یک نمای خارجی از eBay به دفتر مرکزی شرکت در سن خوزه کالیفرنیا. عکس: john g mabanglo/شاتر

بورس نیویورک صاحب Intercontinental Exchange , Inc. ساخته شده است یک پیشنهاد برای تصاحب eBay Inc. که می تواند مقدار آلاینده بازار آنلاین در بیش از 30 میلیارد دلار به گفته افراد آشنا با این موضوع.

بین قاره ای ارز, شناخته شده به عنوان یخ با نزدیک شدن eBay در گذشته و بنابراین دوباره به مردم گفت. این شرکت در حال حاضر در رسمی مذاکرات و هیچ تضمینی وجود ندارد eBay موافق به یک معامله.

باید وجود داشته باشد یکی از آن خواهد بود, بزرگ, داده eBay بازار ارزش بیش از $28 میلیارد و حق بیمه یخ به احتمال زیاد مجبور به پرداخت.

یخ است که در درجه اول علاقه مند به داشتن بی هسته اصلی کسب و کار مردم گفت و نه آن طبقه بندی شده واحد eBay که شده است با توجه به فروش. طبقه بندی شده واحد می تواند واکشی حدود 10 میلیارد دلار در فروش, مردم آشنا با این موضوع گفته اند.

یخ ممکن است باز به درخواست فن آوری آن تخصص اتصال خریداران و فروشندگان eBay اصلی سایت تجارت الکترونیکی پوشش همه چیز را از الکترونیک به کلکسیون.

بی ارزش سهام افزایش یافت و در اخبار از معامله ممکن است برای اولین بار گزارش شده توسط وال استریت ژورنال و شد تا بیش از 7 درصد در معاملات بعد از ظهر روز سه شنبه. بین قاره ای ارز, سهام کاهش یافت و بیش از 5 درصد به عنوان سرمایه گذاران هضم امکان دیگر بزرگ گاز توسط شرکت جوینده.

EBay یک پیشرو در تجارت الکترونیک است اما تلاش برای نگه دارید تا با رقبای مانند آمازون.com , Inc. این شرکت تلاش کرده است تا فاصله خود را از شهرت خود را به عنوان یک حراج آنلاین خانه—به عنوان مخالف الکترونیکی بازار—به عنوان مزایده آنلاین کاهش یافته است از رواج. به عنوان درخشش آن لذت می برد در دوران دات کام را پوشیده است و خاموش و بی توجه چندگانه فعال سرمایه گذاران در سال های اخیر از جمله Carl Icahn تحت فشار قرار دادند که برای آن 2015 spinoff از پلت فرم پرداخت پی پال Holdings, Inc.

تقریبا یک سال پیش فعال صندوق های تامینی الیوت مدیریت شرکت و سمت راست مقدار LP خواست eBay به در نظر گرفتن فروش آن StubHub فروش بلیط و نیازمندیها-تبلیغات کسب و کار. EBay بعد از آن رخ داد حل و فصل می پردازد که دست وجوه هیئت مدیره نمایندگی.

EBay در اواخر سال گذشته موافقت با فروش StubHub به ژنو مبتنی بر Viagogo Entertainment Inc. برای $4.05 میلیارد دلار است.

این شرکت شده است بدون دائمی اجرایی پس از مدیر عامل سابق Devin Wenig چپ در ماه سپتامبر با استناد به درگیری با هیئت مدیره است. پر نشده و اجرایی صفوف اغلب دیده می شود به عنوان فرصت برای خواستگاران به حال حمله با چنگال.

“در چند هفته گذشته مشخص شد که من در همان صفحه به عنوان هیئت مدیره جدید” آقای Wenig توییتی از حساب شخصی پس از استعفای. “هر زمان که اتفاق می افتد که بهترین آن برای هر کس به نوبه خود آن صفحه ،

EBay در هفته گذشته گزارش کاهش سود در آخرین سه ماهه و به ضعیف تر از حد انتظار در سه ماهه اول درآمد چشم انداز. سهام خود را از دست 4.5% روز بعد و بسته شنبه در $34.39.

در آن درآمد تماس هنگامی که پرسیده شده توسط یک تحلیلگر اگر بی هسته کسب و کار است که بخشی از این شرکت را بررسی استراتژیک, موقت رئیس امور مالی اندرو Cring گفت: “همه چیز بخشی از آن است.”

در روز سه شنبه, سمت راست انتشار نامه ای دیگر به eBay مدیریت گفت: این شرکت نشده است ساخته شده است به اندازه کافی پیشرفت و نام آن را به متعهد به جدایی از آن آگهی کسب و کار.

یخ بهترین و شناخته شده برای عامل بازار بورس و همچنین مبادلات آتی در سراسر جهان است. مدیر اجرایی جفری Sprecher تاسیس این شرکت در سال 2000 و تبدیل آن به یک ارز جهانی امپراتوری با کسب سهام و بازارهای آتی از جمله لندن بین المللی نفت و ارز در سال 2001 و شیکاگو بورس در سال 2018 است. یخ نیز اجرا می شود تعدادی از مالی-اطلاعات کسب و کار و clearinghouses برای مشتقات معاملات.

دستیابی به eBay می تواند یک حرکت غیر عادی برای آتلانتا-بر اساس یخ که در آن 20 سال سابقه تا حد زیادی گیر کرده به در حال اجرا بازارهای ابزارهای مالی مانند سهام و مشتقات به جای انواع کالا به مصرف کننده به فروش می رسد در سن خوزه کالیفرنیا.-بر اساس eBay پلت فرم.

هنوز یخ دارای سابقه خرید عملکرد ضعیفی سیستم عامل های تجاری و ساخت آنها سودآور است. پس از بسته شدن کسب آن از NYSE در سال 2013 این کاهش هزینه در هیئت مدیره اصلاحی آن منسوخ سیستم های تجاری و صرف ده ها میلیون دلار در بازسازی ارز این ساختمان تاریخی در منهتن به آن را splashier محل به میزبان عرضه اولیه.

یخ علاقه در eBay می آید به عنوان روش سنتی که ارز گروه رشد کرده است — از طریق عبور از مرز تصاحب رقیب اپراتورهای در بازار—بدست سخت تر با توجه به افزایش تحکیم کسب و کار و نظارتی موانع. در سال 2016 یخ کاوش امکان ارائه به صورت بورس لندن گروه PLC اما عقب نشینی اجازه می دهد Deutsche Börse AG به دنبال یک پیشنهاد برای LSE بود که در نهایت scuttled توسط اتحادیه اروپا تنظیم کننده. در سال 2017, یخ, بود, مجبور به باز کردن کسب آن از Trayport یک انرژی اروپا-پلت فرم معاملاتی پس از مخالفت انگلیس ضد تراست مقامات.

10-نقطه در صندوق پستی خود را

دریافت روزانه تور با راهنما از بهترین قاشق و داستان در وال استریت ژورنال. برای ثبت نام در 10 نقطه عضویت در خبرنامه.

نوشتن به صورت لمباردو در cara.lombardo@wsj.com و کوری در Driebusch corrie.driebusch@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ثبت نام هات بیت

آموزش سئو