. سود بالاتر از حد ارزشگذاری و هزینه دست کم گرفت. هنگامی که یک Shivraj Chouhan جشن بازگشت به قدرت با یک گروه بزرگی از حامیان او است که به وضوح با قرار دادن نیاز به ایجاد یک بیانیه عمومی بیش از خطر ابتلا به یک بیماری خطرناک نه تنها برای خود بلکه برای پیروان خود را.

البته ما به اصطلاح Covidiots کسانی که عمل با غیر قابل توضیح عدم توجه به خود و دیگران به عنوان آنها در مورد نقض قوانین و درگیر شدن در بی پروا رفتار. در حالی که برخی از آنها واقعا قادر به پردازش ایده های بدون علامت انتقال و نیاز اجتماعی فاصله برای دیگران چنین رفتاری می آید از یک مکان از ریشه دوانده بی تفاوتی. آنها به طور غریزی خود قرار داده و اولین بندرگاه احساس حق و بر این باورند که قوانین برای دیگران و این که هر سیستم وجود دارد به طوری که می توان آن را gamed. بسیاری از مردم در موقعیت قدرت به سادگی نمی تواند بپذیرد که خود را تعیین و یا ثروت به آنها هیچ امتیازات ویژه چیزی است که آنها در غیر این صورت آمده را برای اعطا. تعدادی از سران بوروکرات در سراسر کشورهای مختلف شده اند که بی مبالات در گزارش بیماری از خود و خانواده خود را بر این صفت است.

پس از آن وجود دارد توطئه نظریه پردازان که شورشی در برابر هر گونه محدودیت در شرکت دانش است که این چیزی جز یک گسترده جهانی طرح تخم به هدف قرار دادن آنها را شخصا. نظر خود را می آید از یک ریشه دوانده بی اعتمادی از هر چیزی که بویش از ‘ایجاد’ مشاهده و تهاجمی و کاملا نابجا و باور یک جایگزین حقیقت این است که دیده می شود یک نسخه اصیل تر از واقعیت است.

ترس از نامرئی می تواند بر مردم به طور چشمگیری در راه های مختلف. آن را قرار می دهد در یک کشور افزایش از نگرانی آنها را مشکوک از هر گونه تماس با هر عنصر خارجی. نامرئی ترجمه را به حضور در همه جا تهدید – که می داند چه ممکن است منبع عفونت. نیاز به حفاظت از, فاصله, ضد عفونی کردن, مخفی کردن میباشد. خط با احتیاط و پارانویا می تواند تیرگی و غیر منطقی و خصمانه واکنش در برابر رئال و تصور تهدید می تواند از دست برود. ما دیده می شود به اندازه کافی نمونه از این — قربانیان این بیماری در حال ostracised پزشکان و کارکنان بهداشتی بودن تبعیض حتی حمله فیزیکی اعضای برخی از جوامع و اقوام خاص بودن و vigilante اقدامات صورت گرفته توسط همسایگان در یک تلاش آشکار برای محافظت از خود بهتر است. خارجی نامرئی طعمه داخلی ترس بزرگنمایی آنها مشروعیت بخشیدن به آنها.

از سوی دیگر کسانی هستند که برابر نامرئی با inconsequence. آن را دشوار است به آنچه را که آنها نمی توانند به طور جدی. نیروی عادت و سپس دارای نوسان بودن همیشه در محافظت در برابر بی نام دشمنان احساس می کند مانند یک خسته اعمال. رمز گره ساخته شده در جهت کلی از مراحل است که توصیه می شود اما یک لغزش به سرعت به قبل بیشتر unself آگاهانه حالت های رفتاری ،

یک چالش بزرگ برای بلند کردن این مستند در درجه خواهد آمد از بسیاری از راه های که در آن مردم برای پیدا کردن دلیلی برای براندازی آنچه که خواسته است از آنها. برخی از درس ها را آموخته شده اند اما سوال واقعی این است که آیا هر کس می تواند به اعتماد به عمل مسئولانه برای بدون که این جاده به بازیابی است برای رفتن به یک لغزنده.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im