Occidental Petroleum می رسد آتش بس با فعال سرمایه گذار Carl Icahn

Occidental Petroleum مواجه است غوطه وری قیمت نفت و کاهش تقاضا به دلیل توقف در فعالیت های اقتصادی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

عکس: ماریو anzuoni/ایسنا

Occidental Petroleum Corp., بزرگترین تولید کننده نفت در لوله پرمين حوضه واگذار کرده است به فعال سرمایه گذار Carl Icahn خواسته و اعلام عمیق کاهش هزینه در تلاش برای زنده ماندن شدیدترین خام-قیمت غوطه در دهه.

این آتش بس با آقای Icahn, پرده برداری از سه شنبه اوج یک monthslong نبرد آغاز شد که سال گذشته پس از Occidental بیشتر توپ زدن شورون Corp. برای Anadarko نفت Corp.

دو آقای Icahn نمایندگان اندرو Langham و نیکلاس Graziano دریافت خواهد کرد Occidental مدیره کرسی های تحت قرارداد. لوازم تغذیه با مسئولیت محدود. عضو هیئت مدیره مارگاریتا Paláu-هرناندز ملحق خواهد شد به عنوان یک مدیر مستقل.

Occidental مدیره نیز ایجاد یک هیئت مدیره جدید نظارت کمیته با حداقل دو تا از جدید اعضای هیئت مدیره است که باید آگاهانه از هر گونه ارائه می دهد برای به دست آوردن شرکت و یا دارایی های خود را.

Occidental همچنین نصب آن رئیس سابق اجرایی Stephen Chazen به عنوان رئیس.

در ضمن این شرکت برش حقوق خود را برای ایالات متحده کارکنان تا 30 درصد به هزینه های بریده بریده با توجه به یک ایمیل داخلی نوشته شده توسط وال استریت ژورنال. صبح روز چهارشنبه گفت: این امر خود را قطع کرد تا سال 2020 سرمایه صرف بودجه حدود 800 میلیون دلار در بالای قبلا اعلام $1.7 میلیارد دلار کاهش دهد. کاهش عامل و سربار هزینه انتظار می رود که در مجموع حدود 600 میلیون دلار در این شرکت گفت. این شرکت گفت: این مراحل را کاهش میدهد نفت و گاز خروجی در سال 2020 6 درصد.

هوستون شرکت مواجه است غوطه وری قیمت نفت بدهی بالا از یک بیمار-بهنگام $38 میلیارد Anadarko کسب و کاهش تقاضا به دلیل توقف در فعالیت های اقتصادی به دلیل coronavirus.

مرتبط

  • آخرین به روز رسانی در Coronavirus
  • Occidental Petroleum کاهش کارگر پرداخت می رسد Icahn معامله (23 مارس)
  • Occidental نزدیک حل و فصل با Carl Icahn (مارس 22)
  • Occidental برنامه ای به نام سابق مدیر عامل Chazen به عنوان رئیس جدید (19 مارس)
  • Occidental برنده نبرد برای Anadarko به عنوان شورون خروجی مناقصه (9 مه 2019)

مدیر اجرایی ویکی Hollub که ریاست بر Anadarko معامله در سال گذشته است انتظار می رود برای حفظ شغل خود—البته در حد حقوق و دستمزد پایین تر. خانم Hollub حقوق و دستمزد خواهد بود کاهش 81 درصد نفت-و-شیمیایی شرکت مدیران برتر ” پرداخت قطع خواهد شد به طور متوسط 68 درصد به ایمیل.

خانم Hollub به دست آورده غرامت به ارزش $14.1 میلیون دلار در سال 2018 با توجه به شرکت اخیر سالانه پروکسی بیانیه عمدتا در سهام.

کارمند پاداش و قدرت پردازش مانند عضویت در باشگاه و رفت و آمد یارانه ها به مجموعه ای در پایان ماه آوریل است.

این شرکت گفت: در مراحل شدید شد لازم به آب و شیب کاهش قیمت نفت است. معیار آمریکا قیمت نفت پایین است 61% پس از شروع سال بسته شدن در $24.01 در هر بشکه در روز سه شنبه.

ایالات متحده بیش از دو برابر آن خام خروجی بیش از دهه گذشته است. بسیاری از رشد است که با توجه به حوضه پرمین در غرب تگزاس و نیومکزیکو. وال استریت ژورنال آثار کانون, شمال امریکا, نفت خام بوم با نگاهی به چالش های که تولید کنندگان در منطقه صورت می شود.

“این بیماری همه گیر کوروناویروس منجر به کاهش بی سابقه تقاضا برای نفت در سطح جهانی بر اساس” ایمیل گفت. “در بالا از آن, قیمت جنگ بین عربستان سعودی و روسیه بیشتر تشدید این وضعیت است. ما باید فوری و اقدامات بی سابقه ای برای شرکت ما است.”

Occidental انتشار بیانیه ای تایید این مراحل به “اطمینان از سلامت این شرکت در حالی که حفاظت از شغل است.”

در اوایل این ماه این کاهش سود خود و 86 درصد و ساخته شده اولیه دور از هزینه های سرمایه trims.

کل ایالات متحده در صنعت نفت شده است به شدت ضرب و شتم در هفته های اخیر و Occidental شده است در میان سخت ترین ضربه..

ده ها تن از شیل شرکت ها نیز باید کاهش هزینه های. شورون و Royal Dutch Shell PLC قطع بودجه و سرمایه خود را به حالت تعلیق در به اشتراک گذاری buybacks اما نه در زمان مرحله در سراسر-هیئت مدیره حقوق و دستمزد کاهش است.

Occidental بازار سرمایه است پس از سقوط به زیر 10 میلیارد دلار از بیش از $46 میلیارد دلار در زمان Anadarko ارائه دهد.

این شرکت تا به حال staved کردن آقای Icahn برای ماه اما تا به حال به رها کردن زمین قابل توجهی به عنوان قیمت نفت سقوط به زیر 25 دلار در هر بشکه رسید.

نوشتن به ربکا الیوت در [email protected] و رایان Dezember در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>