هیچ جایی برای خوشبینی وقتی که می آید به هند و آمریکا

کنفرانس مطبوعاتی در دهلی نو خطاب توسط رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که هنوز هم در پیشرفت این وبلاگ است که نوشته شده است روشن می سازد که یک معامله تجاری بین هند و آمریکا آسان نخواهد بود به این نتیجه.

در این کنفرانس مطبوعاتی تهمت انتقاد هند تعرفه که او انجام داده است که اغلب در گذشته است. اما با توجه به این که او علنا در ادامه به انتقاد از هند تعرفه در دیدار با نخست وزیر نارندرا نشان می دهد که دو طرف ساخته شده است پیشرفت معنی دار در پل زدن شکاف در طول جمهور دولت مراجعه کنید.

این دیدار تا کنون منجر به نتیجه گیری از سه اسناد: خ بر سلامت روان و ایمنی محصولات پزشکی و انرژی معامله خرید مربوط به هند نفت شرکت.

برجسته است که شاید تصمیم گیری در هند بخشی به خرید 3 میلیارد دلار ارزش هلیکوپتر برای دیدار با هند به امنیت نیاز دارد.

آنچه از دست رفته است نشانه آن است که شده است وجود دارد کاهش تفاوت در مسائل مربوط به تجارت.

الهام Ayres یک تحلیلگر ردیابی هند و آمریکا-روابط اخیرا توضیح داد که چگونه ظهور مغلوب ساختن پیشی جستن است و اضافه شدن مناطق جدید از اصطکاک بین دو طرف است.

مناطق اصطکاک به وجود آمد که بر روی پاشنه از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری هستند وسواس در امریکا با دو جانبه کسری اعمال تعرفه های جدید توسط ما و حذف Generalized System of Preferences مزایای برای هند است.

تاثیر ترکیبی از مقدمه ای از چالش های جدید و بازگشت به حمایت از تولیدات داخلی توسط هر دو طرف ایجاد امکان معامله تجارت در آینده نزدیک بعید است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im