تلاش دولت برای گرفتن بنگلادش نفوذی از طریق یک همه-هند ملی ثبت نام از شهروندان (NRC) و تابعیت متمم قانون (CAA) ایجاد کرده است جمعی از سم. هماهنگی اجتماعی حیاتی برای پیشرفت اقتصادی شده است bashed. یک نتیجه غیر منتظره خواهد بود یک سیاه چاله در هند آمار ساخت تمام تصمیم گیری حدس و گمان.

آمار خشک هستند اما حیاتی نشان می دهد که ما چگونه به اینجا رسیدیم و چگونه به پیشرفت است. اگر یک آماری مه ارائه تمام اطلاعات مشکوک و نمی توانیم با شناسایی آنچه که درست یا غلط یا درست شکست.

تظاهرات در برابر NRC و کا را به طور ناگهانی همه جمع آوری داده ها غیر ممکن است در برخی از کشورها. این 2021 سرشماری می تواند تبدیل به یک شکست مفتضحانه همراه با NRC و ملی ثبت احوال (NPR). سرشماری خانه لیست ورزش در حال انجام است به طور همزمان با NPR. این یک مشکل هرگز پیش از آن. اما امروز برای ترس از دست دادن تابعیت بسیاری از سرخپوستان حاضر به پاسخ به سوالات و حتی ضرب و شتم تا نقشه برداران.

در حالی که کا و NRC بحث برانگیز سرشماری نباید باشد. اما شهروندان به راحتی نمی تواند تمایز بین نظرسنجی و بنابراین گمان همه. در آندرا پرادش مقامات این سازمان بررسی نمونه ملی (NSSO) پرسیدن سوال در مورد مسائل اجتماعی مورد حمله قرار گرفتند توسط روستاییان از ترس این ارتباط بود در برخی از راه را با NRC. در غرب بنگال, NSSO enumerators در حال تلاش برای جمع آوری اطلاعات در آموزش و پرورش, بهداشت و اشتغال است. آزار و اذیت توسط روستائیان در حال افزایش است به طوری سریع است که کل بررسی نامیده می شود ممکن برای اولین بار پس از استقلال. رشد وب از بی اعتمادی و acrimony بدان معنی است که NSSO نیاز به حفاظت پلیس. حتی اگر این داده شده است و شهروندان می توانند دروغ بگویند و یا امتناع از پاسخ به سوالات ارائه نظرسنجی بی فایده است.

حداقل سطح اعتماد بین شهروندان و دولت ضروری است مناسب برای حکومت است اما سریع ناپدید می شود. در شاهین باغ در دهلی زنان مسلمان اعتراض مسالمت آمیز در برابر کا و NRC پوشیدن هدبند و گفت: “من عاشق هند” موج ملی پرچم و خواندن سرود ملی, متعهد به حفاظت از برابری تضمین شده توسط قانون اساسی در برابر کسانی که در قدرت مخرب آن. در عین حال BJP مدافعان در حال تماس با معترضان تروریست ها ضد اتباع pro-Pakstanis و “tukde tukde” باندهای مایل به شکستن هند ، چنین جمعی از دروغ تنها می تواند از بین بردن آنچه که اعتماد کمی باقی مانده بین شهروندان و دولت مخرب عدالت اقتصادی و آماری سیستم.

منتقدان می گویند NSSO برداران مراجعه نمی روستاها و به جای پر کردن پرسشنامه نشستن در کافی شاپ. این بدتر خواهد شد به طور چشمگیری اگر نقشه برداران هستند مورد ضرب و شتم شدید مشکوک جمعیت.

چند متحده — Maharashtra, کرالا, Punjab, Rajasthan, Madhya Pradesh, Bihar, West Bengal, Andhra Pradesh و Telangana — حاضر به اجرای یک یا همه میان کا NRC و NPR. بی جی پی ارائه کرده است به رها کردن برخی از سوالات (مانند زادگاه پدر و مادر) به ارام کردن مردم ترس و می گوید همه-هند NRC هنوز رتبهدهی نشده است تصمیم گرفت. اما پس از آمیت شاه قول داده است برای نگه داشتن یکی از آنها مطمئن شوید که آن را به می آیند و مصمم به خرابکاری است.

بی جی پی در پی رای توسط امیدوار کننده به پرتاب مسلمان “موریانه” و “ghuspetiyas” از بنگلادش است. در آسام NRC خواسته مردم برای تولید اسناد و مدارک اثبات آنها ، عظیم 1.9 میلیون نفر موفق به تولید اسناد و مدارک از آنها 1.2 میلیون شد هندوها 0.6 میلیون مسلمان بودند و 0.1 میلیون قبایل بودند. به وضوح ورزش کشف تنها مستند نشده نه illegals.

این کا را ارائه می دهد سریع تابعیت لیبریا به همه غیر مسلمانان است. تنها مسلمانان ارائه خواهد شد بدون تابعیت قرار داده و در اردوگاه های بازداشت. طرح آسام را تجربه ملی NRC هزینه 50,000 تومان کرور روپیه و دام از 80 میلیون نفر از جمله 10 میلیون مسلمان است. قرار دادن آنها در اردوگاه های بازداشت خواهد بود و حقوق بشر رسوایی ده برابر بدتر از چین بازداشت یک میلیون Uighurs. هند نام خواهد بود گل و آن را به صورت جهانی تحریم.

خسارت های ناخواسته را شامل آماری خرابه. به تازگی هند آمار شده اند میله میله برای implausibility و fudging. رئیس سابق مشاور اقتصادی آرویند سوبرامانیان فکر می کند تولید ناخالص داخلی است که بیش از حد شاید 2.5 درصد است. آخرین دوره ای نیروی کار بررسی نشان داد نرخ بیکاری سه برابر به 6.1% اما دولت با تاخیر این گزارش را رد کرد و آن را به عنوان ناقص. سپس یک NSSO بررسی نشان داد فاجعه بار سقوط در مصرف سرانه بنحوی افزایش شدید فقر با وجود معجزه رشد تولید ناخالص داخلی. این بود بیش از حد سرکوب و اخراج به عنوان ناقص.

برای بازگرداندن اعتبار و دقت جدید کمیته آماری تحت اقتصاددان محترم Pronab Sen خواسته شده است به وصله پینه کردن کل سیستم آماری. اما اگر جمعی polarisation بدان معنی است که نقشه برداران خواهد شد تا مورد ضرب و شتم شهروندان متوقف خواهد شد پاسخ به سوالات و دولت حاضر به اجرای نظرسنجی, Sen درمانده خواهد بود. امیدوارم دیوان عالی کشور حمله خواهد کرد پایین کا پایان دادن به این ببخشید فصل در تاریخ است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو