کره شمالی از آزمایش آتش سوزی کوتاه برد موشک

رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد بازدید پیگیری حمله به هواپیما در یک عکس منتشر شده در روز یکشنبه ،

عکس:
kcna/ایسنا

سئول—کره شمالی آزمایش راکت کوتاه برد و موشک های کروز را از ساحل شرقی صبح روز سه شنبه کره جنوبی نظامی گفت: یک روز قبل از تعطیلات کشور خود را بزرگداشت بنیانگذار کیم ایل سونگ و کره جنوبی ملی انتخابات است.

موشک آغاز شد و حدود 7 صبح در نزدیکی شمال این شهر ساحلی از Munchon و پخش به آبهای بین شبه جزیره کره و ژاپن و با توجه به جنوب نظامی. این پرتابه پرواز بیش از 93 کیلومتر و برای حدود 40 دقیقه آن اضافه شده است.

سه شنبه راه اندازی شد پیونگ یانگ را پنجم سلاح های آزمون از سال است. آن قبلی راه اندازی شد مارس 29.

ایالات متحده و کره شمالی نیست برگزار رسمی denuclearization مذاکرات از اکتبر. یک دیپلماتیک تقویت هر زمان به زودی به نظر می رسد بعید است تحلیلگران امنیتی می گویند که هر دو کشور در مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس. پیونگ یانگ می گوید که مورد تأیید ادعای مشاهده با شک و تردید مقامات آمریکایی و کارشناسان بهداشت و درمان آشنا با کره شمالی.

شمال سلاح راه اندازی رخ داده است حتی اگر توده مراسم بزرگداشت کیم ایل سونگ تولد روز چهارشنبه نبوده است برنامه ریزی شده به دلیل جدید coronavirus با توجه به کره جنوبی وحدت وزارت. روز یکشنبه کره شمالی با مقامات ارشد جمع آوری شده برای یک مجلس نشست و قول داد به شدت “ضد اپیدمی کمپین” علیه Covid-19 بیماری ناشی از این ویروس در رسانه های دولتی گزارش شده است.

کارشناسان بهداشت و کمک های اولیه گروه باید گفت که کره شمالی به شدت در معرض خطر بیماری های عفونی به دلیل یک بیمار-مجهز به سیستم مراقبت های بهداشتی. این کشور در میان جهان پایین ترین از نظر آمادگی برای شیوع بیماری های, با توجه به جهانی بهداشت در ایران شاخص منتشر شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. بیمارستان ها و خانواده ها در خارج از پیونگ یانگ اغلب فاقد برق و آب در حال اجرا, کره شمالی ناظران می گویند.

ماه گذشته رئیس جمهور تهمت با ارسال نامه ای به رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد ارائه آمریکا کمک به مبارزه با کروناویروس در جدا رژیم پیونگ یانگ را رسانه های دولتی گزارش شده است.

یک هفته پس از دریافت آقای تهمت نامه, کره شمالی وزارت امور خارجه گفت: آن را از دست داده بود علاقه در گفت و گو با آمریکا و انتقاد از دولت مایک Pompeo برای ترغیب دیگر گروه هفت سازمان ملل به ادامه دیپلماتیک و فشار اقتصادی علیه رژیم.

به عنوان ایالات متحده هایش با همه گیر آقای ترامپ ظرفیت کمی برای کره شمالی denuclearization پیشرفت حتی به عنوان پیونگ یانگ بازده کوتاه برد آزمایش سلاح های, سیاست کارشناسان می گویند.

“من باور ندارم که ایالات متحده در تعامل با کره شمالی در مسائل دیگر از Covid-19 تحت دولت فعلی و ادامه بحران بهداشت گفت:” کوین شپرد دفاع-سیاست متخصص و معاون سابق مدیر برای نیروهای ایالات متحده و کره جنوبی که نظارت بر پرسنل نظامی آمریکا در کره جنوبی.

شمال نگهداری مشخصات پایین برای سه ماه اول از سال است. در Jan. 1 آقای کیم پرده برداری از یک تغییر سیاست در مورد آمریکا این ادعا او دیگر احساس محدود به یک مهلت قانونی برای موشک بالستیک بین قاره ای راه اندازی و یا آزمایش های هسته ای. او همچنین قول داد به فاش کردن یک جدید سلاح های استراتژیک به زودی.

روز سه شنبه با برد کوتاه راه اندازی ویژه هدایت موشک های کروز است که می تواند مورد استفاده برای ضد کشتی دفاعی کارشناسان نظامی می گویند. در همان روز پیونگ یانگ پرواز چندین سوخو جنگنده های جت و راکت هوا به زمین موشک به آبهای بین کره جنوبی و ژاپن در سئول نظامی گفت.

کره شمالی دولت رسانه ندارد اظهار نظر فوری در روز سه شنبه عملیات نظامی.

ماه گذشته پیونگ یانگ انجام چهار جداگانه راه اندازی و اخراج نه کوتاه برد پرتابه با فکر سئول نظامی به موشک های بالستیک. این آزمون را نقض سازمان ملل متحد تحریم های کیم رژیم است.

نوشتن به Dasl یون سو در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im