توجه داشته باشید در مودی Chalisa

دیروز یک MLA و یک وزیر کابینه در Uttarakhand راه اندازی شد ‘مودی Chalisa’/’مودی Arti’, شعر در ستایش از مودی. نوشته شده توسط یک فرد و نه فاقد شاعرانه استعداد بی مزه قطعه مفرغ در Hanuman Chalisa یک شعر تلاوت روزانه توسط میلیون ها نفر از مردم مومن هندوها. بدیهی است به دنبال آن به منظور بالا بردن ما محترم نخست وزیر به این پایه از خدایان است.

این اولین تلاش در deifying یک فرد زنده در هند. ‘معنوی’ babas انجام داده اند آن را برای چند دهه. الوهیت بازیگران مانند Rajanikant, Rajkumar, آمیتا Bacchan ، است که به خوبی شناخته شده است. وجود معابد آنها را به جایی که آنها هستند ظاهرا پرستش کامل مراسم. سیاستمداران به مراتب پشت سر نیست. با وجود بخشنامه در برابر قهرمان پرستش الوهیت دکتر Ambedkar در حال حاضر يکي از واقعیت است. نه تنها او را به عنوان Bhagwan Ambedkar اما در حال حاضر وجود دارد و آداب و رسوم و شرایط خاص مربوط به خود را ستایش. وجود معابد اختصاص داده شده به اتل بیهاری واجپایی, سونیا گاندی, Karunanidhi, Jayalalita و آقای مودی خود را.

مودی Chalisa است Chalisa یا نه. شده اند وجود دارد از جمله sycophantic تلاش در اتل Chalisa و سونیا Chalisa بیش از حد. بدیهی است آقای مودی نه تنها سیاستمدار داشتن bhakts! این مربوط است به یاد داشته باشید در اینجا است که شاعران در دوران باستان و قرون وسطی تشکیل شده اشعار در مدح حاکمان و اغلب آنها را نسبت به خدایان است. اما آنها هرگز خدایان ساخته شده بود و یا در حال جدا کردن معابد و aartis. این شاعران که از استعداد و آثار خود بودند شاهکارهای در تمثیل و مورد مطالعه قرار گرفته و حتی امروز. این chalisas از اتل, سونیا و مودی در حال برجسته فراموش شدنی. چه چیزی می تواند هدف از چنین تملق گوی نمایش sycophancy? به غیر از امید بهتر در آینده سیاسی این است که اغلب ارزان شیرین کاری تبلیغاتی برای شاعر/نویسنده. آن است که محدود به برخی از اخبار و نام او موظف است به خارج وجود دارد. معنوی ورشکستگی در میان بخش هایی از مردم دلیل دیگری است. اما امید من این است که نه تنها این کتاب به فراموشی سپرده اما مروج چنین ارزان ادبیات نیز به کار گرفته شده توسط حزب و مردم است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>