Carl Icahn که تا به حال دنبال شده است به جای کل Occidental, هیئت مدیره در حال حاضر می گویند در چگونه Occidental تلاش می کند به مانور راه خود را از آن زمان جم.

عکس: Victor J. آبی/مهر نیوز

اکسیدنتال اکسی -5.54% نفت Corp. نزدیک شدن به آتش بس با Carl Icahn که نتیجه گیری یکی از بالاترین مشخصات شرکت درگیری ها از سال گذشته و usher فعال سرمایه گذار به بحرانزده تولید کننده نفت مدیره اتاق آن را به عنوان به دنبال بازیابی از یک سری از موانع.

اندرو Langham و نیکلاس Graziano دو lieutenants از میلیاردر سرمایه گذار را دریافت کرسی در Occidental مدیره تحت شرایط حال حاضر مورد بحث و مردم آشنا با این موضوع گفت. آقای Icahn و این شرکت نیز متقابلا توافق بر یک سوم, مدیر مستقل است که به احتمال زیاد لوازم تغذیه با مسئولیت محدود. عضو هیئت مدیره مارگاریتا Paláu-هرناندز برخی از مردم گفت.

به عنوان بخشی از معامله آقای Icahn نیز برکت Occidental طرح را Stephen Chazen آن رئیس سابق اجرایی به عنوان رئیس به عنوان وال استریت ژورنال گزارش داد در هفته های گذشته است.

Occidental مدیر عامل ویکی Hollub است که زیر آتش از آقای Icahn انتظار می رود برای حفظ موقعیت خود را.

به اشتراک گذاری افکار خود را

است Occidental یک تصویر آینه از صنعت نفت و یا چالش های آن منحصر به فرد است ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

این توافق می تواند تبدیل به رسمی به عنوان به زودی به عنوان روز دوشنبه گفت: مردم هشدار می داد که این وضعیت هنوز هم سیال است.

آن را قادر می سازد Occidental برای قرار دادن در پشت آن یک انحراف بزرگ در زمانی که این شرکت در وضعیتی وخیم از دو شوک که ارسال نفت خام به زیر 30 دلار در هر بشکه رسید.

برای آقای Icahn که تا به حال شده به دنبال جایگزین کردن کل هیئت مدیره در حال حاضر می گویند در چگونه Occidental تلاش می کند به مانور راه خود را از آن زمان جم. آقای Icahn دهکدهای از دست داد برآورد 1 میلیارد دلار یا بیشتر در سرمایه گذاری خود را به موقعیت اولیه خریداری شده در سال گذشته صدها میلیون دلار از سهام اضافی او به تازگی خریداری شده.

باید حل و فصل با هم می آیند, آن را نیز اجازه می دهد تا هر دو طرف برای جلوگیری از هزینه ها و mudslinging از یک مدت طولانی پروکسی مبارزه منجر به نشست سالانه شرکت انتظار برگزار می شود در این بهار.

Occidental در قیمت سهام کاهش یافت در هفته های اخیر که قیمت نفت به وضعیتی عربستان سعودی و روسیه جنگ قیمت و اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus. سهام دهکدهای از دست داد نزدیک به 90 درصد از ارزش خود را در کمتر از دو سال پایانی جمعه در $10.23. هوستون شرکت در اوایل این ماه کاهش سود خود و نزدیک به 90% و اجرا از دیگر اقدامات کاهش هزینه.

آقای Icahn اولین بار در زمان هدف در Occidental در اواخر ماه مه پس از آن موافقت به پرداخت $38 میلیارد دلار برای خرید Anadarko Petroleum Corp outbidding بزرگتر رقیب شورون Corp. Occidental ارزش بازار کاهش یافت و به کمتر از 10 میلیارد دلار از بیش از 40 میلیارد دلار قبل از آن رخ داد که این معامله برای Anadarko.

آقای Icahn که صاحب حدود 10 درصد از سهام این شرکت است انتقاد خانم Hollub برای رهبری کسب که کشیده ترازنامه شرکت و مانع توانایی خود را به آب و بحران کنونی است.

Occidental شده است تکاپوی مجددا با ابزار تجهیز و علاوه بر سود سهام را قطع کرده است گفت: آن زمان رئیس خواهد ، آن را نیز اضافه سابق مدیر عامل شرکت Schlumberger Ltd. و سابق BlackRock, Inc. مدیر نمونه کارها به هیئت مدیره خود را.

این شرکت برنامه ریزی شده بود به نام جک مور به عنوان رئیس جدید اما اخیرا تصمیم به ضربه بزنید آقای Chazen به جای. آقای Icahn در گذشته تا به حال در نظر گرفته اضافه کردن آقای Chazen به خود تخته سنگ از نامزد.

نوشتن به صورت لمباردو در cara.lombardo@wsj.com و ربکا الیوت در rebecca.elliott@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو