جو دو سر-شرکت شیر تساوی سرمایه گذاری از استون-Led گروه از جمله اپرا

شیر جو محبوبیت بوده است افزایش در ایالات متحده

عکس: Richard B. لوین/زوما پرس

سوئد جو-شیر ساز Oatly AB به فروش می رسد $200 میلیون سهام به یک گروه به رهبری خصوصی-حقوق صاحبان سهام غول Blackstone Group , Inc. که شامل اپرا وینفری, Natalie Portman سابق استارباکس Corp. رئیس هوارد شولتز و سرگرمی شرکت تاسیس شده توسط Jay-Z.

فروش حدود 10 درصد از سهام ارزش Oatly در حدود 2 میلیارد دلار به گفته افراد آشنا با این موضوع.

این شرکت گفت: این طرح برای اعلام این توافق به عنوان به زودی به عنوان این هفته است. این یک گام مهم در راه خود را به سمت امکان ارائه عمومی اولیه مدتی بیش از 12 به 18 ماه برخی از مردم گفت. به سرعت در حال رشد شرکت نیز می تواند یک کسب هدف بزرگ مواد غذایی کنگلومرا.

معامله و ارزیابی تاکید محبوبیت رو به رشد از غذاهای گیاهی به عنوان مصرف کنندگان به دنبال گزینه های سالم با تاثیر کمتری بر روی محیط زیست است. سهام فراتر از گوشت Inc., یکی از داغترین گیاهی شرکت های مواد غذایی در سال های اخیر داشته پرورشی به حدود 130 دلار سهم از این شرکت رفت و عمومی در $25 سال گذشته است.

شیر جو محبوبیت است افزایش فروش در فروشگاه های ایالات متحده رشد نزدیک به 300 ٪ در سال بیش از سال به مدت 16 هفته منتهی به 20 ژوئن به گفته نیلسن داده است. طرفداران می گویند این مخلوط بهتر است با قهوه از دیگر جایگزین های شیر. Oatly می گوید: روند ساخت شیر جو که شامل steeping جو در آب و مصرف آب کمتر از ساخت شیر بادام.

رشد اشتها برای شیر جایگزین شده است تحت فشار قرار دادن فراورده های لبنی-شیر شرکت هایی مانند دین غذاهای که برای ورشکستگی زمینه حفاظت در ماه نوامبر.

خانم وینفری نشان داده علاقه خاصی در بهداشت و سلامتی بخش است. او یک سرمایه گذار در WW بین المللی وارز. قبلا Weight Watchers, جایی که او نشسته بر روی هیئت مدیره.

این استون رهبری گروه همچنین شامل رشد-شرکت سرمایه گذاری Orkila سرمایه LLC و سرمایه گذاری بازوی Rabobank.

آقای شولتز شخصا سرمایه گذاری در Oatly اما این شرکت دارای یک رابطه با استارباکس. در مارس قهوه غول معرفی Oatly در فروشگاه در سراسر چین است.

Oatly بنیانگذاران برادران ریکارد و Björn Öste نیز بود reinvesting در این شرکت به عنوان بخشی از جمع آوری کمک های دور.

تاسیس در 1990s Oatly وارد آمریکا چهار سال پیش. شرکت 2019 فروش حدود 200 میلیون دلار شد, حدود دو سال قبل است. این انتظار به مشابه رشد در این سال با توجه به افراد آشنا با این موضوع. Oatly شده است سودآور در گذشته از دست داد اما در سال های اخیر آن را به عنوان سرمایه گذاری در کسب و کار خود را به مردم گفت.

Oatly توزیع شده است در شمال اروپا, آمریکا و چین و برنامه ریزی برای استفاده از پول برای حفظ ساختمان آن زنجیره عرضه در آن بازار و بیشتر به طور گسترده ای توزیع آن جو مبتنی بر ماست, گسترش, on-the-go نوشیدنی و بستنی.

“من سرمایه گذاری برای 20 سال گذشته در مواد غذایی و آشامیدنی برندها و به ندرت بوده است که تحت تاثیر قرار مسیر رشد گفت:” اریک مللول, Oatly را رئیس و مدیر عامل در Verlinvest یک بلژیکی investment holding company آغاز شده توسط موسس خانواده Anheuser-Busch InBev SA .

اپرا وینفری نشان داده علاقه خاصی در بهداشت و سلامتی بخش است.

عکس: استیو جنینگز/گتی ایماژ

Oatly را تامین مالی به ارمغان می آورد برجسته ایالات متحده سرمایه گذار در هیئت مدیره در استون پیوستن منجر سرمایه گذاران Verlinvest و چین منابع, چینی متعلق به دولت کنگلومرا. “ما آسیایی صاحبان و اروپایی صاحبان و می خواستم به آمریکا به صاحبان این شرکت هم گفت:” Oatly مدیر عامل پرسپولیس Petersson.

این Oatly سرمایه گذاری است آخرین به بیرون آمدن از استون رشد کسب و کار که آن را راه اندازی در اوایل سال 2019, استخدام عمومی اطلس کهنه جان Korngold آن را اجرا کنید.

“تعداد بسیار کمی وجود دارد مارک های وجود دارد که باید به این سطح از مقیاس در سطح جهان و در عین حال هنوز هم در اوایل مصرف کننده-برند چرخه عمر گفت:” استون ان چانگ که منجر به سرمایه گذاری.

استون شناخته شده است برای buyouts پایدار جریان نقدی-شرکت های تولید اما سرمایه گذاری در رشد سریع شرکت ها شده است یکی از رئیس جمهور جاناتان گری استراتژی برای مرور گران قیمت بازار است. در ماه نوامبر گذشته شرکت زده یک معامله را به اکثریت سهام در MagicLab صاحب dating app سرهم بندی کردن.

استون که مدیریت حدود 538 میلیارد دلار دارایی گیر کرده به موضوع اخیر با وجود آشفتگی بازار ناشی از کوروناویروس بحران است. در ماه مارس را اعلام کرد که معامله به خرید اکثریت سهام در مراقبت های بهداشتی شرکت نرم افزاری HealthEdge و در آوریل آن سرمایه گذاری 2 میلیارد دلار در شرکت زیست فناوری Alnylam Pharmaceuticals , Inc. در ماه گذشته آن را در زمان 49 درصد از سهام خود در سرمایه گذاری است که خود سه فیلم-استودیو لات و پنج مجاور ساختمان های اداری در هالیوود کالیفرنیا.

استون آخرین بالا-مشخصات سرمایه گذار به شرط بندی بر روی رشد تقاضا برای جایگزین مواد غذایی. در اوایل سال جاری قطر سرمایه گذاری سازمان مستقل-بودجه و ثروت منجر $225 میلیون دلار بودجه دور در Califia مزارع یک ساز گیاهی, مواد غذایی و نوشیدنی.

نوشتن به بن Dummett در [email protected] میریام, Gottfried در [email protected] و ژولیت چانگ در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>