جف تا به حال بسیاری برای مقابله با. هر دو پدر و مادر خود را به عنوان به خوبی به عنوان پدر درگذشت و او می گوید دخترش بوده است, در یک رابطه سوء استفاده – یک وضعیت است که درگیر دادگاه.

یک نفر که به او کمک کرده است محل کار روحانی جیم امری است که با حضور در جلسات دادگاه. “او می داند که این چیزها می تواند بسیار آسیب زا بنابراین او وجود دارد برای حمایت معنوی” جف می گوید. “حضور او در آسایش و راحتی است.”

آقای امری است که یکی از حدود 3,500 به 4000 محل کار کشیش در ایالات متحده است. هر چند آموزش روحانیون است که به طور معمول همراه با ارتش و یا بیمارستان و بخش خصوصی آموزش روحانیون وجود داشته است برای نزدیک به یک قرن و با بهره گیری موج جدیدی از رشد به عنوان شرکت های جستجوی راه هایی برای ارائه جامع تر برای مراقبت از نیروی کار است که به طور فزاینده ای متنوع است.

طرفداران آموزش روحانیون دیدن گسترده مزایای کسب و کار مانند ساختمان هماهنگ تر محل کار. آموزش روحانیون “یک راه برای ساخت یک مثبت فرهنگ سازمانی می گوید:” ایمان Ngunjiri مدیر Lorentzsen مرکز ایمان و کار در کنکوردیا ، “ما می خواهم به می گویند آموزش روحانیون عام است کارمند خدمات مراقبت.”

Grand Rapids, Mich.

در یک صبح سرد در یک شرکت چاپ و نشر در اینجا قاضی عسگر جیم امری آغاز می شود به دور خود است. او شروع می شود با این گروه اما او نمی دور کنید قبل از اینکه یک کارمند متوقف می شود به تشکر از او برای کمک به او را به یک عضو خانواده است. در فروشگاه توسط یکی از چاپخانه آقای امری می پرسد کارگران در مورد خود و اعضای خانواده و در بازگشت آنها بخواهید در مورد خود.

در روزهای دیگر در این شرکت آقای امری دارای یک در یکی از جلسات با کارکنان. در آن محرمانه مکالمات او کمک می کند تا کارگران مقابله با برخی از زندگی را به سخت ترین چالش است.

“من عاشق صحبت کردن با مردم است. ‘شما چه کسانی هستند ؟ به من بگویید در مورد بچه های خود را. چه مدت شما ازدواج کرده?'” آقای امری می گوید.

آموزش روحانیون است که به طور معمول در ارتباط با نظامی (فکر می کنم پدر Mulcahy در “M. A. S. H.”) و یا با بيمارستان. بخش خصوصی آموزش روحانیون وجود داشته است برای نزدیک به یک قرن است اما با بهره گیری موج جدیدی از رشد به عنوان شرکت های جستجوی راه هایی برای ارائه جامع تر برای مراقبت از نیروی کار است که به طور فزاینده ای متنوع است.

طرفداران آموزش روحانیون می گویند مزایای آن را به کسب و کار شامل ساختمان هماهنگ تر محل کار و کمک به کاهش ترک خدمت و غيبت و بهبود بهره وری با توجه به افزایش کارگر خوب بودن.

آموزش روحانیون “یک راه برای ساخت یک مثبت فرهنگ سازمانی می گوید:” ایمان Ngunjiri مدیر Lorentzsen مرکز ایمان و کار در کالج کنکوردیا در مورهد مینه سوتا. “وقتی که شما گوش دادن به رهبران کسب و کار که بسیار سرمایه گذاری در آموزش روحانیون انگیزه است نه ‘اجازه دهید مراقبت معنوی نیاز دارد.’ آن را بیشتر شبیه به ‘اجازه دهید مراقبت از نیازهای کارکنان ما هر چه آنها ممکن است.'”

