طناب دار در والاس گاراژ بود و نه یک جنایت نفرت می گوید FBI

نسکار رفت و به آلاباما Superspeedway در اوج هشدار پس از بابا والاس آن تنها سیاه و راننده در زمان در یک نقش فعال در یک فشار برای برابری نژادی.

آقای والاس بود با موفقیت به نام برای ممنوعیت از مؤتلفه پرچم و دریافت تهدید. طرفداران رژه گذشته ورودی اصلی آلاباما آهنگ نمایش پرچم و یک هواپیما دور بالای جاده سریع السیر کشیدن یک مؤتلفه پرچم بنر که به عنوان خوانده شده “پال خواستار قطع بودجه دولت نسکار.”

بنابراین نسکار سرعت نقل مکان کرد هنگامی که یکی از آقای والاس خدمه کشف یک طناب به شکل یک طناب دار در گاراژ خود را متوقف. این تحریم بدن به نام در مقامات فدرال که حکومت شنبه طناب حلق آویز شده بود وجود دارد پس حداقل در ماه اکتبر گذشته بود و نه یک جنایت نفرت.

ایالات متحده وکیل Jay شهر و FBI Special Agent مسئول جانی تیز جونیور گفت: در این بررسی مشخص شد “هیچ کس نمی تواند شناخته شده آقای والاس خواهد بود اختصاص داده شده” به همان غرفه. نسکار گفت که تنها گاراژ غرفه با پایین کشیدن طناب که شبیه طناب دار.

نسکار در دفاع از خود واکنش و اصرار داشت آن را تماس بگیرید FBI دوباره. یک مبارز آقای والاس گفت: هیچ سردرگمی وجود دارد و طناب بوده و از مد افتاده به طناب دار.

“من می خواستم برای اطمینان از این بود که فقط یک گره” آقای والاس گفت: در سی ان ان. “این یک طناب دار. که آیا آن را در سال 2019 … این طناب دار.”

آقای والاس را دیدم هرگز طناب. او گفت: نسکار جمهور استیو فلپس آمد به او یکشنبه شب در مسیر با “اشک در حال اجرا کردن صورت خود را.”

“شواهد و مدارک او را به من شد که یک جنایت نفرت متعهد شده است” گفت: آقای والاس که فورا شروع به ترس برای ایمنی خانواده خود را.

آقای والاس ناراحت شد که اعضای عمومی هستند سوال یکپارچگی خود را پس از انعقاد FBI تحقیقات گزارش سی ان ان.

صحبت کردن به لیمو, والاس گفت که تصویر او را دیدم از “چه بود حلق آویز در گاراژ من است نه یک گاراژ بکشد.”

“این یک طناب دار” والاس گفت. “این که آیا در سال 2019 یا هر آنچه در آن بود و طناب دار. پس آن را در من به کارگردانی اما کسی گره خورده طناب دار. این چیزی است که من میگویم.”

در بیانیه ای که به توییتر خود را در اوایل این هفته گفت: “قانون نژادپرستی و نفرت برگ من فوق العاده غمگین” اما قول داد این حادثه “نمی خواهد شکست من نمی خواهد به در خواهد شد و نه من به پایین.”

در سه شنبه شب گفت: او ادامه داد: برای مقابله با آنچه که او گفت.

“این نمی خواهد شکست من هیچ کدام از اتهامات بودن جعل را خواهد شکست یا پارگی me down,” او گفت:.

حتی پس از FBI به این نتیجه رسیدند که آن را یک جنایت نفرت آقای والاس باقی مانده در آنچه که او را درک به عنوان ثابت تست های شخصیت خود را. او دارای هیچ بیمار را به سمت نسکار.

“من دیوانه چرا که مردم در حال تلاش برای تست شخصیت من و کسی که من و صداقت من گفت:” سی ان ان همین لیمو سه شنبه شب.

