پرورش ارتباطات اجتماعی از سالمندان

ارتباطات اجتماعی ما را انسانی است. هر کسی دور از مستقیم و عمیق تعاملات اجتماعی برای بیش از حد طولانی می ایستد خطر از دست دادن خود را در همدلی توانایی رمزگشایی دیگران حالات عاطفی و همگام با آنها.

Covid-19 است به طور قابل توجهی کاهش می یابد, افراد مسن اجتماعی مشارکت تهی احساس خود را از هدف است. بسیاری تا به حال تعلیق فعال خود نقش به عنوان مراقبان داوطلبان و رهبران جامعه.

دکتر استیو Joordens استاد روانشناسی در دانشگاه تورنتو نشان می دهد این نکات به ضرب و شتم انزوا.

* * * * ماندن عاطفی متصل: ایجاد تماس های ویدئویی — دیدن چهرۀ حس خلق و خوی را از تماس با چشم و بحث در مورد چگونه شما احساس. اطمینان از ارتباط عاطفی. خنده در ironies به اشتراک گذاری چالش ها و بیرون ریختن احساسات.

* Reframe تفکر: تفکر ‘من می توانم هر چیزی در مورد این” می تواند به شما احساس افسرده. در عوض بگو: ما زمان جدایی از جامعه است چرا که ما به طور فعال مبارزه برای آرام کردن یک ویروس برای محافظت بیشتر افراد در معرض خطر مانند کارکنان بهداشتی درمانی. ما در حال ساخت یک تفاوت به این وضعیت است.’

* سرب با آرامش ابراز وجود: انتقال حس کنترل با استفاده از یک آرامش قاطعانه لحن و شیوه ای که شما ارتباط برقرار کنند. با توجه به حوادث به اشتراک گذاشتن نگرانی های انجام آنچه درست است اما نگه داشتن احساسات خود را تنظیم می شود و نه انتقال ترس در هنگام صحبت کردن.

* بخشی از راه حل: تسکین اضطراب سیستم با پیدا کردن راه مستقیم برای کمک به عنوان مثال ساخت ماسک برای توزیع ارائه مربوط به دانش حرفه ای و یا تخصص از طریق رسانه های اجتماعی داوطلبانه برای طرح های جامعه ،

* ساخت یک برنامه: داشتن یک ساختار به روز ما مفید است. تشویق مردم به ساخت یک روال از بیدار شدن از خواب, نظافت, خوردن وعده های غذایی خود را و رفتن به رختخواب تقریبا در همان زمان هر روز.

* ترویج حس هدف: اگر شما یک پدر و مادر جدا شده و حمایت آنها را برای پر کردن روز خود را با چیزهای جالب برای انجام دادن منابع است که کمک به موفقیت ها و فعالیت های است که آنها را به یک حس از هدف است.

* ذهن دیجیتال شکاف: اگر جدا کسی نیست دیجیتالی متصل رفتن که مایل اضافی به آنها را احساس می کنید برای مراقبت — هشدار یک نهاد محلی است که می توانید ارسال یک داوطلب برای گفتن سلام و بررسی بر روی آنها به صورت دوره ای ترتیب برای اشتراک مجله, دریافت کتاب تحویل داده شده را به طور منظم تلفنی و یا ارسال آنها را به یک سرگرمی کیت.

هیچ کس می تواند استطاعت تشدید شخصی, هزینه های اجتماعی و اقتصادی است که می تواند بوجود می آیند از برآورده نشده بهداشت روانی نیاز به پیشرفت بالینی بیماری های روانی است. ما musy مطمئن شوید که روانی و عاطفی نیازهای ما آسیب پذیر ترین گروه ها ملاقات کرد.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>