گوشی های هوشمند و نمایش ها سرعت شبکه داده ها پس از تست بر روی یک اریکسون 5G آنتن در برن سوئیس در ماه جولای سال 2019.

عکس: Stefan Wermuth/مهر نیوز

استکهلم—سهام اریکسون AB و نوکیا Corp. رز جمعه پس از مغلوب ساختن پیشی جستن مدیریت شناور این ایده که ایالات متحده می تواند خرید سهام در هر یک از شبکه های مخابراتی-تولید کنندگان تجهیزات—نشانه آن است که سرمایه گذاران حداقل در حال مصرف gambit جدی است.

دادستان کل ایالات متحده ویلیام Barr گفت: مخاطبان در واشنگتن در روز پنجشنبه ایالات متحده و متحدان آن باید با در نظر گرفتن یک کنترل منافع مالی در دو نوردیک شرکت به عنوان راهی برای مقابله با تسلط چین Huawei Technologies Co. در بازار برای 5G.

این پیشنهاد از آقای Barr سابق مشاور عمومی در تلفن همراه حامل Verizon Communications , Inc. —مشتری از اریکسون و نوکیا—سمت چپ بسیاری از ناظران صنعت تعجب کنید که چگونه جدی دولت بود و در مورد ایده.

نمایندگان برای اریکسون و نوکیا نمی دهید و نه سخنران برای دولت های سوئد و فنلاند که در آن این دو شرکت بر اساس هستند و قهرمانان ملی. برخی از سرمایه گذاران هر چند به نظر می رسد به آغوش ایده, با ارزش سهام هر دو شرکت افزایش بیش از 4 درصد.

مرتبط

  • دادستان کل بار نشان می دهد ایالات متحده شرکت های مالی علاقه Huawei رقبا (Feb. 6)
  • با Huawei در دفاعی اریکسون و نوکیا مبارزه با یکدیگر برای لبه (29 مه 2019)

Cevian سرمایه یکی از اریکسون بزرگترین سهامداران گفت: یک معامله را حس بی نقص برای آمریکا اگر می خواست آن را به یک رهبر در فناوری 5G. Cevian گفت: این یک 8.4 درصد سهام اریکسون.

هر گونه معامله را شامل حق بیمه سنگین به اریکسون قیمت گفت: به Christer Gardell, Cevian شریک مدیریت.

“قیمت فعلی سهم تا حد زیادی undervalues این شرکت را در دراز مدت, اصول,” او گفت:.

قیمت سهم از هر دو اریکسون و نوکیا کاهش یافته است در سال گذشته به عنوان شرکت های نبرد برای کنترل این بازار رو به رشد برای 5G با تجهیزات Huawei.

آقای Gardell پیشنهاد یک سرمایه گذاری ایالات متحده آمریکا در Ericsson مطرح می تواند کمتر مانع از مقابله با نوکیا به این دلیل که شرکت سوئدی ندارد مالکیت دولت است. فنلاند دارای 3.8 درصد سهام نوکیا از طریق آن Solidium برگزاری شرکت که دارای سهام در سراسر کشور مهم ذکر شده شرکت. Solidium کاهش یافته است به نظر.

“این است که به وضوح بهتر برای سوئد شرکت کارکنان و سهامداران که در آمریکا انجام شده است با اریکسون و نوکیا” آقای Gardell گفت. “هیئت مدیره و مدیریت نیاز به رانندگی و رسیدگی به این سوال با بالاترین اولویت است.”

این پیشنهاد از آقای Barr نشان دهنده یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تهاجمی ترین طرح ها و در عین حال برای هل دادن به عقب در برابر شنژن بر اساس Huawei.

مقامات ایالات متحده را تحت فشار قرار دادند دولت به ممنوعیت Huawei دنده از شبکه های خود گفت: این شرکت چینی می تواند از نظر قانونی موظف به اجازه می دهد پکن خود را به استفاده از کارکنان و تجهیزات برای جاسوسی در شبکه های خارجی. Huawei را رد کرده است که این امر تا کنون انجام این کار است.

“ما را به یک تصمیم در مورد ‘اسب’ ما در حال رفتن به سوار شدن در این مسابقه” آقای Barr گفت: در طول یک سخنرانی در مرکز مطالعات بین المللی و استراتژیک در واشنگتن که در آن اجرای قانون مقامات در توصیف چالش های مبارزه با چین را تهدید به ایالات متحده اقتصادی و امنیت ملی است.

آقای Barr هشدار داد که اجازه می دهد چین برای تسلط بر شبکه های 5G شمار “به یاد ماندنی خطر” نه فقط برای امنیت, اما برای آینده اقتصاد ایالات متحده.

این فن آوری به وعده لبریز تلفن های همراه و در نهایت فعال کردن اتومبیل بدون راننده و اینترنت-کنترل کارخانه ها.

“برخی پیشنهاد می کنند که این نگرانی ها می تواند ملاقات با ایالات متحده هماهنگی خود را با نوکیا و/یا اریکسون آمریکا از طریق مالکیت سهام کنترل یا به طور مستقیم یا از طریق یک کنسرسیوم خصوصی آمریکایی و متفقین شرکت” آقای Barr گفت. “قرار دادن ما بازار بزرگ و مالی عضله پشت یک یا هر دو از این شرکت خواهد آن را به یک رقیب نیرومند تر و از بین بردن نگرانی ها بیش از آن در قدرت ماندن است.”

نوشتن به Dominic, سفت, در dominic.chopping@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو