اسکات Van Pelt قرار بود شکستن مسابقات NCAA bracket مشغول یکشنبه شب در ESPN “SportsCenter.”

به جای آقای Van Pelt بود تا بدانند چگونه برای پر کردن بسیاری از این ساعت با ورزش جهان در انتظار به دلیل گسترش coronavirus.

“من هیچ نظری ندارم. در حال حاضر با داشتن مختصر و مفید است و یک بیت بی معنی” آقای Van Pelt گفت. “آن را مانند تغییر دستور در پرواز است. ما ساخت کوکی ها ؟ هیچ چیزی کاملا متفاوت است. من نمی دانم چه چیز دیگری می تواند لغو شود و ما در سازمان دیده بان. آن را کاملا یک هفته.”

آقای Van Pelt قرار بود انجام halftime بخش طی چهار NBA بازی. اتفاقی بود که آقای Van Pelt به روز رسانی بینندگان در مورد NBA فصل و همچنین ارائه مصاحبه و تجزیه و تحلیل یک بار در New Orleans Pelicans’ بازی در ساکرامنتو کینگز به تعویق افتاد.

آقای Van Pelt و ESPN ندارد و تنها آنهایی که نیاز به تقلا برای پر کردن برنامه نویسی. CBS پخش مسابقات قهرمانی بازی ها را از گذشته ده بزرگ و اقیانوس اطلس 10 مسابقات در روز شنبه و یکشنبه. در طول ساعت که فردا قرار بود نمایش مسابقات انتخاب بینندگان در نیویورک دیدم این اخبار در حالی که لس آنجلس پخش infomercial.

ان بی سی و کانال گلف نشان داد نهایی دو دوره از سال گذشته بازیکنان پس از قهرمانی PGA Tour لغو نهایی سه دور جمعه. فاکس سمت چپ آن را به خود وابسته به برنامه شکاف سمت چپ توسط لغو یکشنبه نسکار مسابقه در آتلانتا و NBCSN دوباره پخش در سال گذشته IndyCar فصل بازکن.

ESPN حداقل تا به حال برخی از برنامه های زنده در روز شنبه با UFC کارت از برزیل. یکشنبه بیشتر بود فیلم از “30 30” سری در حالی که ESPN2 دوباره پخش برخی از بالا کالج بسکتبال بازی از این فصل است. در روز شنبه آنها نشان داد کل “BasketballL یک داستان عاشقانه” سری.

ABC نیز نشان داد “30 30” فیلم به عنوان به خوبی به عنوان یک زن و شوهر از قسمت از “فوتبال کالج 150” سری. FS1 و FS2 بود ترکیبی از کالج بسکتبال و XFL دوباره پخش.

چه که باقی می ماند این قالب برای آینده تعطیلات آخر هفته باقی مانده است دیده می شود.

آقای Van Pelt گفت: در اوایل برنامه ریزی برای روز یکشنبه را “Who” شامل تجزیه و تحلیل بازیکنان تصویب NFL توافق دسته جمعی به عنوان به خوبی به عنوان هر گونه خریدهای که صورت گرفت. او همچنین از برنامه ریزی برای مصاحبه Penn State ارشد به جلو Lamar استیونس در دیدن خود پایان فصل به طور ناگهانی زمانی که Nittany Lions به نظر می رسد رهبری به جنون مارس.

در ابتدا آقای Van Pelt چرا گپ نمی انتشار براکت اما پس از آن دیدم دلیل گفت: “این امر می تواند مانند آنچه که شما بدست می خواهد بود برای کریسمس و کریسمس لغو شده است.”

آقای Van Pelt در تلاش است به نگاه به آینده به دلیل این وضعیت می تواند تغییر در یک سکه و دلیل آن را می توان احساس ناراحت کننده است. او دریافت متون و تماس از دوستان, خانواده, و ورزشکاران بدونم که همان چیزی که به عنوان او است – چه نوع نشان می دهد آنها می خواهم به انجام?

یکی از چیزهایی است که آقای Van Pelt در حال برنامه ریزی در انجام نمایش کسانی که تا به حال خود را در فصل برش های کوتاه. او با ارسال یک صدای جیر جیر در روز جمعه درخواست از مردم برای معرفی دبیرستان و کالج سالمندان به کانون توجه است.

“در صورت عدم وجود محتوای زنده ما می توانیم داستان سرایی و اذعان کسانی که ما می دانیم وجود دارد که تا به حال فصل خود را به پایان. وجود دارد کاملا چند نفر که ما می توانیم درخشش نور در,” او گفت:. “در حال حاضر من فقط با تمرکز بر امشب را نشان می دهد. ما بسیاری از مردم هوشمند که می تواند به کشف بسیاری از چیزهای مختلف است. من نمی دانم که چگونه هر کسی می تواند برنامه ریزی برای eventualities نمی دانستند چه به پایان بازی است.”

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de