O Womania, جهان در انتظار یک کوه

زنان در محل کار, در هند, در حال عبور از یک مرحله گذار از تکامل فرهنگی و پذیرش است. داستان یک “حرفه گرا” و “خانواده گرا زنان” است نه بیشتر معتبر امروز. در قرن 20 شاهد افزایش مشارکت زنان در نیروی کار است. با این حال ما نمی شود به راحتی از هر سرخوردگی به دلیل قرن 21 شاهد خواهد کرد که چگونه به همتایان مرد پاسخ دادن به عواقب ناشی از این تغییر!

من به تازگی با حضور در یک رویداد شرکت ها که در آن زنان موفق شدند به رسمیت شناخته شده برای دستاوردهای خود را. وقتی که من ملاقات بسیاری از کسانی که من متوجه شدم که هر زن یک داستان حرفه ای خود را (و یا هیچ حرفه ای!). رئیس جمهور از چند سازمان ملی است که تا به حال حمایت است که رویداد اصلی سازمان ابراز غضبناک, نمایش در مورد نقش مردان قصد در ساختمان مطلوب اکوسیستم برای زنان همکاران. پس از رویداد در حالی که شبکه های جلسه بود به من تبریک گفت او برای موفق نشان می دهد. من معمولی از او پرسید اگر همسر خود را نیز با همان سازمان?” پاسخ آمد: “نه آقا ما تصمیم گرفتیم که او را به کار تمام وقت به عنوان یک مادر در خانه و من باید تنها نان درآمد فرد در خانه. اگر چه من افتخار می کنم به شما بگویم که او یک علوم کامپیوتر مهندس و قبل از ازدواج او تا به حال تجربه کار با Infosys.”

به عنوان زمان تغییر خواهد بود مجبور به دور با چنین تقسیم رفتارها در خانه و محل کار. یک بار بسیار ارشد منابع انسانی حرفه ای اعتراف کرد در اعتماد به نفس با من است. او گفت: “زمانی که من مشاور زنان شاغل در رفتن را از طریق اختلال فوران از مسائل خانوادگی من متوجه من شده اند ناعادلانه است.

بسیاری از مردان نمی توانید به درک علت واقعی سرخوردگی را تجربه توسط همسران خود را (صرف نظر از صلاحیت). قطعا مقدار زیادی از تفاوت های جنسیتی در بین آرمان ها و انتظارات مردان و زنان وجود دارد که بخشی از خدا SOP!

برخی از زمان بازگشت من انجام پژوهش در موضوع “تبعیض جنسیتی در جامعه”. قالب مطالعه یک بررسی مختصر همراه با یک در یک مصاحبه با چند نفر از این صنعت است. یک بانوی مخاطب داشتن حدود بیست سال تجربه موفق در زندگی حرفه ای خود را به اشتراک گذاشته برخی از حیاتی بازخورد. او گفت: “من می توانم زنده ماندن در زندگی حرفه ای من فقط به این دلیل من می توانم در یک مقدار زیادی از گزارشدهی نادرست در مورد محل کار من اکوسیستم با شوهرم. من می دانم که اگر او می شود به درک بیشتر در مورد فرانک فرهنگ کار در سازمان او را من از این سازمان!

آنچه که امروز نیاز است که یک تغییر پارادایم در طرز فکر مردان است. من باید اشاره کرد که بسیاری از شرکت های بزرگ رهبران ‘اجازه’ (sic) همسران خود را به ساخت یک حرفه ای است. خوب این آزادی ارائه شده است تنها تا زمانی که همسر موفقیت (و درآمد) تداخل با زندگی حرفه ای و اجتماعی تصویر!

های دیگری که در آن یک پسر به نام من و می خواستم به دنبال یک قرار ملاقات برای دخترش بوده است. وقتی که من پرسید: در مورد پدر و مادر حرفه او گفت: “آقا من یک دکترای خود را در ریاضیات اما من که تصمیم به وقف زندگی من به خانواده ام. من یک خانه دار است. من در حال لذت بردن از آن!”

من در بر داشت وجود دارد سه دسته از زنان حرفه ای که دریافت آن را به تریبون.

  1. زنان مجرد – که تصمیم به ازدواج با صرف نظر از سن خود
  2. زنان متاهل با اضافی حمایتی ،
  3. ازدواج زنان در این حرفه اما مبارک در زندگی شخصی

وجود دارد و در عین حال یکی دیگر از دسته از تحصیل کرده و واجد شرایط استخدام زنان است که married اما تصمیم به تمرکز بر روی کودکان و نوجوانان و مصالحه با حرفه ای خود را.

بسیاری از زمان تحصیل به عنوان خوبی نیست و متقابلا حمایت شده است. یکی از عوامل مهم مسئول این incongruency این واقعیت است که بسیاری از زنان دریغ تماس بیل با بیل کندن. وقتی پرسید که چگونه حمایت شوهرش هشت نفر از هر ده زنان که ممکن است راضی نمی شود با شوهران خود را در حمایت از خانواده – حرفه ای مسائل ترجیح می دهند به یک منطقی امتیاز مثبت برای شوهر خود!

یک نقطه ضعف زن از ازدواج و حرفه ای چشم انداز است که سن خود را. از آنجا که مردان معمولا بیشتر در سن و از این رو کار او تبدیل به اولین درآمد عضو. این به او می دهد یک لبه پیشرو در امور مالی و مرتبط با تصمیم گیری برای خانواده است. در حالی که منطقی مطالب با استقلال مالی زنان آرزوی خیلی بیشتر: عشق و همدلی و به رسمیت شناختن و حمایت از کار و همچنین در صفحه اصلی. زنان هوشمند هستند یک منبع بزرگ در ملت سازی. از جمله خانم ها نباید خود را قربانی کالیبر فقط به این دلیل آنها ترجیح می دهند به نفس و جاه طلبی های خود را به همسر. موفق ترین ازدواج ها آنهایی که اجرا اعتماد متقابل و احترام و حمایت و متعادل و با هدف نمایش برای انتظارات از یکدیگر زندگی حرفه ای و زندگی است. یا شریک نادیده گرفتن حرفه ای رویای دیگر می تواند خطر ناک.

O Womania جهان انتظار دارد که یک کوه از شما و شما به خوبی قرار داده شده برای ارائه آن در حال حاضر. نگاه به داخل جهش خارج می شود و موفق است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im