Lee A. دین

گرگ Boisture (سمت چپ) در میشیگان مدیر بازار Chaplains اعزام کشیش مانند جیم امری (راست) به انواع مختلفی از کسب و کار در دولت است. بازار کشیش و سازمان های مشابه ارائه خدمات آموزش روحانیون به شرکت به عنوان یک راه برای ارائه سطح دیگری از کارکنان مراقبت.

تعداد کل محل کار کشیش در ایالات متحده آمریکا است که بین 3,500 و 4000 دکتر Ngunjiri تخمین می زند. بازار کشیش یکی از بزرگترین ارائه دهندگان آموزش روحانیون در ایالات متحده در حدود 250000 نفر از کارکنان و 1000 شرکت.

“ما در حال گرفتن بیشتر و فروش بیشتر مخاطبین و تماس بیشتر از ما می روند می گوید:” داگ Fagerstrom اجرایی رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت از بازار کشیش که اشاره می کند که سازمان خود را در حال رشد در حدود 15 ٪ به 20 ٪ در سال است.

آقای امری بود که یکی از اولین برای پیوستن به موج جدیدی از آموزش روحانیون. او برنامه ریزی شده بود در یک زندگی ساکت تر پس از سال ها کار بر روی کلیسای معنوی کارکنان و به عنوان یک معلم. سپس در سال 2006 او تماس گرفته شد بازار کشیش.

“آنها گفت: آنها می خواستند من را به یک روحانی. من گفت: “شوخی می کنی ؟ من 70 سال دارم و نمی خواهم به, پانچ, ساعت,'” آقای امری می گوید.

“و او مشت زدن یکی از آنجایی که می گوید:” گرگ Boisture, مدیر اجرایی, عملیات میشیگان بخش از بازار کشیش.

آقای امری در حال حاضر در 80s می گوید که او تصمیم به گرفتن غوطه به دلیل آموزش روحانیون مناسب به مهارت های خود را تنظیم. “اگر من قرار بود به استاد من می خواهم آمد و با خانواده,” او می گوید.

“حضور او در آسایش است”

یک نفر آقای امری کمک کرده است که جف (که نام حال نکردن با توجه به محرمانه بودن). نه تنها جف برخورد با مرگ پدر و مادر خود و پدر در قانون اما او همچنین در مورد دختر بودن در یک رابطه آزاردهنده است. که وضعیت درگیر دادگاه.

“اگر او را مورد نیاز نمی باشد به وجود جیم نشان خواهد داد تا در جلسات” جف می گوید. “او می داند که این چیزها می تواند بسیار آسیب زا بنابراین او وجود دارد برای حمایت معنوی. حضور او در آسایش و راحتی است.”

آقای امری نیز سازمان یافته یک گروه کوچک برای کمک به مردان جوان با موفقیت انتقال از سیستم آموزشی به محل کار. و او را به تلاش برای تشکیل یک گروه برای پدر و مادر تنها.

“ما با منابع انسانی بخش به مطمئن شوید که ما در حال رفع نیازهای کارکنان خود می گوید:” آقای Boisture.

Noordyk کسب و کار تجهیزات در گرند رپیدز استفاده کرده است کشیش برای سه سال. صاحب لایحه Noordyk معتقد است که کشیش کمک به ارائه یک خروجی برای کارکنان خود را به ابراز نگرانی و نیاز است که آنها ممکن است قادر به به طور مستقیم به او.

“روحانی می گویند همه چیز به کارمند که من به عنوان صاحب کسب و کار احتمالا نمی تواند” آقای Noordyk می گوید.

یک روحانی در بازدید از کسب و کار آموخته است که یک کارمند ازدواج در خطر سقوط از هم جدا. روحانی نگهداری دیدار با کارکنان و در نهایت با اشاره او را به ایمان مبتنی بر مشاور. هر چند تمام این مکالمات شدند محرمانه کارمند در نهایت جلب اعتماد در آقای Noordyk پس از بحران گذشته بود.

