شرایطی که تحت آن آندرا پرادش را در مجلس به تصویب قطعنامه توصیه لغو دولت در شورای قانونگذاری در واقع باعث می شود یک مورد قوی برای حفظ و نگهداری از این شوراها. مجلس به تازگی تصویب لایحه ایجاد بی سابقه سه پایتخت برای AP و شورا با اشاره به انتخاب کمیته به جای دولت انجام مناقصه بلافاصله پس از تصویب این لایحه است. چنین انتقادی قانون به شدت تحت تأثیر این دولت را دولت و منابع مالی merited استادانه درست نمي شود. حتی حیوان اکثریت تصمیم گیری نیاز خود را کنترل و توازن.

از شورای قانونگذاری که در آن TDP برخوردار است دست بالا بر خلاف مجلس که در آن YSRCP برخوردار است اکثریت قریب به اتفاق به خوبی می توانست بازیگری در یک حزبی به شیوه ای. اما threadbare تجزیه و تحلیل توسط یک کمیته را انتخاب کنید نباید دیده می شود به عنوان یک کشیدن در حکومت. اغلب در مجلس/ قانونی کمیته گزارش کشف مین های زمینی است که وزیران/ بوروکرات نادیده گرفته شده است. نه می تواند قانونی شورای غرفه لایحه به طور نامحدود: هیچ لایحه تصویب شده توسط مجلس قانون گذاری می تواند به تاخیر افتاد فراتر از چهار ماه. بنابراین شورا باید به عنوان یک حلقه بازخورد است که کمک می کند تا مجموعه کامل مصوبات خود را نه یک مانع.

قانونی شوراهای مانند Rajya سبها نیز اجازه می دهد احزاب سیاسی به استفاده از خدمات کارشناسان حوزه که می تواند برش را در سیاست های انتخاباتی. این است که آیا در حال تمرین در ایالات مانند تا بیهار و ماهاراشترا که شوراهای موضوع دیگری است. چنین جانبی کسانی را رسیدگی کمبود استعداد که مشهود است در دولت هم در سطح ملی و دولتی سطح. یک شورای قانونگذاری برگزار نشده, گروگان انتخاباتی ضرورت حتی می تواند تبدیل به سدی در برابر امروز آشکار پوپولیسم است که مخرب مالی دولت یا حکومت به طور کلی. اگر مجلس حاضر به تن دادن به آن وضوح YSRCP باید تجدید نظر در تصمیم خود برای قراضه شورای قانونگذاری.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net