کره شمالی و تهمت است را به یک مربع تنها بدتر ؟

پس از سقوط در سال گذشته از دومین اجلاس بین رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و کیم جونگ سازمان ملل متحد کره شمالی عقب نشینی به پس زمینه از صحنه جهانی است. شمال در نهایت خودداری کردند در آمریکا تقاضا برای کامل denuclearization اقتصادی قبل از رفع تحریم ها.

اما کره شمالی “ندارد نادیده گرفته شود” یادداشت بروس Klingner یک میراث بنیاد محقق و تحلیلگر سابق سازمان سیا به ویژه هنگامی که آن را می خواهد چیزی بسیار مانند رهایی از مجازات ایالات متحده و بین المللی و تحریم های اقتصادی است. و به این ترتیب در هفته های اخیر پیونگ یانگ را راه اندازی کرده است یک سری از اقدامات تحریک آمیز با هدف هشدار دهنده و مجازات هر دو کشور کره جنوبی و ایالات متحده است.

زمانی که رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان کار کره شمالی بود و آنچه سلف خود, باراک اوباما, مشخص می شود که امریکا خواست امنیت ملی را به چالش بکشد. است که تغییر کرده است ؟

“هر کس در دفتر بیضی در ژانویه آینده که در آن کره شمالی ارقام در لیست تهدیدات امنیتی ملی تا حد زیادی بستگی دارد در مورد اینکه آیا کره شمالی اقدام کردن و وادار کردن برخی از نوع پاسخ می گوید:” آقای Klingner. “اما آن را نمی خواهد دقیقا همان بود که” او می افزاید: “از آنجا که هر دو [شمال] و هسته ای و موشکی قابلیت های بالاتر در هر دو کیفیت و کمیت – از آنها در سال 2017.”

در روز افتتاح سال 2017, زمانی که باراک اوباما طلیعه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به دفتر بیضی در حال حاضر رییس جمهور تا به حال بلانت هشدار برای جانشین او در مورد کره شمالی.

فرار و غیر قابل پیش بینی دیکتاتوری با نوپای زرادخانه هسته ای و موشک بین قاره ای برنامه های در حال نزدیک شدن به توانایی برای رسیدن به قاره آمریکا خواهد بود که رئیس جمهور جدید را خواست ملی چالش امنیتی آقای اوباما هشدار داد.

در حال حاضر 3 1/2 سال بعد و به عنوان 2020 انتخابات ریاست جمهوری چرخ دنده تا بسیاری از شرق آسیا کارشناسان می گویند همان هشدار آقای اوباما ارائه شده رئیس جمهور تهمت است که به احتمال بسیار زیاد برای درخواست هر کس را اشغال دفتر بیضی در روز افتتاح 2021 – آن است که آیا آقای ترامپ حل و فصل را به یک دوم و یا معاون رئیس جمهور جو بایدن در حال حرکت به بالا است.

پس از آقای تهمت نامتعارف دیپلماتیک رویکرد به کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد که به طور موقت کاهش تنش اما موفق به حرکت کشور به سمت denuclearization این اصل را به یک مربع با پیونگ یانگ برخی از کارشناسان می گویند.

است که با یکی از بزرگ گرفتن.

“ما اساسا به یک مربع – تنها در برخی موارد آن را بدتر می گوید:” فرانک اوم سابق پنتاگون مشاور ارشد کره شمالی که در حال حاضر کارشناس ارشد کره شمالی در ایالات متحده موسسه صلح (USIP) در واشنگتن است. او اشاره می کند که کره شمالی در حال بی سر و صدا جمع آوری بیشتر مواد شکافت پذیر در هر سال – به اندازه کافی برای ساخت هفت تا 12 بمب هسته ای در سال, کارشناسان تخمین می زنند – و به طور پیوسته خود را بهبود بالستیک قاره پیما, موشک قابلیت های.

“به طوری که آنها تمام است که” او می افزاید: “اما ما لازم نیست که هر چیزی برای نشان دادن برای آخرین 3 1/2 سال در نظر denuclearization.”

دیگران با صراحت خیال “بازگشت که در آن ما شروع به” خصوصیات نادرست و حتی خطرناک است چرا که نتواند آن را به حساب شمالی قابل توجهی هسته ای و موشکی پیشرفت و نتواند به رسمیت شناختن است که چهار سال بیشتر از پیونگ یانگ به عنوان یک عملا قدرت هسته ای نیست و به احتمال زیاد به شمال بیشتر به احتمال زیاد به دور مذاکره هسته ای آن وضعیت.

