Occidental تقریبا حذف سود سهام میان قیمت نفت پایین

Occidental Petroleum کاهش سرمایه در سال جاری صرف بیش از نیمی از. یک Occidental تسهیلات در هابز, N. M.

عکس: جاستین Clemons برای وال استریت ژورنال

اکسیدنتال نفت Corp. نزدیک به از بین بردن آن سود آن را به عنوان به دنبال صرفه جویی در پول نقد در میان کاهش قیمت های نفت و کاهش تقاضا با توجه به کروناویروس مستندات.

هوستون-بر اساس تولید کننده نفت لادن با بدهی زیر آن $38 میلیارد معامله برای خرید رقیب Anadarko نفت پارسیان در سال گذشته قصد دارد به پرداخت سه ماهه سود سهام فقط 1 درصد سهم در ماه جولای این شرکت در روز جمعه گفت.

این دومین بار Occidental قطع سهامداران آن پرداخت این سال است. این شرکت در ماه مارس گفت که این امر کاهش سود سهام قابل پرداخت در ماه جولای به 11 سنت یک سهم از 79 سنت.

این Anadarko کسب کرده است زین Occidental با بدهی های قابل توجهی است که آن را محدود کرده است توانایی مانور در بهار امسال نفت-کاهش قیمت دیدم که قیمت سقوط به زیر صفر در ماه آوریل است.

“ما گرفته ایم یک سری از تعیین کننده های مالی و عملیاتی اقدامات برای اطمینان حاصل شود که اکسی دارای حالت ارتجاعی و در این دوره دشوار در حالی که موقعیت شرکت به موفقیت در آینده قیمت بالاتر محیط” رئیس اجرایی ویکی Hollub گفت: در طول این شرکت سالانه سهامداران در جلسه صبح روز جمعه. “ما شده ایم با تشویق های اخیر شاخه های سبز از ریکاوری اما می دانم که ما باید همچنان برای نشان دادن کم هزینه, رهبری, در حالی که اطمینان از ایمنی کارکنان ما است.”

Occidental به کاهش سرمایه در سال جاری صرف بیش از نیمی از و برش اجرایی و حقوق کارمند. در ماه آوریل این شرکت تصمیم گرفتند به پرداخت وارن بافت در برکشایر هاتاوی , Inc.’s 200 میلیون دلار سه ماهه سود سهام به جای پول نقد است.

مربوط تصویری

این بیماری همه گیر کوروناویروس متوقف شده کارخانه ها و تعطیل کردن کسب و کار در سراسر جهان باعث تاریخی رها کردن در تقاضا برای نفت فقط به عنوان تولید شد و از رسیدن به اوج. وال استریت ژورنال توضیح می دهد که قیمت نفت سینه است که می تواند تغییر شکل بازارهای انرژی. تصویر عکس: کارلوس آب/وال استریت ژورنال (در اصل منتشر شده 16 آوریل سال 2020)

برکشایر هاتاوی خرید 10 میلیارد دلار در سهام ترجیحی در سال گذشته برای کمک به Occidental تامین مالی Anadarko معامله است.

این شرکت همچنین شروع به دنبال داوطلبانه استعفا در این ماه با توجه به یک یادداشت نوشته شده توسط وال استریت ژورنال. Occidental کاهش یافته است به نظر در محدوده buyouts.

Occidental سهام بودند پایین در حدود 5 ٪ در اوایل بعد از ظهر جمعه به عنوان ایالات متحده معیار قیمت نفت تا کمتر از 1%.

نوشتن به ربکا الیوت در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>