NYU Langone می گوید ER پزشکان به فکر می کنم بیشتر انتقادی ” در مورد چه کسانی هواکش

یک ایمیل از اورژانس-بخش پزشکی ارشد در NYU Langone بهداشت می گوید این موسسه را پشتیبانی تصمیم گیری توسط ER پزشکان به ‘خودداری بیهوده لوله.’

عکس: جان Minchillo/آسوشیتد پرس

NYU Langone سلامت یک ملت تحصیلی مراکز پزشکی گفت: اورژانس-اتاق پزشکان که آنها را “صلاحدید” به جای بیماران هواکش و نهادی حمایت به “خودداری بیهوده لوله.”

یک مارس 28 ایمیل از رابرت Femia که سران نیویورک مرکز بهداشت گروه طب اورژانس بر زندگی یا مرگ تصمیم گیری قرار داده شده بر روی شانه ها از بالین پزشکان به عنوان درمان آنها افزایش تعداد کروناویروس مبتلا به عرضه محدود هواکش.

ایالت نیویورک دستورالعمل تاسیس در سال 2015 توصیه می کنیم که بیمارستان ها تعیین تریاژ افسر یا کمیته—کسی غیر از حضور پزشک—به تصمیم می گیرید که می شود یک زمانی که سهمیه بندی لازم است. دستورالعمل ها می گویند که از بین بردن این تصمیم از پزشک درمان بیمار اجتناب از تضاد منافع اجازه می دهد تا یک افسر و یا کمیته با دسترسی به کلی ونتیلاتور دسترسی به تماس و مانع سلامت کارگر فرسودگی شغلی و استرس است.

دکتر Femia گفت: در ایمیل خود که بررسی توسط وال استریت ژورنال است که کارشناسان و رهبران در NYU Langone ایجاد شد و راهنمایی های داخلی در مورد نحوه تخصیص هواکش که در تامین کوتاه مدت هستند در سراسر شهر نیویورک است. اما اورژانس نمی تواند به استطاعت صبر کنید, او گفت:.

“در طب اورژانس ما وقت داده یا کمیته برای کمک به ما انتقادی تریاژ گیری,” او نوشت. “ارشد بیمارستان رهبری این به رسمیت می شناسد و پشتیبانی ما استفاده کنید ما بهترین قضاوت بالینی.”

دکتر Femia نوشت که تصمیم گیری در مورد “مدیریت راه هوایی” و این که آیا به استفاده از دستگاه تنفس مصنوعی و یا سایر حمایت های تنفسی دستگاه تنها با صلاحدید درمان پزشکان, اما او گفت: پزشکان به “فکر می کنم بیشتر انتقادی در مورد که ما که intubate.”

“برای آن دسته از بیماران که شما احساس می کنید لولهگذاری نمی خواهد خود را تغییر دهید نهایی نتایج بالینی (برای مثال قلبی دستگیری برخی مزمن بیماران مبتلا به بیماری در پایان زندگی و غیره) شما را پشتیبانی در تصمیم گیری خود را در گروه و نهادی سطح به خودداری بیهوده لوله,” او نوشت: با اشاره به لوله متصل به هواکش است که درج در دهان بیماران و نشستن در بالای ریه ها.

جیم Mandler سخنگوی NYU Langone بهداشت گفت: دکتر Femia ایمیل مشخص شده هدایت است که تا به حال مدت طولانی است که در جای خود.

یک Langone سلامت بیمارستان در شهر نیویورک که در آن کارکنان شده است دست زدن به افزایش تعداد coronavirus موارد است.

عکس: آنجلا weiss/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

“ما احساس مهم بود که دوباره تاکید به ما طب اورژانس کارکنان آنچه در این دستورالعمل به صراحت می گویند و به آنها اطمینان می دهم که تصمیم گیری است که آنها را در کنار تخت پشتیبانی خواهد شد,” او گفت:.

آقای Mandler اضافه شده که NYU Langone شد “نه در نقطه ای که در آن این قضاوت باید در زمان دامنه مراقبت است.”

دکتر Femia ایمیل آمد در میان افزایش بیماران در NYU Langone بیمارستان.

مرکز پزشکی NYU Langone در منهتن ثبت 332 coronavirus بیماران در تخت بیمارستان در دوشنبه 84 درصد افزایش از روز پنج شنبه با توجه به داخلی چهره های فرستاده شده به کارکنان.

یکی دیگر از 125 بيمار در بخش مراقبت های ویژه در روز دوشنبه بیش از دو برابر تعداد اعلام شده توسط بیمارستان در روز پنج شنبه با توجه به داخلی ارقام است. در NYU Langone بیمارستان—بروکلین فشرده-مراقبت از بیماران افزایش یافته و به 36 از 21 در طول همان دوره است.

NYU پزشکی-مدرسه ساکنان نیز درمان بیماران در نیویورک بهداشت + بیمارستان/Bellevue شهر بزرگترین بیمارستان های عمومی که تا به حال 448 coronavirus بیماران در بخش مراقبت های ویژه از شنبه, با توجه به آمار و ارقام.

برخی از NYU Langone پزشکان گفته بودند بی قراری توسط دکتر Femia ایمیل.

“درخواست اد پزشکان را به ضربه محکم و ناگهانی قضاوت در مورد چگونه به خوبی یک بیمار انجام خواهد شد بر اساس کمی به هیچ اطلاعات یک بار فوق العاده ای به جای آنها” یک دکتر گفت:.

“به عنوان یک پزشک, من نمی دانم که چگونه به تماس با” دیگری گفت. دکتر گفت تا کنون هیچ شواهدی وجود دارد از هر کسی خودداری مراقبت از بیماران. اما آنچه در این ایمیل برای تماس “به نظر می رسد راه بیش از حد نزدیک به خدا.”

همان روز پزشکان دریافت هدایت از دکتر Femia آنها نیز یک یادآوری به صحبت با خبرنگاران بدون اجازه از NYU Langone دفتر ارتباطات و بازاریابی است.

کتی لوئیس معاون اجرایی رئیس جمهور برای ارتباطات و بازاریابی گفت: در یک ایمیل که NYU Langone را دیرینه سیاست های مورد نیاز دانشکده ساکنان و کارکنان به جلو تمام سوالات رسانه ای به دفتر او.

“هر کسی که پایبند به این سیاست و یا چه کسی صحبت می کند و یا انتشار اطلاعات به رسانه ها بدون اجازه صریح و روشن از دفتر ارتباطات و بازاریابی خواهد بود موضوع را به اقدام انضباطی از جمله ختم,” خانم لوئیس نوشت.

آقای Mandler این NYU Langone گفت سیاست به معنای اطمینان حاصل شود که تنها NYU Langone با مسئولین ترین زمان اطلاعات مورد coronavirus صحبت به خبرنگاران گفت.

“ما باید مسئولیت را به عموم مردم به اطمینان حاصل شود که اطلاعات آنها را از نهاد ما دقیق است,” او گفت:.

نوشتن به Shalini Ramachandran در [email protected] و جو در پلززلو [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>