نوا اسکوشیا تیراندازی داد و بیداد, کشته شدن حداقل 16

افسران پلیس سوار سلطنتی کانادا در نوا اسکوشیا در روز یکشنبه در پی یک تیراندازی داد و بیداد که در سمت چپ حداقل 16 نفر کشته از جمله یک افسر پلیس است.

عکس: تیم krochak/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

اتاوا—شانزده نفر کشته داد و بیداد تیراندازی در یک روستایی بخشی از کانادا, استان نوا اسکوشیا و مشکوک کشته شد در درگیری با پلیس کانادا اجرای قانون مقامات روز یکشنبه گفت.

تیراندازی ولگردی و قانونی شکنی صفوف به عنوان مرگبارترین مدرن در تاریخ کانادا. مرگ و میر در, Nova Scotia, یکشنبه شب پیشی قتل 14 زنان در مونترال مدرسه مهندسی در سال 1989.

در میان 16 نفر کشته شد یک افسر که در پاسخ به تماس های اضطراری شنبه شب به Royal Canadian Mounted Police. پاسبان هایدی استیونسون 23 سال کهنه RCMP و یک مادر دو فرزند درگذشت (یکشنبه نیروی انتظامی گفت.

پلیس در پاسخ به تماس های شنبه شب در کولچستر شهرستان حدود 500 مایلی شمال شرقی پورتلند مین یافت تلفات در داخل و خارج از خانه و همچنین به عنوان تعدادی از خانه ها در آتش آنها گفت.

نفر کشته شدند بیش از 30-کشش مایل در استان, پلیس گفت:. “ما نمی باید نهایی شمارش” مرگ بر عوارض سرپرست کریس, چرم, سر RCMP جنایی-واحد تحقیقات در نوا اسکوشیا گفت: در یک بعد از ظهر یکشنبه در کنفرانس مطبوعاتی. “این قطعا بیش از 10. چقدر بیشتر من نمی دانم.” او گفت: حداقل دو نفر زخمی شده است.

در روز یکشنبه سخنگوی RCMP در اتاوا گفت: مرگ و میر افزایش به 16 و نه از جمله شک دارم.

RCMP شناسایی مظنون به گابریل Wortman 51 سال که عمل پروتز درمانگاه در درتموته, Nova Scotia.

RCMP کمیسر برندا Lucki گفت: Canadian Broadcasting Corp. او بر این باور وجود دارد “یک انگیزه اولیه” به مظنون تیراندازی ولگردی و قانونی شکنی “و پس از آن من فکر می کنم آن را تبدیل به اتفاقی. ما می رویم به انجام بسیاری از کار به انگیزه پیدا کردن.”

آخر هفته با داد و بیداد رتبه در میان بدترین جنایت sprees در کانادا در سال های اخیر است. در مارس سال 2018 یک مرد کشت و زرع اجاره ون به مردم راه رفتن در امتداد یک تورنتو شاهراه کشتن 10 و مجروح شدن دیگران است. در سال 2017, یک فرد مسلح افتتاح شد آتش سوزی در یک مسجد در شهر کبک, کشته شدن شش نفر در حالی که آنها دعا.

Supt. چرم گفت به اعتقاد او مظنون شد و مسئول مرگ و میر. “ما افسران درگیر در فسخ تهدید,” او گفت:. در یک نقطه او گفت: گمان عینک پلیس و سوار یک وسیله نقلیه ساخته شده به مانند یک رزمناو پلیس.

در بیانیه نخست وزیر کانادا جاستین ترودو به نام داد و بیداد تیراندازی یک قسمت از “خشونت بی معنی.” نوا اسکوشیا برتر استفان مک نیل گفت این بود “ویرانگر در روز است.”

“این ممکن است تغییر ما یک کمی اما آن را نمی تواند ما تعریف” آقای مک نیل گفت: قبل از ارائه به روز رسانی در گسترش جدید کروناویروس در استان است.

زیر فعلی کانادا قوانین افراد ملزم به داشتن مجوز برای خرید و داشتن یک اسلحه گرم و مهمات خرید. با توجه به داده ها از کانادا پولیس ملی وجود دارد 2.2 میلیون سلاح گرم مجوز در نیروی.

کنترل اسلحه است تفرقه مسئله در کانادا. مردم در شهرهای بزرگ و حومه تمایل به نفع کنترل دقیق در حالی که ساکنان روستایی استدلال می کنند سخت تر محدودیت هدف مطیع قانون صاحبان اسلحه که استفاده از سلاح برای شکار و حفاظت از خود.

نوشتن به پل وییرا در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de