هیچ وقت برای سیاست: تایوان باید آشکارا از جمله در تلاش جهانی برای جلوگیری از ووهان Coronavirus اپیدمی

من شده اند با نوشتن در مورد خطرات ناشی از ترک کردن تایوان از که و بهداشت جهانی معماری برای دو سال گذشته و در نهایت این اتفاق افتاد. جهان امروز مواجه است با ووهان Coronavirus اپیدمی و تایوان است که هنوز هم در حال ترک خارج از حلقه. این ویروس به کشته شدن 259 نفر و آلوده بیش از 11,700 در چین – منشاء کشور از این بیماری همه گیر. این عفونت نیز گسترش به سایر کشورها و مناطق مانند ژاپن و تایلند و تایوان و ویتنام و استرالیا و آلمان و حتی هند. در چنین سناریو های اطلاعات در مورد ویروس و هماهنگی مهار تلاش هستند از اهمیت زیادی برخوردار است. و ترک تایوان جزیره ای دولت از 23 میلیون نفر – از هر مرحله از بیماری پیشگیری تلاش است کاملا مضحک.

تایوان بود مجاز به شرکت در اخیر اضطراری که در جلسه مورد ووهان Coronavirus به دلیل آن است که یک عضو از جهان سلامت بدن است. آن است که به ذکر است که تایوان کشف کرده است حداقل 10 مورد از عفونت در قلمرو آن تا کنون. بنابراین ترک تایوان است نه تنها غیراخلاقی بلکه تضعیف تلاش جهانی برای مبارزه با این بیماری است. و به همین دلیل است که تایوان در حال چپ کردن? به این دلیل است که چین نمی بینم چشم به چشم با زمان تقدیر در تایوان است. پکن که در ادامه به دیدن تایوان به عنوان یک تبادل نظر چینی استان و به دنبال احتمالی دوباره وحدت بین الملل: دولت در تایپه طرفدار استقلال گرایش. آن را اشاره به زمان تایوانی دولت امتناع از قبول 1992 اجماع و “یک چین’ اصل برای جلوگیری از تایوان شرکت در مجامع بین المللی از جمله این که.

چین می گوید: “یک چین” اصل پایه و تایوان مشارکت در سازمان های بین المللی. از آن خواهد شد به یاد می آورد که در تایوان بود شرکت به عنوان ناظر در مجمع بهداشت جهانی – که تصمیم گیری بدن – از سال 2009 تا سال 2016. اما آن را متوقف و با توجه به چین اعتراض 2017 – یک سال پس از زمان حزب حاکم تایوان حزب دموکراتیک مترقی (DPP) و رئیس جمهور Tsai و نشستند ون به قدرت رسید. و خیلی به چین اندوه DPP و Tsai به تازگی انتخاب مجدد توسط یک لغزش تایوانی در انتخابات است.

بنابراین اساسا در چین مسدود کردن تایوان مشارکت در که اقدامات و مذاکرات بر اساس سیاست است. اما آن را خوب است برای چین به بازی سیاست بر زندگی مردم? پکن می گوید آن است که به اشتراک گذاری اطلاعات در مورد این ویروس از طریق خود کانال با تایپه. اما تایوان است که هنوز هم گرفتن اطلاعات دست اول. و با سرعت از جوهر در اپیدمی شرایط. بنابراین جامعه بین المللی و کسانی که باید کنار گذاشته ملاحظات سیاسی و اجازه می دهد تایوان برای حضور در جلسات اضطراری در coronavirus بحران است. این است که هیچ زمان برای سیاست است. در ضمن چین هم باید متوجه بد اپتیک از مسدود کردن تایوان در چنین شرایطی است. اگر آن خواسته به یک قدرت بزرگ باید آن بزرگوار و نشان دادن روح همکاری با همه به خصوص در شرایط اضطراری. بهتر است برای جهان اگر تایوان را به عنوان یک شریک برابر در این لحظه از بحران است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو