مزخرف! مخابرات ظروف سرباز یا مسافر در یک کلمه

در ماه اکتبر گذشته عالی بود به حکم دادگاه به نفع دولت تعریف تنظیم درآمد ناخالص و بر این اساس دستور اپراتورهای مخابراتی به حل و فصل بدهی تعلق بیش از 14 سال در سه ماه. این آمد به بیش از عظیم 50,000 تومان کرور روپیه برای وودافون بیش از 35,000 تومان کرور روپیه برای شعر و 60 تومان کرور روپیه برای Jio. دولت به خودی خود نمی تواند موفق به تشخیص onerousness از این بار. در ماه نوامبر آن را به بدهی زده telcos دو سال توقف در طیف پرداخت به برخی از جریان پول نقد برای پرداخت AGR حق. در ماه ژانویه این تصمیم “به هر سرکوبگر اقدام علیه licencees در مورد آنها موفق به تطابق با دیوان عالی کشور به منظور”.

امروز دیوان عالی کشور تا به حال کلمات قوی در برابر این عدم رعایت از آن AGR سفارش: “ما نمی دانیم که ایجاد این بی معنی است که وجود دارد هیچ قانون و چپ در کشور… بهتر است به زندگی در این کشور و نه کشور را ترک کنند.” این مرکز گفته شده است به برداشت ژانویه آن نظم و telcos گفته شده به سپرده AGR غرامت توسط 17 مارس است.

روشن است که دولت Band-ایدز کافی نیست برای رسیدگی به این بحران است. مناسب سیاست رفع شاید از جمله به صورت گذشته نگر و مالیات تغییر مورد نیاز است. زیرا اگر دیگر و در عین حال یکی دیگر از شرکت مخابرات شد و در واقع خروج از کشور ؟ به عنوان آن است که هند در حال حاضر فقط سه خصوصی مخابرات بازیکنان در بخش قابل توجهی با توجه به اتفاقی سیاستگذاری و جارو احکام قضایی. ادامه پایین این جاده می تواند فشار تخریبی دکمه در بخش مخابرات هند دقیقا زمانی که به آن نیاز دارد به ارائه بحرانی 5G انتقال برای تأمین انرژی پیش رو در قرن 21 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im