Occidental Petroleum مواجه است غوطه وری قیمت نفت و کاهش تقاضا به دلیل توقف در فعالیت های اقتصادی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

عکس: ماریو anzuoni/ایسنا

Occidental Petroleum Corp است برش حقوق خود را برای ایالات متحده کارکنان تا 30% در یک پیشنهاد به بریده بریده هزینه با توجه به یک ایمیل داخلی نوشته شده توسط وال استریت ژورنال.

هوستون شرکت مواجه است غوطه وری قیمت نفت بدهی بالا از یک بیمار-بهنگام کسب و کاهش تقاضا به دلیل توقف در فعالیت های اقتصادی به دلیل جدید کروناویروس.

مدیر اجرایی ویکی Hollub حقوق و دستمزد خود را کاهش 81 درصد و نفت-و-شیمیایی شرکت مدیران برتر ” پرداخت قطع خواهد شد به طور متوسط 68 درصد به ایمیل.

کارمند پاداش و قدرت پردازش مانند عضویت در باشگاه و رفت و آمد یارانه ها به مجموعه ای در پایان ماه آوریل است.

این شرکت گفت: در مراحل شدید شد لازم به آب و شیب کاهش قیمت نفت است. اصلی آمریکا قیمت نفت پایین است 61% پس از شروع سال بسته شدن در $24.01 در هر بشکه در روز سه شنبه.

“این بیماری همه گیر کوروناویروس منجر به کاهش بی سابقه تقاضا برای نفت در سطح جهانی بر اساس” ایمیل گفت. “در بالا از آن, قیمت جنگ بین عربستان سعودی و روسیه بیشتر تشدید این وضعیت است. ما باید فوری و اقدامات بی سابقه ای برای شرکت ما است.”

Occidental انتشار بیانیه ای تایید این مراحل به “اطمینان از سلامت این شرکت در حالی که حفاظت از شغل است.”

این شرکت گفت: این کاهش جبران خسارت برای همه کارکنان خود را اما نمی دیدگاهها خاص حقوق و دستمزد کاهش است.

کل ایالات متحده در صنعت نفت شده است به شدت ضرب و شتم در هفته های اخیر.

Occidental, که $38 میلیارد دلار کسب Anadarko نفت پارسیان در سال گذشته در سمت چپ آن را عمیقا مدیون شده است در میان سخت ترین ضربه.

قیمت سهم آن آغاز شد که سال تجارت در پایین $40s بسته در روز سه شنبه در $10.72.

در اوایل این ماه شرکت کاهش آن باارزش سود 86 درصد و کاهش سرمایه در سال جاری بودجه در حدود یک سوم یا حدود 1.7 میلیارد دلار است.

مرتبط

  • Occidental نزدیک حل و فصل با Carl Icahn (مارس 22)
  • Occidental برنامه ای به نام سابق مدیر عامل Chazen به عنوان رئیس جدید (19 مارس)
  • Occidental برنده نبرد برای Anadarko به عنوان شورون خروجی مناقصه (9 مه 2019)

ده ها تن از شیل شرکت ها نیز باید کاهش هزینه های. شورون Corp. و Royal Dutch Shell PLC قطع بودجه و سرمایه خود را به حالت تعلیق در به اشتراک گذاری buybacks اما نه در زمان مرحله در سراسر-هیئت مدیره حقوق و دستمزد کاهش است.

در ضمن Occidental در حال نزدیک شدن به آتش بس با Carl Icahn که می تواند میلیاردر فعال به شرکت نفت را boardroom وال استریت ژورنال در گزارش روز شنبه.

حل و فصل خواهد علامت پایان طولانی مبارزه با آقای Icahn که در زمان هدف در Occidental پس از این شرکت بیشتر توپ زدن شورون برای Anadarko.

این شرکت در بازار سرمایه است پس از سقوط به زیر 10 دلار billio از بیش از $46 میلیارد دلار در زمان ارائه کرده است.

Occidental بود staved کردن آقای Icahn برای ماه اما تا به حال به رها کردن زمین قابل توجهی به عنوان قیمت نفت سقوط به زیر 25 دلار در هر بشکه با توجه به قیمت جنگ بین عربستان سعودی و روسیه و افسرده تقاضا به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

این شرکت همچنین آورده سابق خود را اجرایی Stephen Chazen به عنوان رئیس.

خانم Hollub که ریاست بر Anadarko معامله در سال گذشته است انتظار می رود برای حفظ شغل خود—البته در حد حقوق و دستمزد پایین تر.

خانم Hollub به دست آورده غرامت به ارزش $14.1 میلیون دلار در سال 2018 با توجه به شرکت اخیر سالانه بیانیه پروکسی. بخش عمده ای از آن پرداخت شده بود در انبار. او حقوق و دستمزد پایه بود $1.25 میلیون و جایزه به مبلغ $2.81 میلیون.

نوشتن به رایان Dezember در ryan.dezember@wsj.com و ربکا الیوت در rebecca.elliott@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im