رابین Arzón آگهی یکی از نهایی کلاس های زنده از Peloton دوچرخه سواری استودیو در خیابان 23 در منهتن.

عکس:
Peloton

این هفته قرار بود یکی از بزرگ برای Peloton Interactive , Inc.’s ارتش کوچک از چرخش مدرسان. پس از شش سال تدریس خود را شیک live-stream-کلاس ها از یک استودیو در منهتن چلسی منطقه جدید 50 میلیون دلار studio مجموعه ای بود برای باز کردن در سمت غرب را هادسون متری توسعه است.

رابین Arzón محبوب مربی تدریس کلاس شماره 1 در جدید حفاری در اواخر روز پنجشنبه صبح. جمعیت کثیری از مردم ورود به Peloton را در زمان واقعی دوچرخه سواری خوراک و او به صرف زمان قابل توجهی از قبل نقشه برداری از 30 دقیقه “ما با هم سوار” تمرین کامپایل یک لیست پخش و برنامه ریزی چه می گویند.

به عنوان جدید کروناویروس نیروهای تغییرات بزرگ در چگونه ما کار وال استریت ژورنال است که به دنبال در چگونه افراد مختلف در حال مقابله با تنش ها و خطرات. مقالات قبلی در این سری:

  • فرفره کارگر توازن بزرگ Paydays در برابر خطرات Coronavirus
  • مدیر عامل در حال اجرا یک 4 میلیارد دلار راه اندازی از اتاق خواب کودکان
  • راننده تاکسی هدایت از طریق خیابان های ساکت
  • متصدی بار راه اندازی شد به بازگشایی یک طبقه رستوران; او تا به حال به اخراج تمام کارکنان به جای
  • چگونه یک پستچی حمل

این سوار شد متفاوت تر از بسیاری از. خانم Arzón به طور معمول انجام کلاس در یک اتاق بسته بندی شده با دوچرخه سواران. اما جلسات بسته شده اند به بیش از هفته گذشته در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

نشسته به تنهایی در میان حدود 40 اشغال Peloton دوچرخه شنبه او را تشویق غیر منتظره ای قوی مجازی مخاطبان از 12,000 نفر به تمرکز. “پرنیان” او گفت:. “کار سخت به اندازه کافی به یک ابرقهرمان در زندگی خود افتخار می کنم.”

خانم Arzón, 38, گفت: با وجود این چشم ظاهر تعداد زیادی از مردم ورود به سیستم از راه دور وجود دارد “قابل لمس نبود انرژی در اتاق.” او به طور معمول در تعامل با دیگر سواران در استودیو تبریک آنها را در نقاط عطف تشویق آنها به انجام در سطح بالا و یا حتی “برای قرار دادن تلفن خود را دور بیایید به کار می کنند.” او طول می کشد عکس های سلفی با آنها پس از آن.

او آموخته است یک تعداد انگشت شماری از جلسات پس از Peloton بسته کلاس به یک هفته پیش است. هنگامی که او را ترک آپارتمان خود را به آموزش نهایی کلاس در مسن تسهیلات یکشنبه—نیز در مقابل یک غایب استودیو مخاطبان او احساس وزن از بحران است.

رابین Arzon باعث چرب در خانه او بود.

عکس: دمی بخش

“من رفتم به استودیو چون من حتی نمی توانستم یک Uber,” او گفت:. “خیابان های نیویورک بودند ، من فقط wading را از طریق هوا.” صحنه آنقدر افسرده که از آن ساخته شده “یک لبخند و یک عمل شجاعت است.”

او یک “دل و روده بررسی” قبل از رقص با دوچرخه که شب. به طور معمول او با مشت ضربه قفسه سینه او و به یاد او خودش یک “ملکه است.”

خانم Arzón نظارت Peloton 32 مدرسان و گفت: آنها نیست به نگرانی در مورد اشتباه در حالی که پیشرو. “ما لازم نیست که یک عامل کتابچه راهنمای کاربر برای آنچه به انجام در زمان هایی از این.” استراتژی: بازی نقش مهمی در زندگی مردم که تکیه بر Peloton برای ورزش و به طور فزاینده اجتماعی خود را حل و سلامت عقل.

“مدرسان آگاه از مسئولیت ما,” او گفت:. “من در اتاق نشیمن خود را در حال حاضر بچه های خود را احتمالا در حال اجرا amok و چه کسی می داند چه خبر است در صندوق پستی خود را?” اشاره به کروناویروس در طول سواری حداقل; کاربران را تشویق به “اجازه دهید وزن جهان برای فقط 20 دقیقه.”

خانم Arzón که قرار بود به بازی یک آهنگ صبح پنجشنبه با شعر که گفته مجری خوب خواهد بود و حتی اگر آنها را از دست داده و همه چیز. “یک شعر که خوب بود دو هفته پیش دیگر مناسب است.”

Coronavirus خراب است قسمت دیگر از معمول است. یک ultramarathoner که آسانسور وزن در نزدیکی بدنسازی خانم Arzón گرفته تا یوگا در این هفته جای خود را 10 تا 20 مایل اجرا می شود و اسکات رو با سگ.

او نمی تواند مناسب تردمیل در آپارتمان او اجرا نمی شود در خارج در حال حاضر و در نزدیکی ورزشگاه بسته است.

معمول است که به احتمال زیاد بیشتر مختل شود. روز جمعه در نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو مورد نیاز همه غیر ضروری نیروی کار به خانه ماندن از یکشنبه شب.

Peloton را برنج طرح های احتمالی در صورت زنده نشان می دهد ، این شرکت ارائه می دهد یک فروشگاه بزرگ آرشیو شده کلاس ها در خود نرم افزار و وب سایت و در حال توسعه برنامه نویسی دیگر برای کمک به پر کردن جای خالی.

خانم Arzón سابق شرکت, وکیل, خوش بینانه است. او می بیند شرایط سختی برای Peloton کارکنان به عنوان دلیلی برای کشش و در نظر گرفتن راه های جدید برای ایجاد انگیزه در اعضای. او قصد دارد به ماندن متصل با شاگردان او در رسانه های اجتماعی.

“من فقط شاد من مجبور به نشستن در اطراف و خواندن خلاصه پرونده حقوقی در حال حاضر.”

  • یک صبح زود coronavirus جلسه هر روز هفته به علاوه سلامت-اخبار به روز رسانی جمعه ها: ثبت نام اینجا را.

نوشتن به John D. Stoll در john.stoll@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de