نوارتیس جوهر مقابله به تجربی Coronavirus واکسن

نوارتیس مستقر در بازل, سویس.

عکس: افتخارات فرانسوا/Abaca/زوما پرس

نوارتیس AG موافقت با ساخت یک ژن مبتنی بر coronavirus واکسن در حال توسعه توسط دانشمندان در ماساچوست چشم و گوش در بیمارستان عمومی ماساچوست و دانشگاه پنسیلوانیا هموار کردن راه برای انسان آزمایش برای شروع بعد از این سال.

سوئیس در داروسازی را ژن درمانی واحد AveXis در حال حاضر ساخت آزمون دسته از واکسن ها و برنامه شروع به تولید دوز بعد از آن در تابستان است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به صورت یک کارآزمایی بالینی گفت: Dave لنون واحد جمهور.

اگر تست هموار می رود این واکسن می تواند در دسترس ساخته شده به صورت اورژانس تا پایان سال با توجه به ماسون Freeman, مدیر و موسس بیمارستان عمومی ماساچوست در تحقیقات ابتدایی, مرکز و یکی از سرب محققان.

نوارتیس یکی از بزرگترین شرکت های دارویی با فروش شده بود قابل توجه holdout به عنوان بزرگ دیگر رقبا اعلام کرد coronavirus-واکسن تلاش. اخیرا Merck & Co. گفت: آن بود به دنبال دو نامزد.

هیچ واکسن موثر ثابت شده در برابر Covid-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus. ده در انسان آزمایش و بیش از 100 نفر آنها در مطالعات اولیه با توجه به سازمان بهداشت جهانی است.

این واکسن که AveXis موافقت کرده است به کار می کند مانند یک ژن درمانی است که در آن با استفاده از یک ویروس غیر فعال به ارائه DNA به بدن واکسن را محققان گفتند.

DNA خواهد تدریس سلول چگونه به “اسپایک پروتئین” موجود در سطح کروناویروس جدید محققان گفتند. امید است که سلول ها در بدن ساخت این پروتئین استنباط خواهد شد یک پاسخ ایمنی به ویروس است که محافظت در برابر آن است.

وجود ندارد هر مورد تایید واکسن در برابر هر گونه بیماری است که کار مانند یک ژن درمانی, اما, محققان گفت: آنها امیدوارند که با استفاده از یک ثابت DNA روش تحویل خواهد خود را نامزد یک شات خوب. بیشتر از تعداد انگشت شماری از تایید ژن درمانی با استفاده از ویروس ها از همان خانواده است.

“ما در حال بازی بسکتبال در یک دادگاه که در آن ما نمی دانیم که در آن حلقه است” گفت: Luk Vandenberghe مدیر Grousbeck ژن درمانی مرکز در ماساچوست چشم و گوش و یکی از سرب محققان. “ما باید به ساقه به عنوان بسیاری از جهات به عنوان امکان پذیر است و حداقل ما باید یک شات های مختلف و زاویه.”

این ، virus توسط این واکسن نمی یافت در انسان به این معنی که سیستم ایمنی بدن بعید است که برای نابود کردن آن قبل از آن می تواند ارائه مواد ژنتیکی به سلول های محققان گفتند. که بالقوه دام برای واکسن بر اساس ، ویروس ها.

Viralgen یک ژن درمان كننده مستقر در اسپانیا نیز توافق را به یک منبع از کانديد واکسن برای استفاده در آزمایش های بالینی.

AveXis باعث می شود Zolgensma یکی از چند ژن درمانی در حال حاضر در دسترس در ایالات متحده آمریکا

این نوارتیس واحد تا کنون متعهد به ساخت دوز برای مطالعات حیوانی و یک مرحله 1 آزمایشی, رایگان, دکتر لنون گفت. فاز 1 آزمایش خواهد شد به احتمال زیاد شامل 50 تا 60 نفر از محققان گفت. این گزینه برای تولید مقادیر بزرگتر از واکسن برای بزرگتر بشر مطالعه و برای فروش احتمالی باید واکسن پیشرفت به آن مرحله است.

مقیاس بزرگتر تولید خواهد به احتمال زیاد نیاز به تامین مالی دکتر لنون گفت. در حال حاضر AveXis ظرفیت به بوسیله اسباب گردنده از تنها چند میلیون دوز واکسن در سال است.

بسیاری از شرکت ها در حال توسعه واکسن در برابر Covid-19 به دنبال حمایت از دولت و سایر تأمین کنندگان مالی به سطح شیب دار تا تولید خود را نامزد.

دیگر بزرگ داروسازان به دنبال coronavirus واکسن عبارتند از: شرکت سانوفی SA ., گلاکسو PLC Pfizer Inc., Johnson & Johnson, مرک & Co. و AstraZeneca PLC.

در میان پیشرفته ترین نامزد واکسن از بوستون-منطقه بیوتکنولوژی مدرن, Inc. و چین CanSino بیولوژیک, Inc.

نوشتن به دنیس رولاند در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>