نه یک کودک بازی!

(پدر و مادر آسان تر است از انجام گفت اما یک سرمایه گذاری به ارزش بها)

من به یاد داشته باشید زمانی که من به عنوان یک لیسانس به خودم گفتم “من را بهترین پدر. من به بازی با بچه های من خوردن با آنها آواز خواندن با آنها در داخل با آنها در خواب با آنها – انجام همه چیز را با آنها و برای آنها است.” برخی از لیسانس امروز می تواند عفو برای پرورش افکار همان. اما آنچه که اساسا اشتباه با بالا وضوح تصویر است که آن را نمی آشکار قاب زمان-تعداد ساعت و روز.’ این است که من نمی توانم تمام این فعالیت ها با بچه های من در واقع هر پدر و مادر خواهد بود. نقطه ای که در آن یک ضعف به عنوان یک پدر و مادر می شود در معرض است که این مراسم انجام شود “روزمره”. بله درست است که 7 روز هفته. “تراشه های ناسالم, چرا مردم به تغذیه کودکان خود را?” خواهد بود گاه به گاه خاموش نظر در ذهن من هر بار که من دیدم بچه ها از خوردن چیپس سیب زمینی ،

سریع به جلو به 15 سال یعنی در حال حاضر و تصویر فقط مخالف; روز دیگر من راه می رفت تا یک مایل در جستجوی چیپس سیب زمینی. “شما باید به ارمغان بیاورد شکلات تراشه بستنی, همبرگر, فرانسه-سیب زمینی سرخ کرده و نوشابه” دستور داد کسی ایستاده 3 فوت ارتفاع از زمین. لیست غذاهای ایده آل برای کودکان و نوجوانان باید تمام غذاهای سالم و هیچ یک از این موارد من دستور داده شد برای خرید برجسته در لیست. چالش از اجازه دادن به کودکان و نوجوانان مصرف آن در فهرست غذاهای ایده آل است و دیگری پشت شکستن کار که نیازمند برنامه ریزی و صبر و شکیبایی و سخت کار می کنند و جالب اینجاست که وعده ارائه آن دسته از مواد غذایی در فهرست گنجانده نشده اگر آنها غذا خوردن. هر قاشق از غذا را به دهان خود را یک ماموریت ارزش جشن گرفتن موفقیت آن است.

حروف صدادار صامت و استفاده از های مختلف علائم ریاضی مثل جمع و کسورات می باشد در برنامه درسی در حالی که آنها در تلاش برای نوشتن ‘پایتخت و Smalls از ABC’. تمام کسانی که در آرزوی گفتن بچه های خود را در مورد عقل شما فکر می کنید به دست آمده در سال را ببینید, پایان روز زمانی که پس از چند کلمه از شما جالب توجه است, روایت یک موضوع آنها خواهم داد “به من تلفن خود را.” مانند چیپس سیب زمینی, تلفن همراه یکی از چیزهایی که من بیزار از دیدن در کودکان دست. “غیر مسئولانه پدر و مادر” بود معمولا من فکر می کردم. اما در حال حاضر نه تنها ما را ملزم خواسته های خود را, اما وجود دارد حتی زمانی که ما آنها را به تلفن فقط به آنها را متوقف دیوانه کننده اجرا می شود و شیون نه به ذکر است غارت از این خانه.

سخت ترین بخش این است که تصمیم گیری چگونه به نظم و انضباط کودک خود را. آنها می تواند بسیار بازیگوش است که در زمان شما می خواهم احساس مانند تماس با پلیس به شما 4 ساله پسر. پس از آن وجود دارد انگیزه راهنمایی در اینترنت که تسکین ذهن شما را برای چند ساعت شما یادآوری که آنها بچه ها و آنها نیاز به زمان است. اما زمانی که آن compassions گرفته شده برای اعطا و همسایگان خود شروع به گفتن شما ‘من کودک انجام می شود همان من را مورد ضرب و شتم جهنم از او آن است که نه تنها وسوسه انگیز اما به نظر می رسد موجه در زمان به جای استفاده از چوب. اما پس از آن شما که رویای بالا بردن کودکان خود را بدون چوب مطرح است که شما را حفظ خواهد کرد در شرایط وخیم دانستن اینکه چه چیزی خوب است یا بد.

هیچ استراتژی مناسب در پدر و مادر. آخرین بار من سعی کردم به اجرای چیزی که من به عنوان خوانده شده در اینترنت از آن نتیجه معکوس بد. “این باید برای آمریکایی ها کودکان و نوجوانان’ به خودم گفتم تنها به بعد قبول این واقعیت است که کسی نمی تواند حتی اعمال همسایه و استراتژی. همه بچه ها متفاوت هستند – شیطان خود را در راه های مختلف. تعداد مشاوره ناخواسته یک دریافت بر پدر و مادر طاقت فرسا است. هر پدر و مادر گناه است و در این تعداد; هر دو به عنوان یک دهنده و گیرنده. معمول – ” آه! پسر من دیر می خوابد’ خواهد بود ملاقات با آشکار ‘او را در اوایل رشد به طوری که او می خوابد اوایل مشاوره. آن است که عدم آگاهی از آنچه که برای انجام این کار چالش برانگیز است اما نه به این پرسش که چگونه به آن را انجام دهد که باعث می شود پدر و مادر عملا سخت تر از علم موشک. این صدا باید مانند یک شوک برای برخی به عنوان من اغلب ها عکس از لحظات شاد با بچه های من در رسانه های اجتماعی. آنچه که قابل رویت نیست برای همه است و تلاش های ارائه شده توسط پدر و مادر که برای دریافت یک شات است که های مختلف مبارزه در دسترس نباشد. تعدادی از عکسهای حذف شده و روند انتخاب آن پشت هر آپلود تصویر یک داستان به خودی خود برای یک روز دیگر.

گفت: پس از همه, بهترین چیز مشغول است در کودکان است. آنها بدون شک بهترین هدیه داده شده به پدر و مادر است. بهترین لحظات از پدر و مادر قطعا شامل آن زمان صرف با کودکان و نوجوانان. جادویی احساس کودک خود را در آینده به شما و بغل کردن شما هنگامی که شما در بازگشت از کار است که قابل مقایسه با هیچ کدام. با همه این داستان ها از گل و خار پدر و مادر یک تجربه است که همه پدر و مادر خواهد شد در نهایت از دست رفته بدون شک مدیریت سرمایه گذاری خود را با ارزش ترین ثروت است. تنها که شرایط و ضوابط از پدر و مادر به معرض تغییرات هر روز اگر نه در هر ساعت. بازده هر چند عمدتا غیر قابل سنجش ارزش هزار بار حق بیمه.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>