کره شمالی از راه اندازی دو کوتاه برد موشک های بالستیک کردن ساحل شرقی

یک مرد در سئول ساعت یک روز شنبه پخش اخبار نشان رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد.

عکس: jung yeon-je/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

سئول—کره شمالی از راه اندازی دو آشکار کوتاه برد بالستیک موشک را از ساحل شرقی صبح روز یکشنبه کره جنوبی نظامی گفت که پیونگ یانگ همچنان به عادت آزمایش سلاح در میان سکون در مذاکرات خلع سلاح با آمریکا

یکشنبه راه اندازی نمایندگی چهارم آزمون در این ماه توسط کیم جونگ سازمان ملل متحد رژیم است. دو فرض موشک از کار اخراج شدند حدود 6:10 صبح به وقت محلی از نزدیکی شمال شرقی شهر ساحلی ونسن قبل از پاشش به آب های بین کره و ژاپن. این پرتابه تحت پوشش فاصله حدود 140 کیلومتر افزایش یافت و حدود 19 کیلومتر بالا است.

قبل از سه آزمون را نیز درگیر چه سئول فرض به کوتاه برد موشک است. کره جنوبی نظامی به نام راه اندازی “بسیار نامناسب” و خواست شمالی برای توقف چنین رفتاری به عنوان جهان می پردازد coronavirus بیماری همه گیر.

ایالات متحده و کره شمالی نمی نشستم به صورت رسمی denuclearization مذاکرات از اکتبر. اما دو کشور رهبران اخیرا مکاتبه در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس. رئیس جمهور تهمت تایید ارسال نامه ای به آقای کیم و ارائه این کشور کمک کند. آقای کیم, خواهر, در راهپیمایی 22 خارجه-رسانه ها گزارش گفت: نامه رئيس جمهور تا به حال با تمجید از کره شمالی Covid-19 پاسخ.

کره شمالی بارها گفت آن هیچ تایید موارد coronavirus یک ادعای مشاهده skeptically توسط بسیاری از دیپلمات ها و کارشناسان پزشکی آشنا با پیونگ یانگ را در سیستم مراقبت های بهداشتی. واشنگتن و پیونگ یانگ در حال بعید به اولویت بندی denuclearization مذاکرات در حالی که دو کشور در مقابله با کروناویروس تهدید امنیتی ،

وزیر امور خارجه مایک Pompeo, در یک شنبه جلسه وزیران خارجه گروه هفت سازمان ملل گفت: کشورها باید متحد خواستار کره شمالی برای بازگشت به میز مذاکره است. آقای Pompeo نیز خواست کشورهای دیگر به نگه داشتن با استفاده دیپلماتیک و فشار اقتصادی بر شمال را “غیر قانونی هسته ای و موشک های بالستیک برنامه است.”

کره شمالی نشده انجام یک آزمایش هسته ای و یا راه اندازی یک موشک بالستیک بین قاره ای در بیش از دو سال رفتار که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اغلب نقاط به عنوان یک نشانه آن رویکرد دیپلماتیک در حال کار است. اما پیونگ یانگ انجام شده است بیش از یک دوجین کوتاه برد سلاح آزمون بیش از سال گذشته است.

در یک سخنرانی سیاست منتشر شده در Jan. 1 آقای کیم گفت که این کشور دیگر احساس محدود به یک مهلت قانونی برای سلاح های دوربرد آزمایش در حالی که امیدوار به زودی فاش جدید سلاح های استراتژیک.

کره شمالی دولت رسانه ندارد اظهار نظر فوری در روز یکشنبه راه اندازی.

نوشتن به Timothy W. Martin در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net