“او آمد دفتر من و گفت که او ازدواج کرده بود یک مدت زمان طولانی اما ازدواج هرگز قوی تر است. به یک کارمند آمد تا و به اشتراک گذاری آن با من … من اشک فقط فکر کردن در مورد آن می گوید:” آقای Noordyk. “شما نمی توانید یک برچسب قیمت بر روی آن است. اگر ما تا به حال به کاهش بودجه و یا تغییرات به وجود یک هزار و چیزهای دیگر است که قبل از این برنامه همیشه می رود.”

“عام کارمند مراقبت”

کشیش با سازمان هایی مانند بازار کشیش نمی خود را پنهان مذهبی وفاداری اما نه بدین تازه وارد شدن.

“ما می خواهم به می گویند آموزش روحانیون عام است کارمند خدمات مراقبت می گوید:” دکتر Ngunjiri در کنکوردیا ، “ما می گویند آن را عام از گرفتن بروید چرا که اگر کسی را ندارد که چشم انداز آن خواهد بود بسیار دشوار است برای کارکنان امروز به دلیل وفاداری خود را تنوع.”

آقای امری یک باپتیست می گوید که او ارائه مراقبت به ازدواج همجنسگرایان با فرزندخوانده, مسلمانان, مسیحیان و کسانی که با هیچ وابستگی مذهبی. او به یاد می آورد یک ارز با یک کارمند مسلمان از کنیا در یک روز تعطیل و جمع آوری است. “خانواده او تا به حال فقط یک نوزاد بود و که باز کردن یک منطقه کاملا جدید از گفتگو. هر هفته من را بخواهید ، بنابراین در جمع او ملاقات من و همسرم در نوار قهوه. من معرفی او دست خود را تکان داد و گفت: “من دوست دارم شوهر خود را به خاطر او در واقع مذاکرات به من.'”

با وجود این رشد از محل کار آموزش روحانیون تنها بریدن از شرکت های ایالات متحده در استفاده از خدمات و آقای Fagerstrom برآورد کمتر از 1% از کشور نیروی کار مزایای. آموزش روحانیون ارائه دهندگان باید با غلبه بر ایرادات از هر دو نیروی کار و مدیریت. با وجود وعده محرمانه کارگران هنوز هم می تواند با احتیاط آن است که کشیش خواهد شد به اشتراک گذاری مکالمات خود را با مدیریت.

“طول می کشد تا شش تا نه ماه برای مردم شروع به باز کردن” آقای Boisture می گوید. “این شرکت می گوید این کار نمی کند و من می گویم:” بله, آن است. شما باید به آن زمان.'”

معرفی دین و معنویت به محل کار یکی دیگر از موانع برای برخی از شرکت ها. در یک فرار, سیاسی, محیط زیست, شرکت ها ممکن است تمایلی به اضافه کردن یکی دیگر از پتانسیل های داغ دکمه موضوع است. این موضوع یکی از دلایلی است که کشیش در حال گاهی اوقات به نام “ارائه دهندگان مراقبت” به عنوان یک راه برای نرم کردن مفهوم مذهبی.

اضافی ایراد این است که درک که موجود منابع انسانی و کارمند برنامه های کمک هستند و کافی است که کشیش نشان دهنده یک لایه اضافی از مراقبت.

بسیاری از کشیش مانند آقای امری بازنشسته هستند شبان یا کلیسا سابق کارکنان است. دیگران فعال هستند مقدر روحانیت. افراد غیرمتخصص نیز بخش قابل توجهی از آموزش روحانیون صفوف. بازار کشیش فراهم می کند آموزش برای همه آن نیروهای خود را قبل از تکالیف اولیه و پس از آن فراهم می کند آموزش مداوم.

“کشیش نیازی به حوزه علميه-روت می گوید:” آقای Fagerstrom. “گاهی حوزه علمیه-مردم آموزش داده نمی بهترین کشیش چرا که ما نمی خواهیم آنها را فقط “پاسخ” مردم است. آنچه مهم است این است که آنها می تواند کمک به مردم از طریق زندگی خود را.”

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im