استفان Chazen led Occidental تقریبا پنج سال تا سال 2016 و دستچین زمان مدیر عامل ویکی Hollub.

عکس: برندان mcdermid/ایسنا

Occidental Petroleum Corp برنامه ای برای بازگرداندن رئیس سابق اجرایی Stephen Chazen به عنوان رئیس جدید به گفته افراد آشنا با این موضوع به عنوان تولید کننده نفت تصدیق به حق خود را در میان انداخت تقاضا و فعال یورش توسط Carl Icahn.

آقای Chazen یک hitter وظیفه سنگین در انرژی جهانی به رهبری اکسیدنتال تقریبا پنج سال تا سال 2016 و دستچین زمان مدیر عامل ویکی Hollub. انتصاب خود را می تواند اعلام کرد در روزهای آینده با فرض این بحث نمی افتد از هم جدا.

این حرکت به احتمال زیاد با هدف mollifying آقای Icahn و اجتناب از هزینه و منحرف پروکسی مبارزه در Occidental‘s نشست سالانه بعد از این سال. آقای Icahn سعی کرده بود به استخدام آقای Chazen برای تخته سنگ از مدیران او نامزد دریافت جایزه در ماه نوامبر. آقای Chazen در آن زمان تمایلی به درگیر مگر اینکه آن را کمک خواهد کرد خانم Hollub روشن بن بست با میلیاردر فعال وال استریت ژورنال گزارش کرده است.

مشخص نیست که آیا این انتصاب را به اثر مورد نظر. آقای Icahn احمدزی اخیرا بیشتر شده است, انتقاد از آنچه آن را می بیند به عنوان آقای Chazen نقش در تنظیم استراتژی که منجر به فعلی این شرکت گلایه.

آقای Chazen بود که یک بانکدار سرمایه گذاری در مریل لینچ قبل از یک زندگی حرفه ای طولانی در Occidental, در حال حاضر مدیر اجرایی ماگنولیا نفت و گاز پارسیان. یک تهیه کننده مستقل است و انتظار می رود همچنان در آن نقش.

اخیر سقوط قیمت نفت با توجه به این رمان شیوع کروناویروس و جنگ قیمت بین روسیه و عربستان سعودی را ویران کرده است Occidental که فقط در سال گذشته لود کردن با بدهی برای $38 میلیارد دلار خرید Anadarko نفت Corp. که معامله در حال حاضر به نظر می رسد یکی از مهمترین و موقع ادغام در تاریخ است.

Occidental سهام از دست داده اند و نزدیک به 90 درصد از ارزش خود را در کمتر از دو سال و بسته پنج شنبه در $10.83. ارزش بازار آن منقبض شده است به کمتر از 10 میلیارد دلار از بیش از 40 میلیارد دلار قبل از Anadarko معامله زده بود بهار گذشته. همچنین تا کنون شده است پول از دست دادن موقعیت برای آقای Icahn که صاحب حدود 10 درصد از این شرکت پس از اهدای کردن اضافی سهام در هفته گذشته.

Occidental در حال حاضر اضافه شدن مدیران جدید در ماه های اخیر از جمله سابق Schlumberger Ltd. مدیر عامل اندرو گولد برای تقویت جایگاه خود را با سهامداران که در نهایت تصمیم می گیرید هر پروکسی مبارزه است. انرژی اجرایی جک مور بود را به عنوان رئیس از ژن trish witkowski قبل از آقای Chazen وارد مخلوط. Occidental شده است با توجه به اضافه کردن دیگر خون جدید به هیئت مدیره خود را از جمله سابق Anadarko مدیر اجرایی جیم هاکت برخی از مردم گفت: هر چند مشخص نیست که این بحث ها ایستاده است.

آقای Icahn و Occidental نمایندگان صحبت کرده اند به طور خلاصه در روزهای اخیر و هر دو طرف با انگیزه هستند برای جلوگیری از مبارزه از رفتن تمام راه را به یک سهامدار رای برخی از افراد گفت: اما از آنها برگزار قابل توجهی حل و فصل بحث. آقای Icahn می خواهد به اطمینان حاصل شود Occidental مدیره را به طور جدی در نظر گرفتن هر گونه فروش ارائه می دهد باید قیمت نفت بهبود و تحکیم در این صنعت رخ می دهد.

آقای Icahn را متهم کرده بود که خانم Hollub و هیئت مدیره از خرید Anadarko برای جلوگیری از دستیابی این شرکت به خودی خود و با انتقاد از استفاده از آن از گران تامین مالی از سرمایه گذار وارن بافت.

Occidental در هفته گذشته گفت: این امر کوچک کردن سود خود و کاهش هزینه های حرکت می کند که اجازه می دهد آن را به حدود شکستن حتی با ایالات متحده معیار قیمت نفت در پایین $30s در هر بشکه رسید. قیمت نفت بسیج پنج شنبه پس از برخورد به پایین ترین سطح در نزدیک به دو دهه پایانی در حدود $25.

نوشتن به صورت لمباردو در cara.lombardo@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de