“هر کس در دفتر بیضی در ژانویه آینده که در آن کره شمالی ارقام در لیست تهدیدات امنیتی ملی تا حد زیادی بستگی دارد در مورد اینکه آیا کره شمالی اقدام کردن و وادار کردن برخی از نوع پاسخ می گوید:” بروس Klingner سابق سیا کره تحلیلگر که در حال حاضر یک محقق ارشد در شمال شرقی آسیا در بنیاد میراث در واشنگتن است.

“اما آن را نمی خواهد دقیقا همان بود که” او می افزاید: “از آنجا که هر دو [شمال] و هسته ای و موشکی قابلیت های بالاتر در هر دو کیفیت و کمیت – از آنها در سال 2017.”

سری تحریکات

با جهان دغدغه با این بیماری همه گیر کوروناویروس کره شمالی فروکش کرده بود به پس زمینه از صحنه جهانی رسوا یک نقطه از آن عقب نشینی به پس از سقوط از دوم مغلوب ساختن پیشی جستن-کیم اجلاس در هانوی ویتنام در سال گذشته است. شمال در نهایت خودداری کردند در آمریکا تقاضا برای کامل denuclearization اقتصادی قبل از رفع تحریم ها.

این موضوع به نظر می رسد برای پایان دادن به “عشق” آقای ترامپ گفته بود وجود داشت بین دو کشور ،

اما همانطور که آقای Klingner یادداشت شمال “نمی خواهم به نادیده گرفته می شود,”, به ویژه هنگامی که چیزی است که وجود دارد – در این مورد رهایی از مجازات ایالات متحده و بین المللی و تحریم های اقتصادی – آن بسیار است. و به این ترتیب در هفته های اخیر پیونگ یانگ را راه اندازی کرده است یک سری از اقدامات تحریک آمیز با هدف هشدار دهنده و مجازات هر دو کره جنوبی و آمریکا

کره مرکزی نیوز/کره جنوبی سرویس خبری/AP

این عکس ارائه شده توسط کره شمالی دولت را نشان می دهد تخریب از درون کره رابط اداری در Kaesong, کره شمالی 16 ژوئن 2020 فقط در شمال تنش کره ای مرز. روزنامه نگاران مستقل و نمی شد با توجه به دسترسی به پوشش این رویداد است.

هفته گذشته پیونگ یانگ لرزاند, جنوب شرق آسیا و کره ناظران در آمریکا و توسط باد تا اینتر-کره ای دفتر رابط در شهر مرزی کائسونگ. شمال بسته کردن تمام خطوط ارتباطی با جنوب و تهدید به ارسال نیروهای خود را به مرز همکاری مناطق و remilitarize از منطقه غیرنظامی بین دو کره.

در روز سه شنبه پیونگ یانگ را ناگهانی را در مورد چهره و اعلام کرد تعلیق نظامی خود را در برابر برنامه های جنوب – یک حرکت تحلیلگران خلاصه به عنوان نمونه “آنها را نگه دارید حدس زدن” رفتار.

اما سیگنال قابل توجهی لفظی نرم به سوی سئول و واشنگتن است.

در روز پنج شنبه پیونگ یانگ تصمیم 70 سالگرد شروع جنگ کره برای حمله به “سیاست خصمانه” از ایالات متحده آمریکا گفت: تا به حال هیچ چاره ای اما برای مقابله با “هسته ای با ایران” را که سنگ بنای آن در سیاست امنیت ملی.

Sister act

اخیر سخت اظهارات را همزمان با ظهور و گسترش مشخصات عمومی آقای کیم خواهر کیم یو جونگ به عنوان یک سخت بوش با لینک کلیک کنید برای تقویت نظامی است.

خانم کیم بود و بوق و کرنا به عنوان Ivanka Trump از کیم رژیم هنگامی که او به نظر می رسد – impeccably لباس پوشیدن و با گران طراح کیسه در دست خود را برای رهبری شمالی را اعزامی به بازی های المپیک سئول در سال 2018 است. اما تحول او از مد بشقاب به رابطه جنسی خشن-صحبت رهبر در حق خود او ممکن است یک نوع بیمه نامه برای کیم رژیم بقا با توجه آقای کیم مشکوک مخاطره آمیز سلامت, برخی کارشناسان می گویند.

آن نیز ممکن است یک پیام هر دو به کره شمالی و به جهان که مبتنی بر خانواده رژیم در اینجا به ماندن است – و هنوز هم به ان برای ناآرام همسایه ها و ابرقدرت ها به طور یکسان.

