در حال حاضر من می دانم که بهتر…

آیا عشق را کاهش دهد زمانی که شما عشق بیشتر مردم ؟ در حال نماز از دست رفته زمانی که آنها برای دیگران است ؟ آیا محدود به میزان کار شما می توانید انجام دهید ؟

من استفاده می شود به فکر می کنم که عشق را کاهش می شود زمانی که شما شروع به دوست داشتن بیشتر مردم – که ما تنها یک مقدار محدود از احساسات است که ما باید بسیار مراقب باشید در توزیع. من نگرانی در مورد تقسیم وفاداری و منصفانه به تمام کسانی که شما را دوست دارم. اغلب من فکر در مورد زنانی که تا به حال چندین کودکان و کمی عشق هر کودک باید گرفتن!

در حال حاضر من می دانم که بهتر. من برای اطمینان می دانم که عشق به گسترش بیشتر شامل. بیشتر دوست دارم بزرگتر قلب خود ظرفیت برای احساسات می شود. که خیلی جالب درس آموخته. بزرگترین تجلی بود که من فرزند دوم. نگران بودن به همان اندازه دوست داشتنی و دلسوز به دوم من فرزندان من به زودی متوجه شدم که عشق فقط جریان بی وقفه از برخی از منبع بی نهایت که ما بی اطلاع هستند تا ما روی آن ضربه بزنید.

من به یاد دوران کودکی من شک و تردید در حالی که تماشای آن با E’ هنگامی که دوشیزه Stacy او می گوید besotted دانشجویی در آن “عشق است نه سنجش و بنابراین نه محدود. اگر شما عشق یکی دیگر از آن هیچ تاثیری در عشق خود را برای اولین… اما عشق است نه غیر قابل خراب کردن… اگر عشق نیست گرامی و پرورش آن را در واقع می تواند از دست داده است.”

چگونه درست! عشق نه آویزان در اطراف به طور نامحدود منتظر تغذیه. عشق نیاز به دانستن است که آن را گرامی استقبال و قدردانی است. عشق خواسته و در صورت عدم قدردانی کاسته, shrivels و حتی ممکن است محو شدن حافظه دور. محبت به دیگران و دوست داشتن را به ما می دهد بی نظیر حس خوب بودن و نادر اعتماد به نفس. همه ما گرامی داشتن کسانی که ما را دوست دارم که چگونه آنها ما را احساس می کنید. اگر عشق خواسته های آن موجب زایش عشق در اندازه بیش از حد.

***
من استفاده می شود به فکر می کنم وجود دارد که باید محدود به تعدادی از دعاهایی که پاسخ داده است. من نگران است که دعا برای دیگری استفاده خواهد تا خود من سهمیه و تعجب در آن است که گفت: “من برای شما دعا می کنم,’ مخفیانه تصمیم گیری است که آنها هرگز انجام این کار! من می دانستم که این فکر به نظر می رسید تغییر شکل داده و تا حدودی غیر طبیعی دیدن که دعا و معنویت هستند همه چیز در مورد وحدت جهان و جریان آزاد عشق و نماز است. و با این حال من نگران…

در حال حاضر من می دانم که بهتر است. بیشتر شما دعا می کنم بیشتر شما خوبان. و هنگامی که شما دعا selflessly برای دیگران شما خوشا به حال بیش از چند بار. آن است که یک مسیحی وظیفه به دعا برای یکی دیگر; مسلمانان به یکدیگر عشق و دعا برای عشق به خدا. هندو نماز نیاز به صداقت و خلوص فکر و قصد و نماز است که فداکارانه و به معنای برای رفاه جهان و دیگران است حتی بهتر است. کشیش دعا به خدایان به نمایندگی از جانبازان. ما در کتاب مقدس حتی خدایان هندو دعا به یکدیگر برای رفاه جهانی و مردم است.
***
من استفاده می شود به فکر می کنم که وجود دارد این است که محدود به میزان کار شما می توانید انجام دهید. که کار این است که وابسته به تعداد ساعت در روز و میزان انرژی شما را. من نگران زمانی که بیش از حد بسیاری از چیزهایی که انباشت اشیاء بدست آمده و در آن اضطراب و در نهایت قادر به رسیدن به نیمه که من انجام داده اند با یک خنک داشته باشید.

در حال حاضر من می دانم که بهتر است. مقدار کاری است که می توان به دست آورد این است که موضوع از سازمان و قادر بودن به فاصله خودتان را از کارهای کوچک به منظور به دنده خود را نسبت به آنهایی که نیاز به توجه فوری. چند tasking برای من در کارهای مختلف اما با تمرکز بر آنها را در یک زمان. آن است که در مورد قادر بودن به آموزش و نماینده و مورد اعتماد و اجازه دادن به دیگران برای رشد بیش از حد… و سپس شما می توانید در آنجا کار می کنند به عنوان دوست دارید و کشش زمان فراتر از حد مجاز است.

وجود دارد هیچ محدودیتی برای میزان عشق, دعا, بخشش و کار است که شما می توانید رسیدن به در زندگی است. زندگی و تجربه و آموزش به ما اجازه رفتن کمی به منظور به دست آوردن مقدار زیادی تبدیل به فداکارانه در جهت به دست آوردن چیزی برای خود خود شما. آنچه شما اجازه رفتن با قصد خوب و صداقت می آید و به شما برکت دهد چندین بار بیش از. و درست است که آزادی روح….

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im