نوا اسکوشیا تیراندازی داد و بیداد, کشته شدن حداقل 13

افسران پلیس سوار سلطنتی کانادا در Enfield, Nova Scotia, در روز یکشنبه در پی یک تیراندازی داد و بیداد که در سمت چپ بیش از ده نفر کشته از جمله یک افسر پلیس است.

عکس: تیم Krochak/کانادا پرس/آسوشیتد پرس

اتاوا—بیش از یک دوجین مردم مرده بودند پس از داد و بیداد تیراندازی در یک روستایی بخشی از کانادا, استان نوا اسکوشیا و مشکوک کشته شد در درگیری با پلیس کانادا اجرای قانون مقامات روز یکشنبه گفت.

یک افسر پلیس که در پاسخ به تماس های اضطراری به پلیس سوار سلطنتی کانادا بود و در میان کسانی که کشته شدند.

پلیس در پاسخ به تماس های شنبه شب در کولچستر شهرستان حدود 400 مایلی شرق مین یافت تلفات در داخل و خارج از خانه و همچنین به عنوان تعدادی از خانه ها در آتش آنها گفت.

نفر کشته شدند در نقاط مختلف این استان کشته شده است. “ما نمی باید نهایی شمارش” در مرگ و میر گفت: سرپرست کریس, چرم, سر RCMP جنایی-واحد تحقیقات در نوا اسکوشیا در یک کنفرانس مطبوعاتی. “این قطعا بیش از 10. چقدر بیشتر من نمی دانم.” او گفت: حداقل دو نفر زخمی شده است.

در روز یکشنبه سخنگوی RCMP در اتاوا گفت: مرگ و میر افزایش به 13.

RCMP شناسایی مظنون به گابریل Wortman 51 ساله که تا به حال کسب و کار در درتموته, Nova Scotia.

آخر هفته با داد و بیداد رتبه در میان بدترین جنایت sprees در کانادا در سال های اخیر است. در مارس سال 2018 یک مرد کشت و زرع اجاره ون به مردم راه رفتن در امتداد یک تورنتو شاهراه کشتن 10 و مجروح شدن دیگران است. در سال 2017, یک فرد مسلح افتتاح شد آتش سوزی در یک مسجد در شهر کبک, کشته شدن شش نفر در حالی که آنها دعا.

Supt. چرم گفت به اعتقاد او مظنون شد و مسئول مرگ و میر. “ما افسران درگیر در فسخ تهدید,” او گفت:. در یک نقطه او گفت: گمان عینک پلیس و سوار یک وسیله نقلیه ساخته شده به مانند یک رزمناو پلیس.

در بیانیه نخست وزیر کانادا جاستین ترودو به نام داد و بیداد تیراندازی یک قسمت از “خشونت بی معنی.” نوا اسکوشیا برتر استفان مک نیل گفت این بود “ویرانگر در روز است.”

“این ممکن است تغییر ما یک کمی اما آن را نمی تواند ما تعریف” آقای مک نیل گفت: قبل از ارائه به روز رسانی در گسترش جدید کروناویروس در استان است.

Supt. چرم گفت: تحقیقات در راه است, از جمله تعیین مظنون انگیزه. او گفت: جرم ولگردی و قانونی شکنی به نظر می رسد به صورت تصادفی.

زیر فعلی کانادا قوانین افراد ملزم به داشتن مجوز برای خرید و داشتن یک اسلحه گرم و مهمات خرید. با توجه به داده ها از کانادا پولیس ملی وجود دارد 2.2 میلیون سلاح گرم مجوز در نیروی.

کنترل اسلحه است تفرقه مسئله در کانادا. مردم در شهرهای بزرگ و حومه تمایل به نفع کنترل دقیق در حالی که ساکنان روستایی استدلال می کنند سخت تر محدودیت هدف مطیع قانون صاحبان اسلحه که استفاده از سلاح برای شکار و حفاظت از خود.

نوشتن به پل وییرا در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>