نشانه هایی رشد کرده اند که به تازگی یک jilted آقای کیم در نظر دارد به یاد آقای ترامپ که دو کشور باید کسب و کار ناتمام – و این که پیونگ یانگ است ترفندهای تا آستین خود را به نفوذ ایالات متحده در انتخابات اگر آن را انتخاب و از آنها استفاده کنید.

پیونگ یانگ سپاه مطبوعات/AP/فایل

کیم یو جونگ (راست) کمک می کند تا برادر رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد و امضای یک بیانیه مشترک پس از نشست با رئیس جمهور کره جنوبی ماه Jae-در Paekhwawon دولت مهمانخانه در پیونگ یانگ کره شمالی, سپتامبر. 19, 2018. قدرتمند خانم کیم اخیرا نقش برجسته ای در افزایش شمالی-جنوبی تنش است.

در اوایل این ماه در شمال ایران, Ri, پسر Gwon صادر کرد تاول نقد آقای تهمت اجلاس دیپلماسی خواستار آن را “چیزی جز یک احمق ترفند انقلابي به نگه داشتن [پیونگ یانگ] محدود به گفت و گو” و به انحراف “وضعیت سیاسی و انتخابات در ایالات متحده”

“هرگز دوباره” او افزود: “ما با ارائه آمریکا اجرایی با بسته های دیگر مورد استفاده قرار گیرد برای دستاوردها و بدون دریافت هر گونه گرداند.”

به حدی که سیاست خارجی ظهور به عنوان یک عامل اصلی در مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری آقای ترامپ قادر خواهد بود به ادعای آمریکا بهره مند از خارج از جعبه رویکرد به کره شمالی, برخی تحلیلگران می گویند. پس از اولیه “آتش و خشم” مرحله تعامل با غرب, عینک 2018 سنگاپور اجلاس آیا منجر به کاهش تنش یک وقفه در سلاح ها و موشک های تست و آقای تهمت اطمینان به آمریکایی ها است که آنها می توانند “خواب خوب در شب.”

حتی برخی از نام های بزرگ در مسائل مربوط به امنیت ملی به تازگی در حمایت از رئیس جمهور را به تلاش برای انجام کاری متفاوت است. در کتاب جدید خود “اعمال قدرت” سابق وزیر دفاع آمریکا رابرت گیتس می گوید او حمایت آقای تهمت اجلاس دیپلماسی زیرا “هر گونه تلاش برای محدود کردن کره شمالی قابلیت های هسته ای بیش از 25 سال گذشته” شکست خورده بود.

اکتبر تعجب ؟

هنوز پیونگ یانگ ممکن است به هیچ وجه قصد نشستن منفعلانه در ستون رئیس جمهور در سیاست خارجی دستاوردهای.

میراث آقای Klingner می گوید او هرگز دیده می شود چنین مستقیم و مکرر ارجاع از انتخابات آمریکا شمالی با توسعه او معتقد است می تواند به معنای شمالی است که با توجه به ترشح حرکت می کند – شاید در حدود ماه اکتبر ؟ – سعی کنید به عمل به عنوان یک اسپویلر در انتخابات ریاست جمهوری.

آقای اوم از USIP متفاوت با آن ارزیابی و اشاره کرد که در حالی که او معتقد است شمال می تواند ادامه با تحریکات جزئی در ماه های آینده به جهان اجازه می دانم که آن را هنوز هم می تواند باعث هیاهو او انتظار ندارد هر گونه عبور از “خطوط قرمز” – مانند یک آزمایش هسته ای یا موشک بین قاره ای راه اندازی است که می تواند جهان را به اعمال و حتی بیشتر تحریم.

هر کس به پایان می رسد تا در دفتر بیضی در ژانویه آینده آقای اوم می گوید درس از چهار سال گذشته خواهد بود که تلاش چیزی جدید با کره شمالی یک اشتباه بود اما نه که ترکیبی از “سطحی” اجلاس با همه-یا-هیچ چیز در سیاست های آمریکا بود, یک دستور برای شکست.

“ما نباید تقصیر رئیس جمهور خارج از جعبه رویکرد به کره شمالی برای چرا ما رو هیچ جا” او می گوید: “اما ما باید انتقادی از این راه است که خارج از جعبه دیپلماسی انجام شد.”

ترکیبی از “reality-TV دیپلماسی بر اساس شخصیت” و “حداکثری خواسته است که [شمال] بدهد تا همه از برنامه هسته ای خود را قبل از گرفتن هر گونه کاهش تحریم ها” بود نه یک سازنده بازی آقای اوم می گوید. “که هرگز رفتن به محل کار.”

ترجمه مقاله