“من پشت سر استیو و من ایستاده پشت نسکار,” او گفت:. “نسکار نگران بود در مورد آلاباما. ما تا به حال که یک دور در رادار با همه چیز در رفتن است.”

نسکار باز آلاباما دروازه به 5000 طرفداران آن بالاترین تعداد تا کنون در طول coronavirus بیماری همه گیر.

پس از پیدا کردن صدای خود را در طول ماه گذشته Mobile, آلاباما, مادری آغوش بین المللی نقش در نسکار تلاش به فشار گذشته خود rocky تاریخ نژادی. آقای والاس را پوشیده است و یک “من نمی توانم نفس بکشم” باد و مسابقه با موضوع زندگی رنگ و طرح در ویرجینیا و با موفقیت لابی برای مؤتلفه پرچم ممنوعیت.

نسکار اختصاص امنیت به آقای والاس در این مسیر است. اولین کلمه از این حادثه در آمد به شدت دقت کنید در بیانیه ای که در آن نسکار گفت که “عصبانی و خشمگین” بیش از “عمل شنیع” است که این مجموعه به طور مستقیم مربوط به نژاد پرستی.

اف بی آی ارسال 15 عوامل به آلاباما برای روز دوشنبه موکول مسابقه در همان زمان صنعت بسیج در سراسر آقای والاس. در یک اقدام بی سابقه نشان می دهد همبستگی هر عضو تیم در گودال جاده صف پشت سر او در طول سرود ملی.

آقای فلپس گرفته شده دقیقا نه سوال در مورد پیدا کردن در آقای والاس گاراژ و هیچ یک ارائه هر گونه جزئیات این حادثه است. به دلیل سلامت پروتکل محدودیت تعداد محدودی از پرسنل دسترسی به گاراژ. تنها تعداد انگشت شماری از آقای والاس خدمه و نسکار دیدم طناب.

تقریبا 48 ساعت پس از کشف مقامات فدرال گفت: تصویری تایید طناب “بود که در گاراژ به عنوان اوایل اکتبر 2019” حلق آویز از یک درب گاراژ. طناب بود که به عنوان یک طناب دار اما می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک دسته در هنگام بسته شدن درب.

آقای فلپس همچنان به تماس با آن طناب دار پس از مقامات گفت: هیچ هزینه و خواهد بود ثبت شده و شرکت برگزار شد که در نسکار در حال بررسی است چرا طناب گره خورده بود که در راه است. او خوشحال نبود یک جنایت نفرت به کارگردانی آقای والاس اما اصرار نسکار را که باید انجام تحقیقات خود را به همان شیوه حتی در حال حاضر دانستن این فقط یک تصادف است.

“ما انجام داده اند همان بررسی است. آن را برای ما مهم است به انجام,” او گفت:.

“شواهد بسیار روشن بود که طناب دار که در گاراژ آنجا بود قبلا. آخرین مسابقه ما تا به حال در ماه اکتبر که طناب دار بود. شواهد ما تا به حال روشن بود ما نیاز به این نگاه کنید.”

او هیچ سوال در FBI یافته است.

در ضمن چوب برادران مسابقه تیم گفت: این همکاری با این تحقیقات یک کارمند به یاد می آورد “دیدن یک بسته رسیدگی در گاراژ پایین کشیدن طناب از پاییز گذشته” زمانی که تیم به غرفه.

نسکار گفت: آن را پیدا کرده بود طناب دار خراشیده سهام ماشین سری آن را به عنوان طول می کشد تا یک موقعیت فعال در یک فشار برای گنجاندن. این سری برای اولین بار سعی کردم به ممنوعیت مؤتلفه پرچم پنج سال پیش بود اما هیچ چیز به اجرای سفارش.

نسکار هنوز به جزئیات چگونه آن را پاسخ آقای والاس تماس برای جلوگیری از صفحه نمایش از پرچم.

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, مانیتور حذف کرده است paywall برای همه ما coronavirus پوشش. از آن رایگان است.

ترجمه مقاله

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>