OCD در زمان Covid-19 و چگونه برای کشتن هر دو

“من یک کمی وسواس” من اعلام کرد, مالش راست من نوک انگشتان در کف دست چپ در محافل به عنوان دست شستن پروتکل دستور. “دروغ” فریاد زد من ، به عنوان من سعی کردم به نگاه بهت زده او ادامه داد: “که ‘کمی’ قسمت دروغ است. شما باید بیش از حد وسواس!” این استدلال من نمی تواند برنده و از آنجایی که امروزه من را انتخاب کنید جنگ من برگشتم به یکی در برابر رمان coronavirus کار تا کف انگشتان من عبور به معنای واقعی کلمه.

کارشناسان می گویند که بار به عنوان این را نفر به بدتر اما من شکایت نیست. بیشتر به شما دستهای خود را دیگر کارشناسان به ما بگویید کمتر احتمال دارد شما برای دریافت آلوده. گزارش به ما بگویید که اگر ما دست در دست فروتن صابون به خوبی به اندازه کافی و مقاومت در برابر وسوسه به لمس چهره ما به خصوص دهان و بینی و چشم (سخت ترین قسمت) ما بسیار بعید به حذف ویروس به طور کامل. استادان مانند کارن فلمینگ از دانشگاه جانز هاپکینز به ما بگویید که با شستن دست ما با صابون (برای حداقل 20 ثانیه) ما نه فقط با ارسال ویروس از پایین کشیدن اما ناتوان کننده آن را با از بین بردن لایه چربی نگه می دارد که ویروس زنده است.

من همچنین متوجه شدم که از آن زمان به خلاص شدن از شر برخی از نفر به. مانند لمس اشیاء چیزی را دوست دارم (مورد علاقه های شما هستند و چوب و چرم. من حداقل رسانده ، در واقع من تسلط هنر مذاکره دستگیره درب با آرنج من (امید است که نمی خواهد تبدیل به یک وسواس یک بار ظاهر می گرداند). درب دستگیره باقی می ماند یک چالش; بهترین درب در حال حاضر آنهایی که نیاز اما با فشار شانه).

یک illustraton تصویر نشان می دهد یک فرد شستن دست خود را با صابون ضد عفونی کننده در 4 مارس سال 2020 در هیلو. (عکس: AFP)

در مقاله منتشر شده در سایت های بین المللی OCD بنیاد روانشناس فرد Penzel می دهد 25 راهنمایی در حالی که مبارزه با OCD. در میان آنها در اینجا مورد علاقه من پنج است که به نظر می رسد به کار به همان اندازه برای مبارزه با Covid-19 به برخورد خود را با وسواس:

Ø همیشه انتظار غیر منتظره

Ø نمی تواند سمت ردیابی توسط کمال

Ø بود حاضر به قبول خطر به یاد داشته باشید که دوره نقاهت بزرگترین خطر از همه

Ø هنگامی که شما یک انتخاب از همیشه به سمت اضطراب و هرگز از آن دور

Ø تنها راه برای غلبه بر ترس این است که به صورت آن

این پنج نقطه اعمال می شود به همان اندازه به افراد مبتلا به OCD به عنوان به جوامع و دولت ها در برخورد با Covid-19. ما به عنوان یک جامعه انتظار ندارد که Covid-19 می تواند فلج کردن زندگی ما است. کمال گرایی یک زهر در حالی که برخورد با شیوع عنوان قبلی استوری بورد گفت که به نقل از مدیر اجرایی, Dr Michael Ryan. ما با تاخیر اقدامات شدید که ما حاضر به قبول خطر از محدودیت های موثر بر زندگی ما. چهارم هنجار چیزی است که دولت نقض در حالی که بارها و بارها گفتن که مردم کشور ما امن است (متوجه نیست که ویروس ها نه احترام و نه مرزهای سیاسی لقب). در حال حاضر ما به این نقطه پنجم. به عنوان یک TOI تیتر دو هفته پیش گفت: بهتر است به ترس از متاسفم.

اما ما نمی خواهد فرار در مواجهه با ترس است. ما را به آن صورت.

در حالی که ما نسبت به توسعه یک واکسن و درمان Covid-19, بهداشت دست و اجتماعی فاصله باقی می ماند دو قدرتمند ترین سلاح ها در نبرد ما در برابر سرایت. اگر ما باید برای رفتن به یک مستند برای چند هفته یا چند ماه ما آن را انجام دهد. این ویروس به تحمیل زیان های بزرگ به هر کس و مستند را فشار اقتصاد ما بیشتر اما در این مبارزه ما به دولا شدن قبل از ما جهش به عقب. کف زدن و clanking شد یک نماد برای تشکر از کسانی که با قرار دادن زندگی خود را در خط برای محافظت از ما. همچنین می تواند ما فریاد جنگ در برابر ویروس. درست است که ما نباید جمعیت هم به کف زدن و همیشه باید شستن دست ما پس از نشان می دهد.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>