t احتمالا نمی تواند به طور کامل گمراه کننده نشان می دهد که تا زمانی که نخست وزیر نارندرا پخش پنج شنبه گذشته و یا حداقل یک یا دو روز قبل از آن قدر از Covid-19 تهدید نیست به اندازه کافی درک توسط بخش های زیادی از سرخپوستان. اختلال در مسافرت های بین المللی و لغو اجتماعی و مذهبی توابع را قطعا همه هشدار از تهدید بلندی. اما به صورت یک بوروکرات را در کلکته و در لکنو مربوط به خواننده Kanika Kapoor تا به وضوح نشان داد که ترس از همه گیر شد و رنگ و لعاب با آن را-نمی-افتد-به-ما-خوک headedness.

شاید آن را نمی خواهد اتفاق می افتد به ما بعد از همه. در گذشته شش روز یا بیشتر با مشتقات جزئی مستندات شهری در هند باید مراقب باشید تبدیل شده است برترین. سرخپوستان نیست کاملا محاصره خود در خانه های خود را به عنوان بسیاری از اروپاییان کاملا قابل درک اند. اما زندگی است که دیگر عادی است و هیچ کس مطمئن است زمانی که حالت عادی باز خواهد گشت. در عین حال شاید به دلیل دست زدن به ایمان به همه گیر بودن را شکست داد و سوزان تابستان هندی مقیاس خطر بود دست کم تا زمانی که حتی یک هفته پیش. حتی در حال حاضر این باور است که مناطق روستایی هند ظهور خواهد کرد نسبتا صدمه ندیده است مکرر.

وجود دارد واگرا برآورد تعداد سرخپوستان به احتمال زیاد مبتلا به کوروناویروس. رفتن توسط پزشکی حکمت آن بستگی دارد که تا چه حد سرخپوستان را به اجتماعی فاصله — چیزی بیگانه در یک کشور که در آن جمعیت هنجار و قانون معقول. حتی اگر پیش آگهی از سونامی قریب الوقوع معلوم می شود با انگیزه های سیاسی و شکی نیست که دقیق اقدامات لازم برای نگه داشتن مردم Covid-19-رایگان خواهد تلفات در اقتصاد است. در واقع بیشتر شدید احتیاطی سلامت اقدامات بیشتر خواهد بود که خرید اینترنتی در اقتصاد است.

چالش قبل از مودی دولت توانمند است. آن خواهد شد که برای استقرار تمام منابع در اختیار خود را به نگه داشتن مردم همه گیر و در همان زمان به اطمینان حاصل شود که معاش مردم تامین با وجود اجتناب ناپذیر انقباض رشد.

از همه مهمتر این تست واقعی آن رهبری سیاسی را به دروغ در توانایی خود را به ترکیب آتش نشانی با یک استراتژی همزمان از بهبود. منفعل رویکرد با هدف صرفا زنده ماندن در یک بحران جهانی است که می تواند کشش فراتر از یک سال به این معنی frittering دور تمام دستاوردهای دو دهه گذشته یا بیشتر و بازگشت به جهان سوم ، بحران مدیریت گروه مودی وعده داده شده در آدرس خود را پنجشنبه گذشته به ذهن مجسم وضعیت هند در یک پست-Covid-19 جهان است. تهدید به ملاقات با دیدنی جسارت.

آب و هوا رسیده است برای به چالش کشیدن دیروز عقل متعارف. به عنوان بحران جهانی ميگيرد آن است که در حال حاضر به اندازه کافی روشن است که نامحدود جهانی شدن است یک برکت و رحمت — اثرات جانبی آن به سادگی غیر قابل قبول است. واشنگتن به اصطلاح اجماع است که تا کنون به شکل اقتصادی نسخه بعید است که برای زنده ماندن Covid-19 زلزله. هند هیچ دلیلی برای محدود می شود آن است. در واقع کشورهایی مانند آلمان و انگلستان و حتی ما jettisoned آن بدون بیش از حد فکر می کردم. هند نیاز به انجام همان بلافاصله و بدون مهار. در کوتاه مدت دولت نیاز به بازی پیشرو امداد و نجات نقش اما ماهیت و هدف دولت را مجبور به تغییر اگر وجود دارد به عنوان یک طرح برای بهبود. بازسازی یک دولت است که shuns chp را جهتدهی میکند — اما نگهبانان حاکمیت ملی به شدت — یک اولویت است.

ثانیا هند احتمالا وابسته به خود را در آن مواد و منابع انسانی به جذب شوک و نمودار جاده به بازیابی. محبوب اشتها برای جهان خارج است که ایجاد بحران در وهله اول کاهش است و احتمالا ناپدید می شوند در دوره به دلیل. سرخپوستان که تصور که چمن سبزتر بود در جای دیگر در حال حاضر در حال ارزیابی مجدد خود را در قراردادهای آتی و این روند باید تشویق شود با ایجاد یک محیط مساعد برای خلاقیت و کارآفرینی. جاده به بازیابی خواهد شد و دروغ در junking جشن حد وسط.

در نهایت به عنوان جهان می کشد پایین کرکره و شروع به کار اصلاح آن افراط و هند باید جشن می گیرند این واقعیت است که با وجود دو قرن استعمار و پس از استقلال رکورد از خود می داند وجود دارد هنوز هم به اندازه کافی از فرهنگ ملی دست نخورده برای نزدیک شدن به یک بحران جهانی با اعتماد به نفس. پیروزی namaste و اندازه گیری اجتماعی مهار بیش از لامسه به نمایش گذاشتن خیلی بیشتر از نمادین است. این نشان می دهد که یک جامعه است که بهترین محافظت اگر آن باقی می ماند وفادار به خود را پایه civilisational ارزش.

برای بیش از حد طولانی و هند با تجربه بی فکر بودن با Covid-19 نگران کننده نظم جهانی آن زمان به بازگشت به خانه.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de