هیچ مهلت در هند-چین مرز

اگر شما شده اند پس از چین فعالیت های نظامی در امتداد مرزهای خود با هند در سال های اخیر, شما نمی خواهد نگاه کردن به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید به اطلاع چینی “الگوی پرخاشگری”. نوشتن همواره بر روی دیوار به جز این که ما تمایل به اخم بیش و نه از آن یاد می شود و آماده شده است. خلاصه حتی Galwan 2020 – آشکار وحشیانه حادثه که در 20 سربازان هندی درگذشت – دور از این گذشته چنین حادثه و دورتر از بدترین در نسل فعلی حافظه.

چین به طور سنتی ملتهب مرز ردیف با هند برای رسیدن به دو مجموعه از هدف: اولین ژئوپولیتیک و دوم نظامی در حال کاهش به ترتیب اولویت. تقریبا تمام کلید مرز حوادث خرس مهر پکن را گسترده تر هدف به نقش پیشرو در جهان مرحله – هر زمان که لازم باشد در هزینه های هند. نظامی از جنبه هدف در تست هند آمادگی و پاسخ و در نتیجه حفظ دهلی نو تحت فشار است. تحت ریاست جمهوری Xi Jinping سنتی این اهداف دست آمده اند بیشتر ناسیونالیست فشار – بازتاب چینی رهبر تهاجمی داخلی و خارجی موضع گیری و سیاست از سین کیانگ به هنگ کنگ و از دریای چین جنوبی به اقیانوس هند و آرام.

در ابتدا اجازه دهید ما بپذیریم که آن را می طلبی و صفرا وارد خاک احتمالا خود را قوی ترین و حساس همسایه – هند – و سپس سرزنش همان کشور از تغییر وضعیت موجود در امتداد مرز در حالی که تغییر در آن خود را در تمام طول. طنز این است که چینی ها همیشه گیر به چنین الگوی – شهادت در حال افزایش تعداد تجاوزات مرزی بیش از دهه گذشته است. در آخرین شمارش آن 663 در سال 2019. به عنوان آن به نظر می رسد دهلی نو شده است ساده و بی تکلف به دست کم گرفتن چینی ناسازگاری. در حال حاضر اجازه دهید تست چگونه چین تحت یازدهم شده است به شدت هل دادن دو جانبه اهداف از طریق مرز شعله ور شدن یو پی اس.

اولین درس می تواند رمزگشایی از مجموعه ای از حوادث در حدود 16 روز Chumar و Demchok حادثه در سپتامبر 2014 و نزدیک به سه هفته Depsang دشت بن بست در آوریل 2013 – هر دو در شرق لاداخ. قبل از آن گذشته چنین حادثه بزرگ اتفاق افتاده است در اواخر ماه ژانویه 2000 در عکاسی چین در منطقه لاداخ در سمت هند از خط کنترل واقعی (LAC) فقط بعد از 17 Karmapa فرار به Dharamshala در اوایل ژانویه که در آن سال.

این Depsang حادثه آغاز اواسط آوریل 2013 تقدم لی کچیانگ اولین سفر خارجی به عنوان نخست وزیر چین به هند از 19-22 ممکن است. آن نامیده می شد “غیر کشنده” توسط برخی از کارشناسان برای همه است که به طور گسترده ای گزارش حادثه به معنای در نظر استقرار از طرف چینی بودند پنج چادر هفت مرد و یک سگ. دیگران اشاره کرد چینی ها سربازان در منطقه مورد یک جوخه در قدرت است. با این وجود هند نظامی و سیاسی و احترام به مردم و ارتش آزادی بخش را (PLA) غیر تهدید کننده “سگ-تور گناه” 19KM در داخل هند-ادعا قلمرو بدان معنی است که لی سفر بود و نه کاملا از خط خارج. اما تنها چند ماه پس از چین را با فرض دفتر پکن حاکی از دور تازه, چینی, بیس بال تاکتیک برای جلوگیری از ارتش هند و مرز زیرساخت های ساخت به خصوص در استراتژیک Daulat التماس Oldie بخش. دیدار آینده پس از آن هند PM مانموهان سینگ از 27-29 مارس نمی تواند فقط یک تصادف است.

2014, بن بست گرفت در 16 سپتامبر پس از ارتش چین شروع به گسترش جاده از Chepzi به Chumar (Demchok است در Chumar منطقه). آن شب یازدهم اولین سفر خود به هند و یک هفته قبل از هند PM نارندرا بود به سر برای یک سفر یک هفته ای به آمریکا. دو هفته پیش مودی به حال به این نتیجه رسیدند بالا دسیبل دسی سفر به ژاپن – مسلما اول خود را فراتر از آسیای جنوبی به عنوان ساعت و اظهار داشت در مورد برخی از کشورها اتخاذ “توسعه” ایده های قرن 18. روز بعد در امتداد مرز با چین آن را یک تهدید ایستادگی کردن با نزدیک به 1500 و 750 چینی سربازان ایستاده چهره به چهره. تاکید قرار داده و توسط مودی در مرز سوال عمده صورت گرفت تکه از سرمایه گذاری کیک یازدهم مارس برنامه ریزی شده اند به ارائه یک meeker هند است.

اگر هر چیزی از آن هند به وضوح بیشتر شده است مداوم اگر نه آشکار قاطعانه در برگزاری آن زمین است. چین اما به نظر می رسد تبدیل شده اند مصمم تر از همیشه قبل از برای حفظ دهلی نو در خود جای داده است. در سال 2016 هند دنبال شدید مبارزات انتخاباتی برای به دست آوردن یک کرسی در هسته ای کارتل – هسته ای تامین کنندگان گروه. چین همچنان به جلوگیری از آن در زمینه های مختلف است.

در اواسط ماه مه سال 2017 هند را رد کرد چین را دعوت به حضور در یازدهم ویترین کمربند و جاده ابتکار اولین اجلاس در پکن. با وجود چینی اصرار که BRI بود صرفا اقتصادی ابتکار هند نامیده می شوند آن را به یک استراتژی کلان برای تشدید پکن ژئوپولیتیک بلند. کلید هند اعتراض باقی مانده است به BRI گل سرسبد چین-پاکستان به کریدور اقتصادی (CPEC) که می گذرد از طریق هند-ادعا پاکستان-کشمیر تحت اشغال.

فقط یک ماه بعد در اطراف اواسط ماه ژوئن 2017, چینی سربازان شروع به گذاشتن یک جاده در دکا لا منطقه Doklam فلات – یک بوتانی خاک در شمال هند و بوتان و تبت trijunction – منجر به 73-روز بست. پس از چندین دور از مذاکرات دشوار و نظامی ساخت-یو پی صعود آغاز شد و فقط یک هفته قبل از سالانه برزیل روسیه هند چین و آفریقای جنوبی (BRICS) اجلاس در شهر شیامن در اوایل ماه سپتامبر 2017. پکن acquiesced پس از هند را تحریم BRICS – ظهور چین-تحت سلطه گروه بندی – را محدود آن جهانی ایستاده است. اما چندی پس از ووهان و Mamallapuram رسمی اجلاس ما را به یک مربع.

در چین مرز ماجراهای مراتب بیشتر از الگوی پرخاشگری است. آنها با هدف تحقق گسترده تر از اهداف استراتژیک و متاسفانه به عنوان قطعه از شواهد اشاره با زیر بنای اساسی است که هند و چین ممکن است رقبای اما آنها نه دوستان است. هند را به خوبی به نگه داشتن آن پودر خشک – اقتصادی و نظامی و فن آوری.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de