به عنوان رمان coronavirus عفونت ها دو برابر هر چهار روز و مرگ و میر به طور پیوسته نصب – بیش از 600 در زمان نوشتن – چین آخرین بهداشت بحران ایجاد فرصت برای وفاداری آزمون.

 

چین علنا متنبه کشورهایی مانند نیوزیلند برای “پیوستن به تلاش برای منزوی کردن اقتصاد چین” تحت پوشش مبارزه با گسترش ویروس. اگر چه برخی از چین دوستان ارسال پیام از حمایت پکن شکایت در مورد کسانی که نمی. کامبوج PM Hun Sen رفت یک گام بیشتر ارائه شده برای سفر به ووهان برای نشان دادن همبستگی خود را (پس از منصرف توسط مقامات چینی او پرواز به پکن به جای). پس از دیدار با رئیس جمهور چین او ابراز اعتماد به نفس کامل در مورد چین surmounting این چالش سیگنالینگ خود bullishness با ترک کامبوج دانش آموزان در ووهان “به اشتراک گذاری [مردم را] شادی و درد و برای کمک به آنها در حل این وضعیت”.

 

Hun Sen همچنین اذعان کرد که کامبوج دانش آموزانی که ترک ووهان ممکن است دریافت بورسیه برای ادامه تحصیل خود را. در یک تهدید محجبه چینی دیپلمات یادآور شد نیوزیلند روزنامه که به عنوان Wellington بزرگترین شریک تجاری چین را با مهربانی به محدودیت های مسافرتی است که کمک به آن “انزوای بین المللی”. او هشدار داد نامشخص دست دادن به اقتصاد نیوزیلند در نتیجه. پس از اندونزی و تحمیل ممنوعیت سفر اتباع چینی در پکن سفیر در جاکارتا آینه هشدار در مورد “تاثیر منفی” در ارتباط است.

 

یک سخنگوی وزارت خارجه را متهم کرده است که ایالات متحده از “وقفه” تولید و گسترش ترس و وحشت ابراز تاسف است که کشورهای پیشرفته در نظر گرفته شده اند سرب در “اعمال محدودیت های بیش از حد که بر خلاف توصیه”. تهران بریتانیا با ابراز ناامیدی که ساعت بوریس جانسون گرفته شدید اندازه گیری به تماس همه انگلیسی ها به ترک چین است و نه ارسال یک پیام شخصی از حمایت پکن بیش ویروس. این واقعیت است که در حال حاضر 10 کشور از جمله آمریکا و استرالیا و ژاپن و پاکستان و اندونزی و سنگاپور و ویتنام را منع ورود به بازدید کنندگان است که اخیرا به چین و کشورهای متعدد را به حالت تعلیق پروازها از سرزمین اصلی باعث می شود چین و موقعیت شکننده. جانباز چین watcher لایحه اسقف به نام Xi فعلی مشکلات “به عنوان نزدیک به یک بحران وجودی برای Xi و حزب” از سال 1989 قتل عام میدان تیان آن من.

 

ویروس بحران آمده است در زمانی که یازدهم شده است انتقاد خود را برای دست زدن به روابط با آمریکا و هنگ کنگ تظاهرات اقتصادی باعث آسیب به چین است. جسارت توسط یازدهم در حال حاضر مشکلات داخلی برخی از منتقدان به نام برای رئیس جمهور استعفای deriding او را به عنوان “فقط کسی که بسیار هوشمند نیست”. این انتقاد باید نیش رهبری چین به عنوان آن می آید جهانی انتقاد برای خود دست و پا چلفتی تلاش در پوشش. گزارش مرگ یک whistleblower دکتر لی Wenliang که اطلاع همکاران در مورد ظاهر جدید ویروس بیش از یک ماه پیش, می تواند مقابله تازه شهرت به پکن. در یک نمونه تلاش برای محافظت از ثبات سیاسی و حزب اعتبار خود را خواستار اقدام سرکوب شدند. لی و هشت نفر از همکاران خود بودند به جای مواخذه توسط پلیس به شایعه اذهان عمومی نتیجه ترک ووهان را 11 میلیون نفر در معرض ویروس. مشابه تلاش برای سرکوب اخبار سارس در سال 2003 منجر به یک اورژانس جهانی; که ویروس به پایان رسید تا کشتن 800 نفر است.

 

در حال حاضر در تلاش برای کنترل این ویروس را سریع گسترش دولت متوسل به نقد دولت های خارجی برای خصمانه قصد نسبت به چین در نظر گرفتن اقدامات لازم برای محافظت از شهروندان خود. دانشمندان چینی را تحسین توالی رمان coronavirus ژنوم در زمان ثبت و مهندسان چینی را در فضای فقط ده روز ساخته شده و دو بیمارستان به درمان بیماران جدید. مقامات چینی نیز وارد عمل خود و همچنین قابلیت های تکنولوژیکی از نرم افزار برای هواپیماهای بدون سرنشین برای مبارزه با ویروس. اما در پیشنهاد خود را برای حفظ حزب عصمت و برتری حزب اتحاد حیف وقت با ارزش است. وفاداری خود دوستان باید به دست آورده اقدام موثر برای حفاظت از سلامت شهروندان خود و جهان را نه با قلدری.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو