به عنوان ماهاراشترا تامیل نادو و دهلی که رانده اند این کشور Covid موارد تا کنون پیشرفت های جدید موارد از جای دیگری آغاز کرده اند به بیش از کل موارد جدید از این کشورها. بیهار که اعلام کرده یک ایالت مستند از جولای 16-31 قطعا توجه میدهند. اما توجه داشته باشید که همه چیز را به پاس این دلیل که مقامات نمی انجام این کار لازم است در پاسخ به علائم هشدار دهنده.

بیش از 25 لاخ کارگران مهاجر بازگشته از کشورهای دیگر. در عین حال به عنوان Niti Aayog, مدیر عامل شرکت توییتی در جولای 4 آن آزمایش شد و کمترین میزان در میان 19 متحده است. هر چند سانتی متر Nitish کومار صحبت از افزایش تست تا 15000 در روز در ماه ژوئن این ماه ادامه برای دیدن تنها 4,000-5,000 آزمون در روز بود که پس از آن ramped تا به 9,500-10,000.

نیز وجود دارد که نشانه ای از سستی در اتخاذ جدید پروتکل های ایمنی. یک پتنا عروسی — که اجازه داده شد به محل با بیش از 300 مهمان در تکمیل سرپیچی از Covid دستورالعمل دیدم بیش از 100 عفونت. که داماد خود را فوت کرد, یک بار دیگر, بیش از 200 مهمان مجاز بودند در مراسم تشییع جنازه در تکمیل سرپیچی از 20 نفر کلاه. همچنین گزارش شده است که 75 نفر تست مثبت در BJP ستاد نگرانی است که مبارزات انتخاباتی در کار است نه محل مصرف با نوع فیزیکی فاصله لازم است.

وجود دارد, البته ویرانگر اقتصادی هزینه های مستندات. علاوه بر این یک دوره ای بلند و با ابهت از مستندات نیز می فرستد بسیار اشتباه و خطرناک پیام: که آن را خوب به اجازه گارد پایین زمانی که مستند برداشته شده است. بیهار نیاز به یادگیری از دهلی نو و جدی در سطح شیب دار بالا, تست تقویت خانه انزوا حمایت از گسترش امکانات قرنطینه و تامین اکسیژن. این بی حالی در این جبهه که واقعا خوراک ویروس.

جزئیات: Covid – کامل مستند در بحار از جولای 16; بنگلور تعطیل برای یک هفته به چندین ایالت reimpose محدودیت

دفعات بازدید: همچنین: Bihar – Covid-19 مورد افزایش درایوهای پایین قطار اشغال

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

ثبت نام هات بیت

آموزش سئو